dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Osiedle Powiśle

70 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

70 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

65 zł/m²221 m² 14 379 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.221,21 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

58 zł/m²35 m² 2 018 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,79 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Powiśle,Warszawa

150 zł/m²116 m² 17 346 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 115 m , zlokalizowany na parterze budynku apartamentowo-usługowego w prestiżowej części warszawskiego Powiśla. Lokal posiada duże witryny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

58 zł/m²28 m² 1 601 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,60 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

58 zł/m²35 m² 2 018 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

65 zł/m²221 m² 14 379 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Powiśle,Warszawa

2 438 700 zł148 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjną powierzchnię biurową w doskonałym punkcie Warszawy. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze apartamentowca z 2001 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Powiśle,Warszawa

450 000 zł29 m² 15 761,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy na Powiślu w Warszawie Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą lokalu niemieszkalnego znajdującego się przy ulicy Solec w samym sercu warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

65 zł/m²221 m² 14 379 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.221,21 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Property Office (tel., mail: ) BEZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

58 zł/m²28 m² 1 601 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Powiśle,Warszawa

49 zł/m²110 m² 5 410 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek zlokalizowany na Powiślu w sąsiedztwie Wisłostrady, mostu Poniatowskiego. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską i własną. W pobliżu: most Poniatowskiego, bulwary Wiślane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Powiśle,Warszawa

49 zł/m²62 m² 3 014 zł

 

 

 

Powiśle,Warszawa

65 zł/m²221 m² 14 379 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

58 zł/m²35 m² 2 018 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,79 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

58 zł/m²28 m² 1 601 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

16,50 €/m²710 m² 11 715 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: powierzchnia biurowa 665 m2 netto na Powiślu, wysoki standard. Zalety nieruchomości: budynek biurowy o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

65 zł/m²221 m² 14 379 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

58 zł/m²28 m² 1 601 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

58 zł/m²35 m² 2 018 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

2 438 700 zł148 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

68,18 zł/m²132 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Eklektyczne biuro W sercu powiśla Na spokojną działalność biurową | Designerskie | Open space + sala konferencyjna | Klimatyzacja | Dwa miejsca parkingowe | Po remoncie ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

65 zł/m²147 m² 9 555 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Jeżeli szukasz powierzchni biurowej na Powiślu oraz świetnej cenie, to jest to oferta idealna dla Ciebie. Lokalizacja: dużym atutem biura jest lokalizacja z pełną infrastrukturą, blisko urzędów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Powiśle,Warszawa

5 712 000 zł136 m² 42 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestrzenny lokal | W kamienicy na powiślu Idealny na biuro lub mieszkanie | Przedwojenna kamienica | Prestiżowa lokalizacja | Duży potencjał aranżacyjny Lokal o powierzchni 136.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

2 749 000 zł148 m² 18 599,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Powiśle,Warszawa

2 750 000 zł148 m² 18 606,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży powierzchnia biurowa na Powiślu. Lokal na 3 piętrze w budynku mieszkalno usługowym w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych i Mostu Świętokrzyskiego - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Warszawa

Powiśle,Warszawa

172,95 zł/m²116 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Powiśle,Warszawa

90,14 zł/m²125 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni 124,8 m2, które mieści się na drugim piętrze w kamienicy na Warszawskim Powiślu. Informacje ogólne: powierzchnia biuro: 124,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

79,20 zł/m²125 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Brief: warszawa | Powiśle | Aleja 3 Maja. Nietuzinkowy apartament o powierzchni 125 m w zabytkowej kamienicy. Duży salon, 2 sypialnie, oddzielna kuchnia. Idealna przestrzeń pod kancelarię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

57,98 zł/m²34 m² 1 944 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny moduł biurowy 33,53 m w prestiżowym biurowcu Wisła Plaza Ludna 2, warszawa Śródmieście (powiśle) ** For English translation see below ** Szukasz kompaktowego, reprezentacyjnego biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

61 zł/m²96 m² 5 877 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferuję na wynajem lokal biurowy o pow. 96,35m2 usytuowany na I piętrze stylowej kamienicy. Budynek jest starannie utrzymany, co podkreśla jego historyczny charakter oraz wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Czerwonego Krzyża

Powiśle,Warszawa

123,08 zł/m²130 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 130 m , idealne na cele biurowe, kancelaryjne lub reprezentacyjną siedzibę firmy. Lokal mieści się w jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Powiśle,Warszawa

60 zł/m²38 m² 2 270 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w nowoczesnym budynku zlokalizowanym na warszawskim Powiślu. Budynek ma 8 kondygnacji i został całkowicie zrewitalizowany oferuje wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

2 749 000 zł148 m² 18 599,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Powiśle,Warszawa

60 zł/m²22 m² 1 345 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Do wynajęcia biura o pow. ok 22 m2 , jeden pokój , w nowoczesnym biurowcu na Powiślu w rejonie Mostu Poniatowskiego. Zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Powiśle,Warszawa

49 zł/m²35 m² 1 715 zł

 

 

 

Powiśle,Warszawa

49 zł/m²76 m² 3 700 zł