dowolna

Lokale użytkowe Warszawa ul. Marynarska

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²312 m² 4 524 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.312 m2 na Mokotowie, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

12,25 €/m²309 m² 3 785 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 309 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

348 zł/m²168 m² 58 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 35-42 osób na 3 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

12,25 €/m²117 m² 1 433 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 117 m2 na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

10,50 €/m²483 m² 5 072 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 483 m2 na 10 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: marynarskiej i Postępu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

12,50 €/m²263 m² 3 288 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 263 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

28 zł/m²48 m² 1 344 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: warsztat/magazyn o pow. 48 m2 na parterze w budynku warsztatowym, w okolicach ul. Marynarskiej, na warszawskim Mokotowie. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

12,25 €/m²540 m² 6 615 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 540 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²455 m² 6 598 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

do wynajęcia lokal biurowy o pow. 455 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej i niedaleko od Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

413 zł/m²136 m² 56 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 26-34 osób na 3 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

12,25 €/m²844 m² 10 339 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 844 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

10,50 €/m²521 m² 5 471 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 521 m2 na 8 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: marynarskiej i Postępu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

28 zł/m²48 m² 1 344 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

72 zł/m²163 m² 11 736 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.163 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Marynarskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

10 €/m²218 m² 2 291 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 218,18 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: marynarskiej i Postępu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

28 zł/m²28 m² 784 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Marynarskiej, na warszawskim Mokotowie, (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.