dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

509 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

509 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

449 996 zł35 m² 12 850 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wola,Warszawa

2 400 000 zł100 m² 24 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy usytuowany na parterze budynku mieszkalnego w bezpośrednim sąsiedztwie wielu lokali handlowych i gastronomicznych. Lokal wysoki ponad 4,5 m. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

449 996 zł35 m² 12 850 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

987 000 zł54 m² 18 448,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal dwustronny 3 oddzielne pokoje 53,5 m2, w rewelacyjnej lokalizacji. Idealny na biuro, kancelarię lub do zamieszkania. Mieszkanie/lokal wysokość pomieszczeń 340 cm, bardzo widne. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

420 000 zł39 m² 10 714,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Opis nieruchomości: prezentowany lokal usytuowany jest na parterze w IV piętrowym budynku z 1980 r. Powierzchnia całości wynosi 39.20 m2. Wysokość pomieszczeń 2.80 m W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

7 000 000 zł550 m² 12 727,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż lokal usługowy wynajęty przez pepco: - otwarcie pepco: za 2/3 miesiące - do lokalu przynależą 4 miejsc parkingowe. - lokal znajduje się w parterze dużego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Kabaty,Warszawa

295 000 zł51 m² 5 784,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujęferujemy na sprzedaż lokal 51m2 na Kabatach. Lokal znajduje sie w przyziemiu w budynku mieszkalnym. Nadaje się na biuro, usługi księgowe, krawieckie, komputerowe itp. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 700 000 zł276 m² 6 157,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal gastronomiczny w centrum Mińska Mazowieckiego przy ul. Józefa Piłsudskiego 21. W lokalu prowadzona jest gastronomia ciesząca się dużym ruchem. Lokal jest zadbany w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Pilchowicka

Włochy,Warszawa

319 000 zł30 m² 10 633,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W sprzedaży kawalerka w świetnej lokalizacji, sprzedam kawalerkę/ lokal użytkowy 30m2 zlokalizowany na poziomie -1(suterena) na warszawskich Włochach,. Lokal po generalnym remoncie: nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Warszawa

Ochota,Warszawa

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: lokal użytkowy o wielkości 50m2 Nieruchomość znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym przy jednej z główniejszych ulic Warszawy przy Alejach Jerozolimskich 111.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Warszawa

Ochota,Warszawa

11 990 000 zł880 m² 13 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na Sprzedaż: lokal użytkowy o powierzchni 880m2, w którym była prowadzona przez wiele lat znana warszawska restauracja Kredens a niedawno restauracja gaga. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

11 765 000 zł674 m² 17 442,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż pakiet lokali pakiet wynajętych i dochodowych lokali handlowych. Przedmiotem sprzedaży jest pakiet trzech lokali z najemcami: 1-Śródmieście 2-Białołęka 3-Pruszków Okolica-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 710 000 zł104 m² 16 516,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 103,53 m2, znajdujący się na parterze nowoczesnej inwestycji z 2020 roku w dynamicznie rozwijającej się części Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Warszawa

Las Bielański,Warszawa

2 800 000 zł362 m² 7 726,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Klimatyczny dom na Bielanach - z garażem i ogrodem. Zapraszamy do zakupu pięknego domu na Bielanach, w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rogalskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 710 000 zł104 m² 16 516,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Pilchowicka

Włochy,Warszawa

320 000 zł30 m² 10 666,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wola,Warszawa

500 000 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze, od ulicy. 35 m2 powierzchnia główna + 5 m 2 pomieszczenie socjalno magazynowe. Do lokalu przypisane jest miejsce postojowe w garażu podziemnym. Klimatyzacja. Lokal dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Dźwigowa

Włochy,Warszawa

800 000 zł53 m² 15 137,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży , lokal handlowo- usługowy zlokalizowany na terenie Włochy przy ul Dźwigowej. Budynek wybudowany w 2016 r. Dwa gabinety , zaplecze kuchenno - gospodarcze , łazienka , recepcja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 000 000 zł95 m² 20 971 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Polecam rozkładowe 4- pokojowe mieszkanie przy ul Marszałkowskiej. Mieszkanie o pow. całkowitej 95 m2 miesci się na 1/4 piętrze w budynku z 1955 roku. Lokal składa się z: - 4 pokoi (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

5 875 000 zł252 m² 23 359,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest pakiet dwóch lokali z sieciowym najemcą. Lokale położone są: 1-Śródmieście 2-Białołęka Okolica- lokale handlowe, usługowe, bank, placówki oświatowe, główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mała

Nowa Praga,Warszawa

1 190 000 zł97 m² 12 318,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentowana nieruchomość to lokal użytkowy o powierzchni 96,6 m2. Do lokalu są trzy oddzielne wejścia i trzy witryny. Można więc użytkować jako jeden duży lokal lub dwa albo trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rogalskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 480 000 zł170 m² 14 588,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 169,86 m2, znajdujący się na parterze nowoczesnej inwestycji z 2020 roku w dynamicznie rozwijającej się części Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Radzymińska

Targówek,Warszawa

3 700 000 zł500 m² 7 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Działka zabudowana budynkiem usługowo-produkcyjno-mieszkalnym. Doskonała lokalizacja -targówek przemysłowy, ok 250 m od ulicy Radzymińskiej. Dzialka o pow. 1000 m2 jest objęta mpzg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 480 000 zł170 m² 14 588,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

2 000 000 zł50 m² 40 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży ekskluzywny lokal usługowy o wielkości 50m2, z przeznaczeniem na działalność medyczną, kosmetologiczną , biurową. Witryna od strony Al Prymasa Przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 000 000 zł85 m² 23 430,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: lokal o powierzchni 85,36 m2, urządzony obecnie na biuro w standardzie premium. Zalety nieruchomości: rewelacyjna lokalizacja, lokal wykończony z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rogalskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 070 000 zł62 m² 17 272 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 61,95 m2, znajdujący się na parterze nowoczesnej inwestycji z 2020 roku w dynamicznie rozwijającej się części Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

1 760 000 zł141 m² 12 482,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Drogi kliencie, oferuję częściowo wynajęty lokal usługowy o powierzchni 141m2 znajdujący się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Mokotowie. Lokal został wewnętrznie podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

4 230 000 zł476 m² 8 893,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Nieruchomość znajduje się w Warszawie na mokotowie/wilanowie w okolicy Alei Wilanowskiej przy ul. Śródziemnomorskiej w sąsiedztwie niskiej zabudowy jednorodzinnej oraz wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Płocka

Wola,Warszawa

395 000 zł21 m² 19 174,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż handlowo-usługowy lokal o pow. 20,6 m2 usytuowany przy ul. Płockiej na Woli. Atrakcyjna lokalizacja - w okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, stacja metra Płocka. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

8 999 000 zł600 m² 14 998,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty sprzedaży jest nieruchomość położona przy Al. Jerozolimskich w samym centrum Warszawy, składa się z 3 lokali. Lokal użytkowy usytuowany na poziomie 0 z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

100 000 zł20 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży duże miejsce parkingowe w hali garażowej budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Towarowej. W budynku jest ochrona i całodobowy monitoring. "Niniejsze ogłoszenie ma jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Wola

Wola,Warszawa

550 000 zł45 m² 12 222,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Studio urody, 45M2, do wprowdzenia, bliska wola budynek: 5-piętrowy budynek mieszkalno-usługowy. Znajduje się w nim 78 mieszkań oraz lokale usługowe na parterze. Rok budowy 1994. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Bełska

Mokotów,Warszawa

200 000 zł55 m² 3 636,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania pawilon na warszawskim Mokotowie, w którym od kilku lat prowadzona była Pizzeria. W cenie sprzedaży jest całe wyposażenie, które pozwala na prowadzenie ciągłości biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Ursus,Warszawa

530 000 zł52 m² 10 173 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż dostępny jest wyjątkowy lokal usługowy, który został kompleksowo wykończony z dbałością o wysoki standard. Nieruchomość obejmuje obszerny hol wejściowy (o powierzchni 16,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

37 000 zł15 m² 2 466,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż miejsce postojowe pod budynkiem w garażu wielostanowiskowym. Lokalizacja: mokotów Dolny Czerniaków, ul. Bluszczańska. Budynek mieszkalny 6 kondygnacji z 2002 roku Wjazd do garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Wola,Warszawa

1 020 000 zł53 m² 19 245,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na sprzedaż z umową najmu! Prezentuje Państwu lokal użytkowy o pow. 52,6m2 w kameralnej inwestycji rezydencyjnej położonej na warszawskiej Woli, w pobliżu granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 849 949 zł280 m² 6 606,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Grunt z Budynkiem Użytkowo-Mieszkalnym i biurem - Łączna pow. 280 m2 lokalu - Działka 410 m2 - Praga Południe / Grochów / Gocław na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

780 000 zł64 m² 12 187,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Gdzie: na atrakcyjnym, nowoczesnym osiedlu na Białołęce, dogodnie skomunikowanym z innymi dzielnicami Warszawy. Odpowiednie dla: mieszkanie idealne jako zakup inwestycyjny, ponieważ aktualnie lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szyszkowa

Włochy,Warszawa

3 900 000 zł1 261 m² 3 092,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rozkład Lokal bardzo dobrze wyeksponowany i położony w przepływowym miejscu. Zajmuje dwa piętra plus antresola w budynku z 2002 r. Pow. użytkowa biura : 411,74 na 2 kondygnacjach.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij