dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Śródmieście

959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

959 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Politechniki

Śródmieście,Warszawa

1 834 440 zł153 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura W kamienicy Oferujemy do sprzedaży lokale biurowe w odrestaurowanej kamienicy z 1913 roku. Funkcjonalne przestrzenie umożliwiają dowolną aranżację powierzchni biurowej według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

14 €/m²430 m² 6 020 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek zlokalizowany na pograniczu dzielnic Śródmieście, wola, ochota w odległości około 500 metrów od Hotelu Sobieski, w sąsiedztwie stacji Warszawa Ochota. Bardzo dobry dojazd, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

298,46 €/m²250 m² 74 616 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

oferta: biura w kamienicy, lokal usługowy w kamienicy, lokale handlowe w Centrumna Powierzchnie biurowe w gruntownie zrewitalizowanej kamienicy. Odnowiona eklektyczna fasada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²250 m² 5 500 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec W centrum. Biuro o powierzchni netto 250 m kw. Świetny widok z 11 piętra na panoramę Warszawy. Możliwość przearanżowania podziału lokalu. Dostęp do części socjalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 100 000 zł145 m² 14 482,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

145m2, 1 sypialnia, 1 duzy salon ( mozna zrobic jeszcze 1 lub 2 pokoje lub sypialnie). 2 miejsca parking na poziom -1 , -2 Jaccuzzy z duza wanna. klimatyzacja,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, stacja metra Rondo ONZ

Śródmieście,Warszawa

16 €/m²850 m² 13 600 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonała lokalizacja w Centralnym Obszarze Biznesu. Świetny dostęp do środków komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje, metro, stacja pkp). W pobliżu galeria handlowa Złote Tarasy, hotele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

29 €/m²53 m² 1 537 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek Saski Point znajduje się w centrum Warszawy, przy ul. Marszałkowskiej, naprzeciw Parku Saskiego - jednego z najstarszych i najpiękniejszych parków miejskich w Europie. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²498 m² 27 418 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura w kamienicy, lokal na kacelarię, lokal na przychodnię Do sprzedaży lub wynajęcia lokal na parterze zrewitalizowanej kamienicy w Centrum. Lokalizcja - ścisłe Centrum, okolica ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, stacja metra Rondo ONZ

Śródmieście,Warszawa

30 €/m²290 m² 8 700 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²1 084 m² 23 848 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek Skylight zlokalizowany z centrum Warszawy przy ch Złote Tarasy, dworcu kolejowym Warszawa Centralna. W bliskiej odległości znajdują się hotele: holiday Inn, mariott.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ordynacka

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²185 m² 12 025 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu lokal biurowy na Warszawskim Powiślu, w okolicy Nowego Światu. Lokal doskonale nadaje się na biuro, kancelarię, w holu recepcja. Oferujemy moduł o powierzchni 185 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

5 900 000 zł400 m² 14 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w doskonale lokalizacji - ścisłe centrum Warszawy! do sprzedaży: lokal o powierzchni 400 m2 w pięknej, wyremontowanej kamienicy, przystosowany na hostel. Nieruchomość powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

52,83 zł/m²212 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na biuro o pow. 212 m2 w ładnej międzywojennej kamienicy. Kamienica z 1936 r. b. ładny przykład arch. modernistycznej z elewacją z piaskowca i granitu, klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

16 €/m²197 m² 3 144 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o ogólnej powierzchni 196,51 m2, w Centrum Warszawy Dostępny od (do ustalenia z najemcą). Lokal biurowy w Warszawie Centrum na 6 piętrze Apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Zgrupowania AK Radosław

Śródmieście,Warszawa

15,50 €/m²160 m² 2 480 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek apartamentowo-biurowy o wysokim standardzie, oferujący ponad 13 500 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Lokalizacja na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II i ul. Zygmunta Słomińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

41 zł/m²610 m² 25 010 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek klasy B zlokalizowany na Solcu, blisko mostu Poniatowskiego, placu Trzech Krzyży. Biurowiec składa się z dwóch połączonych budynków: sześcio- i dziesięciokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²837 m² 18 414 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: atrakcyjnie położony obszar 2 ha zlokalizowany w ramach tzw. Zachodniego Centrum Warszawy na terenie Woli, jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic miasta. Niegdyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

630 300 $191 m² 3 297,41 $/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal wynajęty Dostępny od (do ustalenia z najemcą). Lokal biurowy w Warszawie Centrum na 6 piętrze Apartamentowca -murano w pobliżu dworca kolejowego i przystanku metra Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

75 zł/m²146 m² 10 937 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do wynajęcia pomieszczeń biurowych w atrakcyjnej lokalizacji na Warszawskiej Starówce (okolice Pomnika Kilińskiego). Takie usytuowanie podkreśli prestiż Twojej firmy oraz zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł75 m² 16 021,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kuchnia: 9.5 m2, Rodzaj kuchni: WIDNA Łazienka: (1) , pow.: 4 m2, łazienka z wanna do remontu WC: (1) , 1 m2 Pokoje: 17,93 m2; 18,03 m2; 17,93 m2. Strony świata: północ,zachód, południe Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Trzech Krzyży

Śródmieście,Warszawa

26 €/m²315 m² 8 190 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Royal Trakt Offices to odrestaurowana reprezentacyjna kamienica oferująca eleganckie biura do wynajęcia. Budynek składa sie z czterech kondygnacji naziemnych typowo biurowych charakteryzujących się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

21,50 €/m²410 m² 8 815 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny, kameralny budynek biurowy klasy A zlokalizowany w samym centrum Warszawy. Liczne przystanki komunikacji miejskiej, stacja metra, w sąsiedztwie hotele, lokale gastronomiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²131 m² 8 515 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal 131m2, który jest przeznaczony na działalność handlowo-usługową. Lokal jest po kapitalnym remoncie. Obecnie składa się z trzech pomieszczeń (głównej sali,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Arkadia

Śródmieście,Warszawa

14 €/m²380 m² 5 320 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek apartamentowo-biurowy o wysokim standardzie zlokalizowany przy skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II i ul. Zygmunta Słomińskiego, vis a vis ch Arkadia. Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac Powstańców Warszawy

Śródmieście,Warszawa

18,80 €/m²504 m² 9 467 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Doskonała lokalizacja w historycznym centrum stolicy , w pobliżu ulicy Świętokrzyskiej i placu Powstańców Warszawy (dojazd metrem: stacja Świętokrzyska). Budynek biurowy klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

35 €/m²100 m² 3 500 €

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja - budynek znajduje sie w jednej z najbardziej prestizowych lokalizacji stolicy. Usytuowany jest przy historycznym placu pomiedzy ulicami Marszałkowską a Krakowskim Przedmieściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

14 €/m²402 m² 5 628 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w biurowcu klasy A. Siedmiokondygnacyjny budynek oferujący 14600 m2 powierzchni biurowej w centrum Warszawy. Atutem budynku jest bardzo lokalizacja i ekspozycja która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

59,32 zł/m²59 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do zakupu apartament w pięknej inwestycji zlokalizowanejo , pomiędzy Placem Grzybowskim a Stacją Metra Świętokrzyska. W budynku poza apartamentami znajdują się biura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konwiktorska

Śródmieście,Warszawa

53,28 zł/m²19 m² 1 036 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek w świetnej lokalizacji na Nowym Mieście, ciche otoczenie. 6 pomieszczeń biurowych ( z możliwością połączenia w większe)lub najmu pojedynczych pokoi pow. pomieszczeń: 14,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

57,65 zł/m²170 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe w budynku wolnostojącym usytuowanym w centrum miasta, w pobliżu ronda Radosława. Położenie zapewnia doskonałe połączenie komunikacyjne. Budynek ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

2 144 000 zł269 m² 7 970,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do zakupu lokal biurowy położony w centrum Warszawy przy Al. Jana Pawła II przy ul. Anielewicza. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Lokal ma powierzchnię 269 m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

16,50 €/m²144 m² 2 376 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonała I prestiżowa lokalizacja: w samym Centrum - Budynek klasy A - 10 minut piechotą od Dworca Warszawa Centralna. - 15 minut samochodem od Lotniska Okęcie. - główna linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

15 €/m²2 400 m² 36 000 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biurowiec W centrum. Biuro o powierzchni 2400 m kw. Możliwość przearanżowania lokalu. Dostęp do części socjalnej. Konstrukcja budynku jak i użyte materiały pozwalają na dowolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szeroki Dunaj

Śródmieście,Warszawa

60,87 zł/m²115 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Świetna lokalizacja Lokal do wynajęcia w Śródmieściu, na Starym Mieście, o powierzchni 115 m 2. Nadaje się do prowadzenia Gastronomii. jest pozwolenie na alkohol A,B,C, aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Trzech Krzyży

Śródmieście,Warszawa

70 €/m²50 m² 3 469 €

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia usługowa znajdująca się na parterze z bezpośrednim wejściem z ulicy w bardzo eleganckim, kameralnym biurowcu klasy A+. Bardzo wysoki standard. Preferowany okres najmu 5 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

14 €/m²775 m² 10 850 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec jest siedmiokondygnacyjnym budynkiem biurowym ze strzeżonym parkingiem podziemnym na 172 miejsca. Sześć górnych pięter zajmują biura, natomiast na parterze zlokalizowane są sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

21 €/m²635 m² 13 335 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentowany biurowiec to jeden z nowocześniejszych budynków biurowych w centrum Warszawy. Jego architektura, lokalizacja i świetna ekspozycja czynią go jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

120 m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu w pełni wyposażone biuro zlokalizowane w Śródmieściu. Doskonałe na projekt lub małe call centre. Łącznie 28 stanowisk pracy. Powierzchnia Open Space do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

48,65 zł/m²74 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na cele biurowe lub mieszkalne o powierzchni 74 m 2 , w ścisłym centrum Warszawy w sąsiedztwie Placu Konstytucji. Budynek usytuowany jest u zbiegu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

74,83 zł/m²147 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronne, ekskluzywne mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy, idealna lokalizacja vis a vis eleganckiego hotelu Rialto oraz w pobliżu powstających eleganckich rezydencji. W samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 025 000 zł95 m² 10 789,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania ładne i funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m2. Położone na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy z 1954r.z windą. Znajduje się w budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij