dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Osiedle Powiśle

70 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

70 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bartoszewicza

Powiśle-Skarpa,Warszawa

18 €/m²100 m² 1 800 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronne biura do wynajęcia w modnym i stylowym biurowcu, oddany do użytku w 2015 roku. Ten nowoczesny kompleks oferuje innowacyjne rozwiązania oraz dostępność od ręki, a okres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

178 zł/m²15 m² 2 670 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wynajem lokalu użytkowego 15m2 Warszawa Powiśle Polecam do wynajęcia interesujący lokal handlowo - usługowy o powierzchni 15m2. Rok budowy 2002. Rynek wtórny: stan dobry do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Powiśle,Warszawa

150 zł/m²86 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni 86 m2, znajdujący się na Powiślu w bliskim sąsiedztwie Parku Kazimierzowskiego. Znajduje się on parterze w ciągu innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mariensztat

Powiśle,Warszawa

56,25 zł/m²40 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia jednopokojowy lokal w budynku biurowym z recepcją na Powiślu, przy ulicy Mariensztat. - english below - biuro Lokal znajduje się na trzecim piętrze w budynku biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Powiśle,Warszawa

18 €/m²92 m² 1 656 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy w samym Centrum Warszawy w kamienicy biurowej. Świetna lokalizacja w centrum miasta, wzdłuż Skarpy Wiślanej.! Powiśle, bardzo blisko Krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

16,50 €/m²590 m² 9 735 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Jeden z niewielu biurowców na warszawskim Powiślu oferujący nowoczesną przestrzeń biurową. Budynek notorycznie wynajęty w całości, rzadko kiedy trafia się tutaj wolna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

1 529 000 zł76 m² 20 251,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal użytkowy z wysokimi witrynami od ulicy zlokalizowany na parterze. Zainwestuj w swój biznes w świetnej lokalizacji - Powiśle przy ulicy Topiel. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

92,94 zł/m²85 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Optymalne biuro o powierzchni 85 m2 w kamienicy z 1936 roku, położone na warszawskim Powiślu. Wyjątkowo dogodna lokalizacja - zaledwie 3 minuty pieszo od stacji metra Centrum Nauki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

88,47 zł/m²73 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Śródmieście powiśle al. 3 maja / solec - 3 pokoje 73,47 m2. Idealne na biuro. Oferujemy do wynajęcia eleganckie mieszkanie 3-pokojowe o pow. 73,47 m2 położone na 3 piętrze w 6-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mariensztat

Powiśle,Warszawa

66,36 zł/m²110 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pięciopokojowe biuro o powierzchni 110 m2 w budynku biurowym z recepcją na Powiślu, przy ulicy Mariensztat. - english below - biuro Lokal o powierzchni 110 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Wioślarska

Powiśle,Warszawa

14 €/m²616 m² 8 625 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż wolnostojący

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni brutto 616,05 m2 przy Wioślarskiej 8 na Powiślu Południowym. Biuro znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego biurowca The Tides. The.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

66,71 zł/m²147 m² 9 806 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dzień dobry, oferujemy możliwość wynajęcia klimatycznego lokalu zlokalizowanego na warszawskim Powiślu, który został dostosowany do celów biurowych. Biuro jest zlokalizowane blisko przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

19,80 €/m²220 m² 4 356 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro w 6 kondygnacyjnym budynku biurowym klasy A na warszawskim Powiślu w rejonie ulicy Tamka. W pobliżu znajdują się przystanki publicznej komunikacji z metrem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

82 zł/m²91 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue Estate prezentuje Państwu wybitne, przestronne mieszkanie/biuro usytuowane w historycznej, zabytkowej kamienicy z windą w prestiżowej dzielnicy Śródmieście Powiśle. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Powiśle

Powiśle,Warszawa

68,49 zł/m²146 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mieszkanie do wynajęcia na biuro, usługi, pracownię projektową, architektoniczną, komputerową, biuro reklamowe na 3 piętrze w nowoczesnym budynku mieszkalno - biurowym w centrum, na Powiślu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Powiśle

Powiśle,Warszawa

62 zł/m²185 m² 11 495 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy na Powiślu. Doskonała lokalizacja, zaledwie 350 m do najbliższej stacji metra Centrum Kopernik (7 min pieszo). Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mariensztat

Powiśle,Warszawa

65 zł/m²60 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro o powierzchni 60 m2 w budynku biurowym z recepcją na Powiślu, przy ulicy Mariensztat. - english below - biuro Lokal o powierzchni 60 m2 znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Powiśle

Powiśle,Warszawa

15 450 000 zł308 m² 50 142,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Silna Marka na stołecznym rynku i doskonałe relacje z Klientami - klinika jest uznaną marką i nowocześnie wyposażoną placówką oferującą Pacjentom szeroki wybór zabiegów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

108,97 zł/m²78 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Wynajem Lokal o pow. 78 m2, z witryną przy ul Dobra na Warszawskim Powiślu. Wejściem z ulicy. Przeznaczenie lokalu: ta wyjątkowa nieruchomość urządzona jest w niezwykle funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

83,87 zł/m²46 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Prestiżowa powiślańska kamienica Z tradycjami - do wynajęcia jest lokal z witryną o pow 46,5m2 idealny pod różne nieuciążliwe usługi, ale też pod sklep lub biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Wioślarska

Powiśle,Warszawa

18 €/m²689 m² 12 400 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż wolnostojący

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni brutto 688,91 m2 przy Wioślarskiej 8 na Powiślu Południowym. Biuro jest dwustronne i znajduje się na 5 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

3 490 000 zł136 m² 25 661,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Inwestycyjny apartament W historycznej kamienicy przy ul. Radnej - powiśle | Z najemcą | idealny na biuro budynek: przedwojenna, kameralna kamienica z początku XX wieku. To reprezentacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Powiśle

Powiśle,Warszawa

110 000 zł75 m² 1 466,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Witam! Pragnę zaprezentować do odstąpienia salon fryzjerski w kamienicy na Warszawskim Powiślu, który jest w pełni wyposażony i umeblowany. Oferowana przestrzeń to 75 m2, na co składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Powiśle

Powiśle,Warszawa

20 €/m²114 m² 2 280 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

DO wynajęcia lokal biurowy o pow 114m2 usytuowany na parterze kameralnej kamienicy biurowej na Powiślu. Lokalizacja; centralne Powiśle w rejonie Bulwarów Wiślanych. Wysokie o jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rozbrat

Powiśle,Warszawa

91,74 zł/m²109 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rewelacyjny apartament z nową kuchnią w prestiżowej kamienicy przy ulicy Rozbrat. Jedna z piękniejszych przedwojennych kamienic, projektu Feliksa Michalskiego, której odnowiona fasada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

115 zł/m²218 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro o powierzchni 217 m2 na 5 piętrze w nowoczesnym budynku Riverside Park przy ul. Fabrycznej na Powiślu. Lokaliacja: biurowiec jest wyposażony w nowoczesne systemy teleinformatyczne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

69,35 zł/m²151 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przedstawiam do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 151,4 m2. Znajduje się on na warszawskiem Powiślu przy ul. Kruczkowskiego. W świetnym punkcie komunikacyjnym. Usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

79,26 zł/m²151 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rozbrat

Powiśle,Warszawa

16 €/m²248 m² 3 968 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapytaj o ofertę :. Kompleks dwóch, bliľniaczych budynków biurowych położonych na Powiślu. Budynki są ze sobą zestawione w układ litery L. Główny dziedziniec wejściowy to kompozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Powiśle

Powiśle,Warszawa

73,44 zł/m²32 m² 2 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia małe jednopokojowe z dostępem do wspólnej kuchni i sanitariatów w budynku biurowym z recepcją na Powiślu, przy ulicy Mariensztat. - (english below) - biuro Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Powiśle

Powiśle,Warszawa

62,73 zł/m²110 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestrzenne biuro o powierzchni 110 m2 w budynku biurowym z recepcją na Powiślu, przy ulicy Mariensztat. - (english below) - biuro Lokal o powierzchni 110 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Powiśle

Powiśle,Warszawa

3 279 000 zł289 m² 11 346 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wielofunkcyjny lokal o powierzchni 289 m2, śródmieście-Powiśle. Lokal znajduje się na poziomie -0,5 i w jego skład wchodzi: * 7 pokoi/lokali z oknami i łazienką; * 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Powiśle

Powiśle,Warszawa

100 zł/m²100 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Lokal Użytkowy - pow. ok. 100 m2, parter z Witrynami - Na sklep, usługi, biuro, gastronomię (po adaptacji) - powiśle/dolny Mokotów Oferujemy na wynajem lokal z dużymi witrynami, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

19,80 €/m²220 m² 4 349 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro w 6 kondygnacyjnym budynku biurowym klasy A na warszawskim Powiślu w rejonie ulicy Tamka. W pobiżu znajdują się przystanki publicznej komunikacji z metrem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Powiśle

Powiśle,Warszawa

430 000 zł41 m² 10 411,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia gotowy lokal usługowy w Centrum Handlowym Arkada w Warszawie w dzielnicy Powiśle. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 41,3 m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

129 zł/m²85 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Restauracja Gotowa restauracja z pełną kuchnią. Wentylacja wyprowadzona na dach. Duży ogródek. koncesja alkoholowa abc. Czynsz 11.000 PLN. Dodatkowe opłaty: liczniki, kaucja, vat. Odstępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

90 zł/m²78 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Apartament na Powiślu na ul. Solec. Budynek z 2018r. Do wynajęcia na cel biurowy 7.000zł + Vat LUB MIESZKALNY za 6.500zł. Idealny na kancelarię prawną, gabinet lekarski, księgowość, itp. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

76,47 zł/m²85 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam bardzo ładny lokal na biuro, kancelarię w kamienicy z 1928 r. Mieszkanie z klimatem. Trzy niezależne pokoje - jeden o pow. 19 m2 oraz dwa po 20 m2. Oddzielna, widna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Powiśle,Warszawa

650 000 zł26 m² 25 086,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w doskonałej lokalizacji Warszawa Powiśle ul. Tamka. Interesująca oferta dla inwestora pod wynajem. Stopa zwrotu z inwestycji na poziomie 5%. Najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Powiśle

Powiśle,Warszawa

108,33 zł/m²120 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczny 120m2 Z ogródkiem(+markiza) koncesją na sprzedaż alkoholu 120m2 I Powiśle I Designerskie wnętrze I Do przejęcia know-how I facebook i instagram.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Powiśle

Powiśle,Warszawa

81,40 zł/m²86 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Avenue Estate prezentuje apartament w zabytkowej kamienicy na Powiślu! Idealne na cele mieszkalne lub pod działalność gospodarczą. Opis nieruchomości Lokal o powierzchni 84 m2 na parterze.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Warszawa, Śródmieście, Powiśle