dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Warszawa

356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

356 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

115 zł/m²26 m² 2 956 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

blisko stacji Metro Świętokrzyska - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.25,70 m2 na 1 piętrze budynku biurowego, w samym centrum Warszawy, blisko stacji Metro Świętokrzyska poleca Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

182 zł/m²4 m² 729 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: biurko w coworkingu na warszawskim Mokotowie, w budynku biurowym w okolicach ul. Sobieskiego , poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Jagiellońska

Białołęka,Warszawa

65 zł/m²39 m² 2 544 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 39,26 m2 na 2 piętrze w budynku biurowo-usługowym na warszawskiej Białołęce blisko Trasy Toruńskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

51 zł/m²66 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 66,10 m2 na 4 pietrze kameralnej kamienicy biurowej, w samym centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

22,90 €/m²290 m² 6 636 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.289,79 m2 na 3 piętrze warszawskiego śródmiejskiego biurowca, w OKOLICACH , stacji metra Politechnika, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

51 zł/m²33 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 33,30 m2 na 4 pietrze kameralnej kamienicy biurowej, w samym centrum Warszawy, w okolicy ul. Marszałkowskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

60 zł/m²174 m² 10 428 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 173,80 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Property Office (tel., mail: - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

99 zł/m²109 m² 10 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 109 m2 na 3 piętrze eleganckiej kamienicy biurowej w Śródmieściu (warszawa), w okolicach ulic Marszałkowskiej i Hożej. poleca Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żwirki i Wigury

Mokotów,Warszawa

50 zł/m²236 m² 11 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 236 m2 na niskim parterze w kameralnym budynku biurowo-usługowym, na warszawskim Mokotowie w okolicach Al. Żwirki i Wigury. poleca Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²30 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 30m2 na warszawskim Śródmieściu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mineralna

Włochy,Warszawa

7 €/m²1 419 m² 10 509 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: biuro/magazyn o pow.1419 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Mineralnej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

14,30 €/m²360 m² 5 148 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 360 m2 na warszawskim Mokotowie, na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Sobieskiego, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²39 m² 1 365 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

po szkole tańca - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 39 m2 na 4 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

19,50 €/m²317 m² 6 176 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.316,71 m2 na 3 piętrze kameralnego biurawca w samym centrum Warszawy,w OKOLICACH ul. Hożej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

19 €/m²30 m² 570 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: 1-pokojowe biuro o pow.30 m2 na 13 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w OKOLICACH dworca Warszawa Centralna. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

179 zł/m²1 m² 179 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: biuro wirtualne na 11 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Słomińskiego i Centrum Handlowego Arkadia, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

30 €/m²35 m² 1 058 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 35,25 m2 na parterze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul.Żelaznej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

Wola,Warszawa

19,50 €/m²171 m² 3 335 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowane biuro o pow. 171 m2 na 1 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach Ronda onz, na warszawskiej Woli. Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lindleya

Ochota,Warszawa

500 zł/m²8 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: 2-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Lindleya. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

13,50 €/m²147 m² 1 981 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

niedaleko ch Galeria Mokotów - Do wynajęcia: biuro o pow. 146,72 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów. poleca Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Plac Artura Zawiszy

Ochota,Warszawa

16,50 €/m²400 m² 6 600 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.400 m2 na 6 piętrze budynku biurowo-usługowego na warszawskiej Ochocie, w OKOLICACH Placu Zawiszy, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²307 m² 4 452 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

do wynajęcia lokal biurowy o pow. 307 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów. poleca Property Office (tel., mail: ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

275 zł/m²48 m² 13 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 12 osób na 3 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

275 zł/m²16 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: uemblowane biuro dla 4 osób na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

13,50 €/m²147 m² 1 985 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.147 m2 do wynajęcia na warszawskich Włochach, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od zaraz Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Polskiej Organizacji Wojskowej

Włochy,Warszawa

10 €/m²3 254 m² 32 540 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow. 3254 m2 na Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²605 m² 8 773 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 605 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

60 zł/m²32 m² 1 934 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.32,24 m2 na 6 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu,w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Mszczonowska

Ochota,Warszawa

13,50 €/m²652 m² 8 802 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia okal biurowy o pow. 652 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej, na warszawskiej Ochocie. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

60 zł/m²73 m² 4 405 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia:2-pokojowy lokal biurowy o pow.73,41 m2 na 6 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu,w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marsa

Rembertów,Warszawa

33 zł/m²210 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.210 m2 w segmencie na warszawskim Rembertowie, w okolicach ul. Marsa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

60 zł/m²42 m² 2 522 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.42,03 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu,w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

22 €/m²219 m² 4 826 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 219,35 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

17,50 €/m²261 m² 4 565 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

lokal biurowy o pow. 260,83 m2 do wynajęcia na Pradze Północ, w budynku biurowym w okolicach ul. Stalowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

102 €/m²15 m² 1 500 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 4-5 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

60 zł/m²116 m² 6 973 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow.116,22 m2 na 6 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu,w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

60 zł/m²201 m² 12 075 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.201,25 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu,w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

60 zł/m²31 m² 1 867 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.31,12m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu,w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec., poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.