dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

509 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

509 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Brylowska

Wola,Warszawa

778 100 zł78 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: lokal użytkowy znajduje się na bliskiej Woli, w odległości zaledwie kilkuset metrów od nowo planowanej stacji drugiej linii metra Płocka. W okolicy znajduję się sporo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

45 000 zł14 m² 3 214,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż miejsca postojowe położone w garażu podziemnym, budynku wielorodzinnego przy ul. Włościańska 15 na Żoliborzu, w Warszawie. Czasami brakuje miejsca do zaparkowania. Niebawem może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Apartamentowa

Ursus,Warszawa

45 000 zł11 m² 4 090,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż miejsca postojowe położone w garażu podziemnym, budynku wielorodzinnego przy ul. Apartamentowej 3 na Ursusie w Warszawie. Czasami brakuje miejsca do zaparkowania. Niebawem może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Pandy

Ochota,Warszawa

8 000 zł120 m² 66,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość znajduje się w budynku na przeciwko Parku Szczęśliwickiego , w drugiej linii zabudowy od ul. Drawskiej, a jednocześnie blisko komunikacji miejskiej i z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stwosza

Mokotów,Warszawa

1 690 000 zł109 m² 15 504,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy | doskonała lokalizacja na mokotowie manhattan office | inwestycja budynek: manhattan Place jest 9-kondygnacyjnym budynkiem z 3-poziomową podziemną halą garażową. Parter obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

999 900 €327 m² 3 061,54 €/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam biuro w wyjątkowej lokalizacja na Starym Żoliborzu w okolicach Pl. Wilsona i tym samym stacji metra. Dodatkowo w odległości 50 m od lokalu znajduje się przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

45 000 zł13 m² 3 461,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż miejsca postojowe położone w garażu podziemnym, budynku wielorodzinnego przy ul. Płosa 3 na Targówku, w Warszawie. Czasami brakuje miejsca do zaparkowania. Niebawem może okazać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

2 000 560 zł67 m² 30 070 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Wykończony pod klucz lokal biurowy 15.U.3 W CENTRUM WARSZAWY - Powierzchnia: 66,53 m2, - Cena całkowita: 2 000 560,00 zł netto, - Lokal wykończony pod klucz, - Prestiżowa lokalizacja, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

674 500 zł71 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Gdzie: wyjątkowa lokalizacja, galeria Handlowa Saska Kępa, u zbiegu ulic Zwycięzców i Francuskiej dla kogo: na działalność gospodarczą: handlową, usługową, biurową - dla wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

2 460 669 zł67 m² 36 985,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalny lokal użytkowy, w samym centrum Warszawy, w historycznej z wielkim pietyzmem odrestaurowanej kamienicy. Lokalizacja: kamienica (właściwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

1 700 000 zł170 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal usługowy o powierzchni użytkowej 169,44m2. znajdujący się w Warszawie przy ul. Rzymowskiego. Lokal usytuowany między dużą ilością bloków mieszkalnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 850 000 zł240 m² 7 708,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Grunt z Budynkiem Użytkowo-Mieszkalnym - Łączna pow. 280 m2 lokalu - Działka 410 m2 - Praga Południe / Grochów / Gocław na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny o łącznej powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 802 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do sprzedaży wynajęty lokal usługowy. Długoletnia umowa. Rentowność : 7,60%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowy Służewiec

Mokotów,Warszawa

9 899 994 zł1 418 m² 6 981,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Przedmiotem sprzedaży jest działka 1376m2 zabudowana w połowie budynkiem biurowym o powierzchni 1410 m2. Działka jest zlokalizowana w rejonie ulicy Marynarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

5 000 000 zł758 m² 5 277,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z przeznaczeniem usługowo-handlowym na Saskiej Kępie bezpośrednio przy ruchliwej ulicy. Przy lokalu dużo ogólno-dostępnych miejsc parkingowych. Lokal aktualnie wynajmowany - umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Kadetów

Wawer,Warszawa

5 500 000 zł1 000 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Kilkuletni obiekt zlokalizowany w odległości 1 km od Wału Miedzeszyńskiego w dzielnicy Wawer. Nieruchomość składa się z trzech połączonych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ateńska

Praga-Południe,Warszawa

6 500 000 zł639 m² 10 172,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Samodzielny, kameralny budynek uzytkowany na cele biurowe, połozony na Saskiej Kępie w pobliżu ulicy Rzymskiej. Nieruchomość składa się z dwóch połączonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Rembertów

Rembertów,Warszawa

689 990 zł60 m² 11 499,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy o pow. 60 m2 - Z Witrynami i Klimatyzacją - Na Biuro, klub Fitness, lecznicę, sklep - Centrum Rembertowa Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy Z witrynami, o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

7 999 997 zł787 m² 10 165,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Oferta wynajmu budynku biurowego o powierzchni użytkowej 787 m2 na działce o pow. 800 m2 Nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy Ursynów przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stegny

Stegny,Warszawa

10 720 000 zł1 340 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 573/19619. Budynek o funkcji mieszkalno-biurowej zlokalizowany jest na Mokotowie Stegnach. Oferowany do sprzedaży lokal biurowy znajduje się na 1 piętrze budynku. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

5 250 000 €3 260 m² 1 610,43 €/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Przedmiotem oferty jest sprzedaż samodzielnego budynku biurowego położonego w dzielnicy Ursynów przy ulicy Puławskiej. Budynek charakteryzuje się nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

18 000 000 zł2 461 m² 7 314,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w wieczystym użytkowaniu ( powierzchnia działki 1150 mkw) zabudowana budynkami usługowymi o powierzchni całkowitej 2461 mkw. Budynek główny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 700 000 zł317 m² 11 683,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam do zaoferowania lokal użytkowy z najemcą, o powierzchni 316,68 m2. Doskonały lokal pod inwestycję lub ewentualnie pod własne potrzeby. Nieruchomość z dużą, przeszkloną witryną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

90 000 zł13 m² 6 923,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zakupu dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym na kondygnacji - 1 w budynku przy ul. Grzybowskiej 3 w Śródmieściu Północnym. Cena za 1 miejsce postojowe 90 000 pln (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 379 000 zł168 m² 8 208,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy 168m2 mokotów 5 min od stacji metra wierzbno Powierzchnia lokalu to 168 m2 (5 oddzielnych pokoi, dwie łazienki i kuchnia). Lokal znajduje się na poziomie -1 budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

1 350 000 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 100,86 mkw. z witrynami i wejściem bezpośrednio z ulicy. wys. 3,22m. Lokal sprzedawany jest w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Wszystkie media miejskie podłączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

1 379 000 zł169 m² 8 179,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Do sprzedaży użytkowy lokal o powierzchni 168,6 m2, z przeznaczeniem na biura, gabinety lub usługi, zlokalizowany w przyziemiu budynku z lat 80-tych na Mokotowie. W odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stacja Metra Marymont

Żoliborz,Warszawa

999 000 €380 m² 2 628,95 €/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż wolnostojący

Zapytaj o ofertę :. Opis Willa biurowa o powierzchni 380 m2 rozmieszczonej na 3 kondygnacjach w tym podpiwniczenie. Nieruchomość jest doskonale zlokalizowana w pobliżu linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

1 350 000 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

 

 

Wilanów,Warszawa

2 900 000 zł376 m² 7 710,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Avenue Estate przedstawia wolnostojący dom zlokalizowany w Królewskim Wilanowie. Nieruchomość z projektem wykończeniowym, ogromnym potencjałem, estetycznym ogrodem oraz w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem

Rembertów,Warszawa

7 250 000 zł1 200 m² 6 041,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż w pełni działający lokal gastronomiczny znajdujący się w samym centrum Warszawskiego Rembertowa. Obecnie lokal pełni funkcję Sali bankietowej z pokojami hotelowymi dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Leszno

Wola,Warszawa

1 400 000 zł100 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Podstawowe informacje: lokal gastronomiczny o powierzchni 100 m.kw. z przeznaczeniem również pod inne typy usług, położony na parterze nowoczesnego apartamentowca z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 150 000 zł129 m² 16 666,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do sprzedania lokal handlowy z najemcą. Lokal narożny, wysokość 3,6 m, duże witryny na całą wysokość lokalu na dwóch ścianach, przystosowany dla potrzeb ciężkiej gastronomii. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Słupska

Ursus,Warszawa

1 370 000 zł167 m² 8 210,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż wykończone pięciopokojowe biuro w kameralnej, nowoczesnej inwestycji! Zakup bez pcc z 5 letnią gwarancją opis nieruchomości: segment jest dwupoziomowy, znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Brzeska

Praga-Północ,Warszawa

485 000 zł66 m² 7 341,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży stylowy lokal w kamienicy w kultowym miejscu naprzeciwko Bazaru Różyckiego. Kamienica przetrwała II wojnę światową. Została kompleksowo zrewitalizowana w ostatnich latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

529 000 zł66 m² 8 015,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 78 m2 w suterynie secesyjnej, odrestaurowanej kamienicy z 1913 roku. Kamienica z bardzo bogatą historią, szczęśliwie przetrwała II wojnę światową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Brzeska

Praga-Północ,Warszawa

564 000 zł76 m² 7 376,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży stylowy lokal w kamienicy zrewitalizowanej w ostatnich latach w kultowym miejscu naprzeciwko Bazaru Różyckiego. Kamienica z 1914, przetrwała II wojnę światową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

539 096 zł29 m² 18 634,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pewna inwestycja - bezpieczna lokata twojego kapitału : Ergonomiczny metraż mikrolokali (od 18 do 49 m2), lokale Inwestycyjne to najpewniejsza obecnie forma inwestycji Państwa kapitału finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 263 402 zł100 m² 12 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale handlowo-usługowe. Różne metraże! serdecznie zapraszam do zapoznania Z inwestycją typu premium na warszawskim ursynowie. Prestiżowy apartamentowiec zlokalizowany na Ursynowie. O jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

729 000 zł78 m² 9 346,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 78 m2 w secesyjnej, odrestaurowanej kamienicy z 1913 roku. Bardzo wysoki parter w ośmiopiętrowym budynku. Z okien rozpościera się widok na piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Ursynów

Ursynów,Warszawa

3 741 058 zł274 m² 13 648,50 zł/m²