dowolna

Lokale w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

1 529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

75 zł/m²60 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal, idealny na biuro/kancelarię, inna działalność gospodarcza ewentualnie na potrzeby mieszkaniowe. Budynek położony w prestiżowej lokalizacji, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

28,97 zł/m²58 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia ładne, nowocześnie urządzone, reprezentacyjne biuro z pełnym wyposażeniem o powierzchni 58m2 na Wilanowie. Komfortowe warunki pracy dla 12 osób. Poniżej szczegóły: typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wilanów

Wilanów,Warszawa

51,50 zł/m²233 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem, wilanów, lokal użytkowy położony na parterze budynku mieszkalnego, bez prowizji od najemcy. Duże okna z ekspozycją na ulicę. Powierzchnia całkowita 233 m2. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

88,89 zł/m²54 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Luksusowe biuro. Ścisłe Centrum Warszawy! stylowa kamienica Prestiżowy Adres Do wynajęcia lokal biurowy składający się z dwóch pokoi. Powierzchnia w prestiżowym budynku w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bielany

Bielany,Warszawa

35,56 zł/m²90 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Przestronne mieszkanie przeznaczone na cele mieszkalne lub biurowe. Lokal obecnie w trakcie remontu,może być dostosowany do potrzeb Najemcy. Kuchnia widna oddzielna, 3 pokoje,przedpokój,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

70 zł/m²25 m² 1 752 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w Centrum, doskonała infrastruktura, komunikacja. Dobry adres na biuro. Cena 55 pln za m2+15 pln koszty eksploatacyjne za m2 netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

42,50 zł/m²200 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu pół bliżniaka na Mokotowie w pobliżu metra Wilanowska o pow. 200m2 / działka ok. 300m2/do wynajęcia również na cele biurowe Dwa piętra , podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

50,87 zł/m²115 m² 5 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz świetny lokal biurowy na Ursynowie, między Centrum Onkologii a ch Auchan Do metra Stokłosy 5 min autobusem 209 lub 179 (przystanek pod blokiem) - 115 metrów: open space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

75 zł/m²80 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokalizacja: lokale biurowe położone są w centrum Saskiej Kępy Są doskonale skomunikowane zarówno z centrum jak i z innymi dzielnicami Warszawy poprzez bliskość linii autobusowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

63,60 zł/m²173 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal w centrum Warszawy, 172,95 m2, bez prowizji od najemcy. Usytuowany na II piętrze w klimatycznej kamienicy, tuż przy Alejach Jerozolimskich. Klatka, brama i winda po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grochowska

Praga Południe,Warszawa

29 600 000 zł15 129 m² 1 956,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferowana nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 1,7031ha wraz z zespołem budynków o całkowitej powierzchni 15.129m2. Nieruchomość stanowi funkcjonalną całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

100 zł/m²50 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Bez prowizji! Lokalizacja: lokale biurowe położone są w centrum Saskiej Kępy Są doskonale skomunikowane zarówno z centrum jak i z innymi dzielnicami Warszawy poprzez bliskość linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

90,91 zł/m²22 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Luksusowe biuro. Ścisłe Centrum Warszawy! stylowa kamienica Prestiżowy Adres cena do negocjacji! do wynajęcia Na tyłach ul. Marszałkowskiej , na drugim piętrze. Dodatkowa powierzchnia wspólna lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

48,90 zł/m²92 m² 4 499 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy z widokiem na centrum Warszawy. Lokal położony jest na 14 piętrze w apartamentowcu wybudowanym w 2008 roku. Powierzchnia wynosi 76 m2 + 16 m2 przeszklonej loggii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Gołębiowskiego

Żoliborz,Warszawa

49,17 zł/m²60 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na biuro. Lokal położony jest na parterze w budynku typu apartamentowiec, chroniony. Lokal składa się z : - pokój 21mkw (wykładzina) - pokój 14mkw (panele) - pokój 7mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

86,49 zł/m²23 m² 2 011 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w Centrum, doskonała infrastruktura, komunikacja. Dobry adres na biuro. Cena 67 pln za m2+19,50 pln koszty eksploatacyjne za m2 netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

89,27 zł/m²62 m² 5 535 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Luksusowe biuro. Prestiżowy Adres cena do negocjacji! do wynajęcia Na tyłach ul. Marszałkowskiej , na drugim piętrze. Ścisłe Centrum Stylowa odnowiona kamienica! Dodatkowa powierzchnia wspólna lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Wincentego Witosa

Mokotów,Warszawa

69 zł/m²20 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem wynajmu jest lokal o pow. 19,6 m2 w centrum handlowym panorama - Mokotów C. H. Panorama jest obiektem skupiającym wokół siebie sklepy polskich i światowych marek henri lloyd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

13,01 €/m²54 m² 705 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w biurowcu klasy B+ w Centrum Warszawy obok Placu Zawiszy. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. Budynek wyposażony jest w 12 szybów windowych. Otwarty plan pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

88,67 zł/m²203 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy ok 203 m2 w ciągu handlowym z dużymi witrynami na Ursynowie. Lokal 203 m2 umieszczony jest na najniższej kondygnacji budynku biurowo-mieszkalnego. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

15,50 €/m²800 m² 12 400 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w biurowcu klasy A w Centrum Warszawy przy Alei Jana Pawła II z minimalnym modułem biurowym wynoszącym 200 m2. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Złotopolska

Targówek,Warszawa

590 000 zł101 m² 5 841,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 101 m2 w perspektywicznej lokalizacji przy ul. Złotopolskiej na Targówku. Oferowana nieruchomość znajduje się w kameralnym, pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

43,02 zł/m²86 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 m2, przy ul. Chocimskiej 31 w Warszawie (mokotów). Mieszkanie w starej, stylowej kamienicy, na pierwszym piętrze z windą w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

51,40 zł/m²65 m² 3 316 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o pow. 63,4 m2, 3 pokoje z dostępem do pomieszczenia socjalnego oraz windy towarowo-osobowej, wysokość 3,0-3,9 m. Bez prowizj od najemcy. W budynku jest światłowód, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

60 zł/m²20 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal W doskonałej lokalizacji! Bardzo dobrze usytuowany lokal w Centrum Handlowym " Galeria Ursynów". Powierzchnia lokalu 20 m2 składa się z: sala wystawowa, oraz zaplecze socjalne. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

66,20 zł/m²71 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warszawa Centrum.Oferujemy do wynajmu lokal o po. 71 ml na działalność handlowo-usługową w centrum Warszawy. Lokal położony jest w przepięknej, przedwojennej kamienicy. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

129,41 zł/m²170 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy w samym centrum Warszawy w prestiżowym miejscu. Powierzchnia biura wynosi 170m2 i składa się na nią 6 pomieszczeń: / sala konferencyjna , 4 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

92,54 zł/m²34 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy lokal! Dobra lokalizacja, lokal na poziomie minus jeden, winda, wejście od al. Jana Pawła II, pow. 33,5 M2! Ciąg pawilonów handlowych, nowoczesna architektura! Lokal użytkowy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

40 zł/m²413 m² 16 528 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 413,19 m2 na Ursynowie idealny na punkt obsługi klienta, na siedzibę firmy, na placówkę medyczną, szkołę, szkołę językową. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sportowa

Wesoła,Warszawa

2 700 000 zł741 m² 3 645,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

[po polsku] Na sprzedaż wyjątkowa, elegancka i bardzo przestronna rezydencja, zlokalizowana w Warszawie - Wesołej, przy ul. Sportowej 1. Posiadłość położona jest w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

40 zł/m²371 m² 14 838 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 370,95 m2 na Ursynowie idealny na punkt obsługi klienta, na siedzibę firmy, na placówkę medyczną, szkołę, szkołę językową. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

485 000 zł69 m² 7 029 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA sprzedaż! bezpośrednio! bez prowizji! Oferta lokali pod usługi ( sklepy gastronomia biura ) Lokale z witrynami od strony ulicy w jednej z najlepiej rozwijających sie cześć Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

72 zł/m²255 m² 18 360 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne powierzchnie biurowe w ścisłym centrum Warszawy. Aktualnie do wynajęcia lokal o powierzchni 60, 175, 255, 334 m2 z możliwością podziału na 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

275,61 zł/m²23 m² 6 430 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Wysokiej klasy wykończenie lokalu usługowego zgrywa się z idealnym punktem pod działalność usługową w samym centrum Warszawy. Lokal znajduję się w bliskim sąsiedztwie Pl. Zbawiciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chmielna

Centrum,Warszawa

250 zł/m²200 m² 50 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony na parterze z duzymi przeszklonymi witrynami ,w doskonałym miejscu Warszawy przy ul.Chmielnej. Praktycznie na każdą działalność.Lokal po remoncie. Polecam Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Nowy Służewiec

Mokotów,Warszawa

74 zł/m²123 m² 9 102 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy ok 123 m2 na Mokotowie na parterze z witrynami. Wolny od zaraz. Lokal idealny na punkt obsługi klienta, na bank, na siedzibę firmy, na placówkę medyczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

38,89 zł/m²360 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu eleganckiego domu o pow. 360 m2 położonego w Wilanowie. Doskonała propozycja na siedzibę ambasady, rezydencję dyplomaty, reprezentacyjną siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

48,75 zł/m²80 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny, nowoczesny, przestronny apartament 4-pokojowy przy al. Komisji Edukacji Narodowej na prestiżowym, zielonym osiedlu "pod Brzozami". Wyjątkowa lokalizacja - zaledwie 300 metrów od metra imielin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

40 zł/m²258 m² 10 306 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 257,65 m2 na Ursynowie idealny na punkt obsługi klienta, na siedzibę firmy, na placówkę medyczną, szkołę, szkołę językową. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

890 000 zł84 m² 10 595,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjne 4 -pokojowe mieszkanie o pow. 84 m2 ( w kw 76 m2 + dodatkowo 8 m2 pokój na antresoli)w pięknej XIX wiecznej kamienicy położonej w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

57,14 zł/m²140 m² 7 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Zapraszamy na prezentację przestronnego lokalu w okazyjnej cenie! Atrakcyjna lokalizacja! Lokal usługowy o pow. 140 m2 na ostatnim - VII piętrze w budynku biurowym przy skrzyżowaniu ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij