dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

460 zł/m²10 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia w biurowcu Rondo 1 w pełni wyposażony pokój biurowy (meble, infrastruktura biurowa) z obsługą recepcyjną, dostępem do salek konferencyjnych w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

6 100 000 zł564 m² 10 815,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży powierzchnia lokalu niemieszkalnego na parterze budynku apartamentowego. Lokal z połączenia dwóch lokali o pow. 340 i 220m, pomieszczenia wysokie, dwa wejścia, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

82,64 zł/m²302 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 302,5 m kw. Lokal klimatyzowany. Możliwość zamieszczenia reklamy widocznej z Al.Jana Pawła II na całej powierzchni witryn. Konstrukcja lokalu umożliwia podzielenie go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²200 m² 4 400 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Norway House jest siedmiokondygnacyjnym budynkiem biurowym o powierzchni całkowitej 8 865 m2. Współczesna architektura oraz liczne przeszklenia zapewniają dostęp światła dziennego. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

85,15 zł/m²71 m² 6 046 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy do wynajęcia lokal w nowym budynku apartamentowi - biurowy Lokal składa się z trzech pokoi. pokoje 14,1 oraz 20,4 m.kw; 37,2 m.kw - łącznie 71,70 m.kw przypadająca część wspólna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

64 zł/m²200 m² 12 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnię biurową ok. 200m2 do wyodrębnienia z modułu o powierzchni 330 m2. Przy tym podziale powstanie powierzchnia wspólna z drugim najemcą to jest wejście, korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

80 zł/m²53 m² 4 240 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na Muranowie, z przeznaczeniem handlowo-usługowym. Witryna i wejście od ulicy. Lokal obecnie jest remontowany z możliwością dowolnej aranżacji pod klienta. Koszty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²187 m² 11 220 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Samodzielny budynek w ścisłym Centrum. Doskonała lokalizacja - blisko do stacji metra Centrum oraz Dworca Centralnego. Budynek starszego typu. Oferujemy do wynajęcia moduł biurowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

15 €/m²269 m² 4 035 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do zakupu lokal biurowy położony w centrum Warszawy przy Al. Jana Pawła II przy ul. Anielewicza. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Lokal ma powierzchnię 269 m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

23,50 €/m²123 m² 2 891 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek Skylight zlokalizowany z centrum Warszawy przy ch Złote Tarasy, dworcu kolejowym Warszawa Centralna. W bliskiej odległości znajdują się hotele: holiday Inn, mariott.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

47 zł/m²102 m² 4 794 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w odnowionej kamienicy, parter - wejście od podwórza. Prestiżowa lokalizacja, lokal gotowy do wejścia. Lokal składa się z trzech pomieszczeń. Dodatkowo opłata do administracji 750 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zawiszy

Śródmieście,Warszawa

14,50 €/m²226 m² 3 277 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec zlokalizowany obok Hotelu Sobieski, ronda Zawiszy. Bardzo dobry dojazd komunkacją miejską i własną. Budynek ze względu na niezwykłą architekturę, wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

21 €/m²1 923 m² 40 383 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentowany biurowiec to jeden z nowocześniejszych budynków biurowych w centrum Warszawy. Jego architektura, lokalizacja i świetna ekspozycja czynią go jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Arkadia

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²430 m² 43 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu (podnajmu) powierzchnię biurową na pierwszej kondygnacji budynku apartamentowo-biurowo-usługowego, doskonała lokalizacjia - Al. Jana Pawła II / Słomińskiego, w sąsiedztwie ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

26 €/m²137 m² 3 562 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warsaw Towers - to nowoczesny budynek klasy A, dysponujący nowoczesną powierzchnią biurową, która jest jednocześnie efektywna i łatwa do podziału. Położenie budynku w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

16 €/m²650 m² 10 400 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek zlokalizowany jest w dzielnicy Śródmieście i posiada doskonały dostęp do środków komunikacji publicznej (autobusy, tramwaje, metro, dworce pkp). Usytuowany jest w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²52 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze, wejście po kilku schodkach, duże witryny. Jest podzielony na pokoje (gabinety). Okablowanie teleinformatyczne. Klimatyzacja. Zaplecze socjalne: toaleta. Przed budynkiem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

23 €/m²230 m² 5 290 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy znajduje się w scisłym centrum zabytkowej częsci Warszawy. To prestiżowa i wygodna lokalizacja, oddalona o zaledwie kilka kroków od Krakowskiego Przedmieścia. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

26 €/m²539 m² 14 014 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec o łącznej powierzchni 24600 m2 z typową powierzchnią piętra wynoszącą 3888 m2. Budynek składa się z trzech skrzydeł z oddzielnymi wejściami tworzących jednolity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

17 €/m²108 m² 1 836 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia biurowa w odrestaurowanej kamienicy na Powiślu. Ciekawa industrialna aranżacja przestrzeni np. odkryta czerwona cegła, na parterze recepcja, hol wejściowy, winda. powierzchnia podzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²284 m² 6 248 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²28 m² 1 529 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

DO wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana w samym sercu Stolicy, tuż przy Rondzie Dmowskiego. Prezentowana powierzchnia znajduje się na czwartym piętrze. Budynek idealny na siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chmielna

Krucza,Warszawa

100 zł/m²35 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Świetna lokalizacja! Do wynajęcia, nieruchomość znajdująca się wśród jednych z najbardziej znanych i reprezentacyjnych ulic śródmiejskiej części Warszawy: chmielna, nowy Świat, krucza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

21 €/m²142 m² 2 982 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu do wynajęcia powierzchnię biurowe w budynek biurowym klasy A w centrum Warszawy. Budynek wyróżnia się elegancką fasadą łączącą naturalny kamień ze szklanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

210 zł/m²218 m² 45 681 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na parterze w zmodernizowanej kamienicy z lat 60 XX wieku. Lokal idealny na prowadzenie działalności gastronomicznej Kamienica zaadaptowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

41 zł/m²294 m² 12 054 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek klasy B zlokalizowany na Solcu, blisko mostu Poniatowskiego, placu Trzech Krzyży. Biurowiec składa się z dwóch połączonych budynków: sześcio- i dziesięciokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

16,50 €/m²205 m² 3 383 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonała I prestiżowa lokalizacja: w samym Centrum - Budynek klasy A - 10 minut piechotą od Dworca Warszawa Centralna. - 15 minut samochodem od Lotniska Okęcie. - główna linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Małachowskiego

Śródmieście,Warszawa

25 €/m²520 m² 13 000 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nnieruchomość, zlokalizowana przy Pl. Małachowskiego, w pobliżu Hotelu Victoria oraz Galerii Zachęta, która oferuje powierzchnie biurowe klasy A. W skład kompleksu wchodzi zabytkowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²55 m² 3 288 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-3505 - W cenie czynszu opłaty eksploatacyjne - Klimatyzacja. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . W cenie czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

16,50 €/m²1 140 m² 18 810 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek zlokalizowany na pograniczu dzielnic Śródmieście, wola, ochota w odległości około 500 metrów od Hotelu Sobieski w sąsiedztwie stacji Warszawa Ochota. Bardzo dobry dojazd, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zawiszy

Śródmieście,Warszawa

14,50 €/m²468 m² 6 779 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec położony jest obok Hotelu Sobieski. Usytuowanie pomiędzy: dworcem Centralnym, a lotniskiem Chopina umożliwia łatwy dojazd zarówno komunikacją miejską jak i transportem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac marsz. Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Warszawa

28 €/m²200 m² 5 600 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Reprezentacyjna lokalizacja. Powierzchnia biurowa w biurowcu najwyższej klasy A. Zastosowanie najwyższej jakości rozwiązań i materiałów. Najwyższy współczynnik oświetlenia powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lindleya

Śródmieście,Warszawa

15 €/m²453 m² 6 795 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Elegancki, kameralny biurowiec w centrum Warszawy, cicha okolica, bardzo dobry dojazd komunikacją miejską i własną. W sąsiedztwie stacja kolejowa Warszawa Ochota, dworzec Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²150 m² 9 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Niezależny moduł biurowy. W budynku na parterze recepcja, dwie windy, na podłodze parkiet lub wykładzina. Lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy, na Śródmieściu. W niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²280 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży/ wynajmu lokal na Powiślu, tuż przy zejściu z Mostu Poniatowskiego, lokal cichy, wysokie przyziemie - wysokość pomiesczeń 3,40, dwa niezależne wejścia. Lokal nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

14 000 000 zł1 800 m² 7 777,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży kameralny budynek biurowy w ścisłym centrum Warszawy, w pobliżu dworca Warszawa Centralna. Ze względu na konstrukcję budynku szerokie są możliwości wykorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

14 €/m²343 m² 4 802 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek apartamentowo-biurowy o wysokim standardzie, oferujący ponad 13 500 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Lokalizacja na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II i ul. Zygmunta Słomińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²199 m² 4 378 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowo kameralny i ekskluzywny budynek biurowy klasy A, oferujący 3800m2 powierzchni biurowej oraz 1640m2 powierzchni handlowo-usługowej. Budynek zlokalizowany jest w centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Unii Lubelskiej

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²209 m² 12 536 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy. Niezwykle istotną zaletą jest prestiżowa lokalizacja, na którą wpływa bliskość Łazienek Królewskich, parku Ujazdowskiego, placówek kulturalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²298 m² 19 344 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Elegancko odrestaurowana biurowa kamienica z lat 50tych. W 2008 roku został przeprowadzony gruntowny remont, dzięki czemu budynek podniósł standard do klasy B+. Obiekt jest zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

118,57 zł/m²140 m² 16 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam do wynajęcia lokal usługowo-handlowy 140m2 w Warszawie Centrum przy ul.Pańskiej. Lokal znajduje się w pasażu handlowym na parterze,Wejście bezpośrednio z ulicy,duże witryny,przy.