dowolna

Lokale użytkowe Warszawa ul. Marynarska

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²368 m² 5 336 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.368 m2 na Mokotowie, na parterze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²300 m² 4 350 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.300 m2 na Mokotowie, na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

13 €/m²412 m² 5 356 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Do wynajęcia: biurowy o pow. 412 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskie poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

413 zł/m²32 m² 13 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: 8-osobowe umeblowane biuro na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

12,25 €/m²309 m² 3 785 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 309 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

400 zł/m²8 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: 2-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

12,25 €/m²263 m² 3 222 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 263 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

12,25 €/m²542 m² 6 640 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia:lokal biurowy o pow. 542 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

12,25 €/m²540 m² 6 615 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia:lokal biurowy o pow. 540 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²467 m² 6 772 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

lokal biurowy o pow.467 m2 na 1piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej i niedaleko od Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

413 zł/m²16 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: 4-osobowe umeblowane biuro na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

13 €/m²256 m² 3 328 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 256 m2 na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: marynarskiej i Postępu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

12,85 €/m²1 119 m² 14 379 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1119 m2 na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz Lokal biurowy usytuowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

10,50 €/m²694 m² 7 287 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 694 m2 na 4 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: marynarskiej i Postępu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

375 zł/m²112 m² 42 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 25-28 osóbna warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

413 zł/m²12 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: 3-osobowe umeblowane biuro na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

10,50 €/m²483 m² 5 072 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnym kompleksem biurowym na ul. Postępu na Mokotowie, który składa się z dwóch innowacyjnych biurowców. Ta nowoczesna nieruchomość oferuje elastyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

12,85 €/m²1 177 m² 15 124 €

 

 

 

Mokotów,Warszawa

10,50 €/m²521 m² 5 471 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

13 €/m²256 m² 3 328 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

14 €/m²745 m² 10 430 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

15 €/m²125 m² 1 875 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesny kompleks biurowy na Mokotowie przy ul. Marynarskiej to kwintesencja nowoczesności i funkcjonalności, idealna dla dynamicznie rozwijających się firm. Nieruchomość klasy A, oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

10,50 €/m²218 m² 2 289 €

 

 

 

Mokotów,Warszawa

12,85 €/m²1 176 m² 15 112 €

 

 

 

Mokotów,Warszawa

413 zł/m²8 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia:2-osobowe umeblowane biuro na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²368 m² 5 336 €

 

 

 

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²203 m² 2 944 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.203 m2 na Mokotowie, na parterze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²300 m² 4 350 €

 

 

 

Mokotów,Warszawa

214 zł/m²203 m² 43 350 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

25% rabatu przez pierwsze trzy miesiące przy podpisaniu umowy do końca maja na minimum 6 miesięcy. Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 51 osób na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²580 m² 8 410 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.580 m2 na Mokotowie, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

72 zł/m²163 m² 11 736 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.163 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Marynarskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²394 m² 5 713 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:tak

do wynajęcia lokal biurowy o pow.394 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej i niedaleko od Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²723 m² 10 484 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.723 m2 na Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

20 zł/m²116 m² 2 320 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: magazyn o pow. 116 m2 na poziomie -1 budynku biurowego w okolicach ul. Marynarskiej na warszawskim Mokotowie poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

28 zł/m²28 m² 784 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Marynarskiej, na warszawskim Mokotowie, (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²467 m² 6 772 €

 

 

 

Mokotów,Warszawa

350 zł/m²144 m² 50 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 26-36 osób na 3 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

10 €/m²218 m² 2 291 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 218,18 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: marynarskiej i Postępu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

10,50 €/m²521 m² 5 471 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 521 m2 na 8 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: marynarskiej i Postępu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

13 €/m²256 m² 3 328 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

12,50 €/m²542 m² 6 775 €