dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Warszawa

356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

356 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro klimatyzowane

Włochy,Warszawa

68 zł/m²18 m² 1 224 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia biuro o pow. ok 18 m 2 , w pofabrycznym obiekcie komercyjnym na Włochach. Zaletą oferty jest ; bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Janusza

Wola,Warszawa

60 zł/m²18 m² 1 083 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.18,05 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

80 zł/m²36 m² 2 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Czapelskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²15 m² 1 510 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.15,10 m2 na 2 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Bielany,Warszawa

2 990 000 zł103 m² 29 029,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal wynajęty Żabce na nowym osiedlu warszawskie Bielany. Deweloper planuje budowę kolejnego budynku na działce obok. Konkrety: - lokal 102,59m2 - dobrze widoczny z chodnika, drogi przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

119,18 zł/m²27 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26,85 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

58 zł/m²31 m² 1 773 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

dostęp do wody w lokalu - Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.30,57 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²16 m² 1 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

blisko stacji Metro Świętokrzyska - Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,60 m2 na 2 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rondo Żaba

Targówek,Warszawa

55 zł/m²39 m² 2 145 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach Ronda Żaba, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Czerniaków,Warszawa

78,90 zł/m²24 m² 1 902 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Kontakt w sprawie oferty. Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 24 m 2 ,na 2 piętrze , w zespole budynków biurowych na Dolnym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

299,61 zł/m²20 m² 6 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

109,82 zł/m²52 m² 5 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca W przypadku tej oferty Poszukujący nie płaci prowizji promocja ,w przy umowie terminowej na min.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU. Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

72,90 zł/m²17 m² 1 252 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,17 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

164,83 zł/m²18 m² 2 967 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

80 zł/m²11 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 10,63 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (okolice Al. Wilanowskiej). *** brak prowizji *** Opis lokalu Jeden ustawny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

297,50 zł/m²8 m² 2 380 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sobieskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

37 zł/m²25 m² 936 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.25,29 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Janusza

Wola,Warszawa

60 zł/m²16 m² 941 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.15,68 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

80 zł/m²28 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,50 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Czapelskiej poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

32 zł/m²333 m² 10 640 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.332,51 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²21 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.21 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach stacji Metro Politechnika, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

83,01 zł/m²43 m² 3 593 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.43,28 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

185,44 zł/m²16 m² 2 967 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

43 zł/m²13 m² 565 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa -do wynajęcia: lokal biurowy o pow.13,14 m2 na niskim parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

55 zł/m²13 m² 691 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 12,56 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

43 zł/m²50 m² 2 166 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa- do wynajęcia: lokal biurowy o pow.50,37 m2 na niskim parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

125 zł/m²16 m² 1 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,52 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Janusza

Wola,Warszawa

80 zł/m²135 m² 10 822 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.135,28 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Mokotów,Warszawa

64,50 zł/m²62 m² 4 031 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Osoba prowadząca 60052443 Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia mały lokal biurowy o pow. ok 62 m2 z dostęp do wody i własną toaletą. Rejon Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Bartycka

Siekierki,Warszawa

70 zł/m²40 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow. 40 m2 na 1 piętrze budynku biurowego warszawskim Mokotowie (siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

55 zł/m²36 m² 1 957 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,59 m2 , na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Polski Walczącej

Mokotów,Warszawa

950 000 zł43 m² 21 934,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal 43,31m Duża, otwarta przestrzeń - idealna pod: *gabinety *biuro *studio * handel specjalistyczny. Świetny układ, duże witryny i możliwość dowolnej aranżacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²212 m² 21 160 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 211,60 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

90 zł/m²22 m² 1 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia kameralne biuro - pokój biurowy o pok. ok. 22-25 m2 oraz części wspólne - dostęp do współdzielonej kuchni, łazienki. Kamienica została przystosowana do potrzeb działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Targówek,Warszawa

35 000 zł16 m² 2 187,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do sprzedania miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem na terenie ogrodzonego , monitorowanego i chronionego osiedla Budimex przy ulicy Wyspowej 16. Miejsce w budynku, na parterze ,tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

121,50 zł/m²58 m² 7 047 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Promocja ,w przy umowie terminowej na min.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU. Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia biurowa ok 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

99 zł/m²135 m² 13 354 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.134,83 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

72,83 zł/m²44 m² 3 197 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.43,90 m2 na 2 piętrze, w budynku biurowym na Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

144,13 zł/m²15 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 14,57 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

86 zł/m²7 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 7 m2 na parterze budynku biurowo-usługowego na warszawskim Żoliborzu, niedaleko stacji Metro Marymont. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

78 zł/m²27 m² 2 132 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,33 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij