dowolna

Lokale w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

1 529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grzybowska

Centrum,Warszawa

92,31 zł/m²130 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

****** Prezentujemy do wynajęcia Apartament o powierzchni ok. 130m2 - z możliwością wynajęcia na biuro _ zlokalizowany w ekskluzywnym apartamentowcu przy ul. Grzybowskiej 4. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legionowa

Bemowo,Warszawa

33,33 zł/m²240 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokale biurowe do wynajęcia Lokalizacja obiektu Obiekt znajduje się na ulicy Legionowej w Warszawie w dzielnicy Bemowo-Jelonki, w odległości 7 km o Centrum Warszawy Opis obiektu obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

77,59 zł/m²58 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy 58 m2 na Ursynowie. Lokal umieszczony jest na pierwszej kondygnacji galerii handlowej, posiada duże szklane witryny na dłuższej ścianie i jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²14 m² 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Biuro Lokal użytkowy do wynajęcia. W biurowcu , W centrum. Okolice Jana Pawła II. Bez opłat eksploatacyjnych = cena już zawiera opłaty eksploatacyjne! Kaucja 1 miesiąc Dodatkowo płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

90,63 zł/m²160 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Piękny, nowy lokal w kształcie litery L o powierzchni ok. 160m2 Duże witryny z obu stron lokalu, taras, ogródek. Lokal idealny na gabinet lekarski , centrum fitness, gastronomię, sklep lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Korzeniowskiego

Ochota,Warszawa

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem na biuro, gabinet lub pracownię w przedwojenne kamienicy na Starej Ochocie. Zlokalizowany na parterze reprezentacyjnej klatki schodowej. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Wola

Wola,Warszawa

69,33 zł/m²75 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Wysokiej klasy lokal biurowy w świeżo skończonym budynku biurowym na Woli. Budynek będzie wynajmowany pod powierzchnię biurową więc lokal na 2 piętrze nada się na punkt na biuro. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, al. Witosa

Mokotów,Warszawa

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Super okazja na Mokotowie inwestycyjnie lub na własne potrzeby lokal 100 m2 na parterze Centrum Handlowego Panorama z witryną , nadje się na wszelką działalność handlową, wystawienniczą, bar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Warecka

Śródmieście,Warszawa

56,25 zł/m²80 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o bardzo korzystnym rozkładzie pomieszczeń.Oddzielna nieduża kuchnia,WC ,łazienka,duży pokój,2 pokoje.Bardzo dobra lokalizacja w ścisłym centrum tuż obok Starówki,300 metrów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Nowe Bródno

Nowe Bródno,Warszawa

405 000 zł74 m² 5 472,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy o powierzchni 74 m2 w prestiżowej lokalizacji w Centrum Bródna Dzielnicy Warszawa Targówek w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Gminy Targówek i Szpitala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Janiszowska

Włochy,Warszawa

36 zł/m²150 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

0% prowizji! Najemca nie ponosi żadnych kosztów za usługi biura nieruchomości. Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy usytuwany w dzielnicy Włochy, przy ul. Janiszowskiej - bardzo blisko Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

80 zł/m²237 m² 18 922 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycja zlokalizowana została na warszawskim Żoliborzu, na którym powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe bez okalających płotów. Przyciągają one rzesze ludzi, którzy chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

48,65 zł/m²74 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na biuro, kancelarię o powierzchni 74 m 2 , w ścisłym centrum Warszawy w sąsiedztwie Placu Konstytucji. Lokal do wynajęcia od zaraz - składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

62 zł/m²109 m² 6 778 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesna inwestycja u zbiegu trzech głównych ulic Warszawy łączących Centrum z Ursynowem oraz Wilanów z Mokotowem Biznesowym. Bezpośrednio przy stacji metra, w przechodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żegańska

Międzylesie,Warszawa

80 zł/m²25 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 25 m2 w budynku usługowo-handlowym, wawer Lokal znajduje się w dzielnicy Wawer w centrum Międzylesia w budynku usługowo-handlowym. Bardzo dobra lokalizacja duże natężenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, al. 3 Maja

Warszawa,mazowieckie

54 zł/m²90 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro położone obok mostu poniatowskiego , na Powiślu, al. 3 maja 2, w kamienicy z tradycjami, gdzie mieszczą się kancelarie adwokackie, biura reklamowe, architekci i aktorzy. Blisko skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

70 zł/m²68 m² 4 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal biurowy o pow. 68 m2 w samym centrum Warszawy, 3 pokoje ( w tym jeden ponad 30 m2), na kondygnacji, liczącej 250 m2. Nowo odremontowane. Piękna stolarka , secesyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Łucka

Mirów,Warszawa

57 zł/m²148 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Polecam! Pomieszczenia biurowe zlokalizowane w samym centrum Warszawy przy ul. Żelaznej, w centrum najdynamiczniej rozwijającej się dzielnicy biurowej - Centralnego Obszaru Biznesu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

67,35 zł/m²49 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ścisłe centrum warszawy (na tyłach Domów Towarowych Centrum). Prestiżowy adres Lokal Położony w Stylowej Kamienicy z windą Wysokość lokalu ponad 3 metry. I piętro, - czynsz 3300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mokotów

Mokotów,Warszawa

63 zł/m²133 m² 8 367 zł

 

 

 

Międzylesie,Warszawa

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal w Warszawie -wawer w centrum Międzylesia w nowym estetycznie wykończonym budynku usługowo-handlowym. Bardzo dobra lokalizacja duże natężenie ruchu pieszo-jezdnego , sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zamkowa

Zacisze,Warszawa

390 000 zł63 m² 6 230,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obniżka ceny! Do sprzedaży lokal usługowy ( idealny na usługi księgowe, kancelarię, sklep) w stanie surowym o pow. 62,6m2 przy ul. Zamkowej na os. Wilno na Targówku. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

80 zł/m²150 m² 12 008 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²84 m² 4 181 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Powierzchnie w elitarnej okolicy. Wynajmujący nie płaci prowizji 0% Prowizji Ważna oś komunikacyjna, gdzie tętni życiem puls biznesu. Budynek położony przy głównych arteriach miasta - al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Brzeska

Praga-Północ,Warszawa

65 zł/m²187 m² 12 180 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dwupoziomowy lokal użytkowy z witrynami od strony ulicy Brzeskiej, bezpośrednio na przeciwko bramy Bazaru Różyckiego. Atrakcyjna lokalizacja w historycznej kamienicy poddanej pełnej renowacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wolska

Wola,Warszawa

1 363 135 zł139 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokale usługowe od Ronson Development z możliwością kupna lub wynajmu. Czysty zysk! Nasze osiedla budujemy w najlepszych lokalizacjach, które zapewniają szybki dostęp do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mokotów

Mokotów,Warszawa

63 zł/m²69 m² 4 349 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²117 m² 7 622 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Urbanistyczna perła warszawskiego Centrum. Najmujący nie płaci prowizji 0% Prowizji Dużym atutem jest jego bliskie sąsiedztwo Sejmu, ministerstw i urzędów centralnych. Łatwy dojazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

62 zł/m²184 m² 11 439 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

43,38 zł/m²68 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal na parterze w kamienicy w Śródmieściu. 2 duże pokoje, jasna kuchnia odpowiednia na pomieszczenie socjalne. Duży przedpokój, idealny również jako poczekalnia. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

70 zł/m²191 m² 13 387 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycja w dynamicznie rozwijającej się części Żoliborz, na którym powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe. Przyciągają one rzesze ludzi, którzy chcą mieszkać blisko centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

750 500 zł79 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal W bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Lokal użytkowy, jednopoziomowy, dwustronny, posiada witryny i wejście bezpośrednio z ulicy + dodatkowe wejście z klatki schodowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, al. Krakowska

Okęcie,Warszawa

50,40 zł/m²89 m² 4 488 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Najemca nie płaci prowizji Powierzchnia w biurowcu przy Alei Krakowskiej, 89,05 m2, włochy/okęcie, - powierzchnia w biurowcu na 3 piętrze, winda, recepcja, monitoring, - 3 pokoje biurowe: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żegańska

Wawer,Warszawa

92 zł/m²12 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal znajduje się w dzielnicy Wawer w centrum Międzylesia w budynku usługowo-handlowym. Bardzo dobra lokalizacja duże natężenie ruchu pieszo-jezdnego sąsiedztwo placówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wolska

Wola,Warszawa

1 139 767 zł77 m² 14 760 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

40 zł/m²200 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przez firmę (również na cele mieszkalne) skrajny segment na Osiedlu Dębina na Natolinie. Segment o pow. całkowitej ok. 240 m2, użytkowej ok. 200 m2, z działką ok. 330 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Koszykowa

Ochota,Warszawa

43,38 zł/m²68 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Idealne Biuro w Centrum Warszawy przy ul. Koszykowej przy Filtrach. Lokal na parterze, okna zabezpieczone, domofon, monitoring. Powierzchnia 68 m2, dwa duże pokoje (25m2 i 20m2) , przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Brzeska

Praga-Północ,Warszawa

52 zł/m²149 m² 7 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dwupoziomowy lokal użytkowy przy Brzeskiej 18. Atrakcyjna lokalizacja w historycznej kamienicy poddanej pełnej renowacji. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych kamienic po prawej stronie Wisły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Brożka

Wola,Warszawa

48,46 zł/m²65 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przestronne biuro do wynajęcia w ciekawej lokalizacji na Woli. Dwupokojowe o powierzchni 65 m2, z w pełni wyposażoną kuchnią w aneksie. Biuro ulokowane jest na 2. piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mokotów

Mokotów,Warszawa

63 zł/m²66 m² 4 145 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wolska

Wola,Warszawa

755 897 zł72 m² 10 455 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1