dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Ochota

122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zawiszy

Ochota,Warszawa

13,75 €/m²158 m² 2 173 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Nowoczesny biurowiec zlokalizowany jest na Ochocie przy Alejach Jerozolimskich. Położenie w pobliżu innych budynków biurowych. Bliskość Placu Zawiszy i dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Ochota

Ochota,Warszawa

58 zł/m²40 m² 2 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w biurowcu. Jeden pokój o powierzchni 20m2. Budynek z lat 50-tych, rewitalizowany. Otynkowany i ocieplony, wymieniona winda, ochrona, kontrola dostępu. Budynek poza strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ochota

Ochota,Warszawa

14 €/m²1 250 m² 17 500 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowoczesny budynek biurowy klasy A oferujący ok. 20 000 m powierzchni najmu, oraz 280 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Przeszklonej fasadzie oraz funkcjonalnej architekturze. Wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Ochota,Warszawa

95,65 zł/m²23 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy na 4 piętrze w nowo wybudowanym budynku biurowo mieszkalnym na Warszawskiej Ochocie. Budynek bardzo dobrze skomunikowany z Centrum W-wy , Lotnisko Chopina ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Białobrzeska

Stara Ochota,Warszawa

46,51 zł/m²86 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealne na biuro lub mieszkanie! Do wynajęcia mieszkanie 86 m. 1 piętro w 7-mio piętrowej kamienicy (jest winda). Stara Ochota. 3 pokoje po ok. 20 m, jeden pokój przechodni. W przypadku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ochota

Ochota,Warszawa

14 €/m²1 074 m² 15 036 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowoczesny budynek biurowy klasy A oferujący ok. 21 000 m powierzchni najmu, oraz 250 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Przeszklonej fasadzie oraz funkcjonalnej architekturze. Wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ochota

Ochota,Warszawa

14 €/m²1 500 m² 21 000 €

 

 

 

Ochota,Warszawa

14 €/m²280 m² 3 920 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

4-kondygnacyjny budynek biurowy oferuje ponad 3000 m2 powierzchni biurowej oraz 46 miejsc postojowych w garażu podziemnym i na parkingu naziemnym. Biurowiec zlokalizowany jest na Starej Ochocie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ochota

Ochota,Warszawa

14 €/m²200 m² 2 800 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy klasy A na Ochocie oferuje ponad 21 tys. m2 powierzchni biurowej na 14 kondygnacjach oraz ponad 250 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. W standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Ochota

Ochota,Warszawa

57 zł/m²60 m² 3 420 zł

 

 

 

Ochota,Warszawa

2 190 000 zł219 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal od głównej ulicy, budynki o zróżnicowanej wysokości i nowoczesnej formie architektonicznej. Na parterze budynku powstał pasaż handlowo usługowy, w którym powstały delikatesy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Ochota,Warszawa

57 zł/m²20 m² 1 140 zł

 

 

 

Ochota,Warszawa

13,75 €/m²504 m² 6 930 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy o łącznej powierzchni najmu 24 000 m2. Obiekt charakteryzuje się rozpoznawalną fasadą i zapewnia idealną ekspozycję loga firmy. Do dyspozycji najemców przeznaczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ochota

Ochota,Warszawa

880 000 zł132 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Nowoczesny apartamentowiec w centrum Ochoty. Niezwykle funkcjonalne mieszkanie, które daje rozliczne możliwości konfiguracyjne. Lokal obecnie funkcjonuje jako biuro i składa się z sekcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ochota

Ochota,Warszawa

14 €/m²1 100 m² 15 400 €

 

 

 

Ochota,Warszawa

13,50 €/m²205 m² 2 768 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny kompleks biurowy położony w pobliżu Dworca Zachodniego. Dostęp do centrum miasta, głównych arterii komunikacyjnych, a także międzynarodowego lotniska Okęcie podkreśla komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Ochota

Ochota,Warszawa

160 zł/m²219 m² 35 040 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal z witrynami przy głównej ulicy, budynki o zróżnicowanej wysokości i nowoczesnej formie architektonicznej. Możliwość prowadzenia każdej działalności z wyłączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ochota

Ochota,Warszawa

14 €/m²500 m² 7 000 €

 

 

 

Ochota,Warszawa

14 €/m²575 m² 8 050 €

 

 

 

Ochota,Warszawa

45 zł/m²58 m² 2 610 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy oferuje 3,5 tys. m2 powierzchni biurowej oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym i na parkingu naziemnym. Biurowiec zlokalizowany jest na Rakowcu - zachodniej części Ochoty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ochota

Ochota,Warszawa

14 €/m²180 m² 2 520 €

 

 

 

Ochota,Warszawa

14,50 €/m²919 m² 13 326 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy klasy A na Ochocie oferuje ponad 17 tys. m2 powierzchni biurowej na 15 kondygnacjach oraz 280 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. W standardzie wykończenia powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ochota

Ochota,Warszawa

13 €/m²410 m² 5 330 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks biurowy składający się z 4 nowoczesnych budynków. Każdy budynek oferuje ponad 2,5 tys. m2 atrakcyjnej powierzchni biurowej oraz łącznie ponad 200 miejsc postojowych na parkingu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

60 zł/m²200 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 929/18933. Opis Kameralny budynek biurowy zlokalizowany na Ochocie w pobliżu ulicy Włodarzewskiej. Aktualnie oferowana do wynajmu jest powierzchnia: 1 piętro: lokal 200 m2: 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mochnackiego

Ochota,Warszawa

784 999 zł76 m² 10 397,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal składający się z dwóch oddzielnych dwupokojowych mieszkań położonych obok siebie. Obecnie oba lokale są połączone w jedną całość i zaadaptowane na działalność biurową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mochnackiego

Filtry,Warszawa

41,10 zł/m²73 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Gotowe do wynajęcia od zaraz bardzo atrakcyjne i funkcjonalne 3-pokojowe (73 m) mieszkanie w bardzo ładnej i zadbanej kamienicy przy ul. Mochnackiego na Starej Ochocie w tzw. Kolonii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ochota

Ochota,Warszawa

14,50 €/m²502 m² 7 279 €

 

 

 

Ochota,Warszawa

14,50 €/m²301 m² 4 365 €

 

 

 

Ochota,Warszawa

14 €/m²800 m² 11 200 €

 

 

 

Ochota,Warszawa

14 €/m²950 m² 13 300 €

 

 

 

Ochota,Warszawa

45 zł/m²40 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

44,87 zł/m²78 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Mamy Państwu do zaoferowania przestronne mieszkanie na osiedlu zamkniętym zlokalizowane na II piętrze budynku przy ul.Bitwy Warszawskiej. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje dwa mniejsze 9,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

14 €/m²300 m² 4 200 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Nowy biurowiec zlokalizowany na Ochocie przy Alejach Jerozolimskich. Budynek jest zlokalizowany w odległości dystansu pieszego od Placu Zawiszy. Budynek oferuje biura klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ochota

Ochota,Warszawa

14 €/m²400 m² 5 600 €

 

 

 

Ochota,Warszawa

37,50 zł/m²120 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

** Biuro do wynajęcia od 1 grudnia ** Oferuję do wynajęcia lokal znajdujący się na drugim piętrze kamienicy z lat trzydziestych przy ul. Filtrowej. Lokal ma powierzchnię 120 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, al. Dwudziestolatków

Ochota,Warszawa

51,55 zł/m²48 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Przedmiotem najmu jest rozkładowe, jasne, mieszkanie 3-pokojowe o pow. 48,5m2, zlokalizowane na 2-gim piętrze, 4-ro piętrowego budynku, posadowionego w zaciszu al. Dwudziestolatków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rakowiec

Rakowiec,Warszawa

34,38 zł/m²320 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

House proffesionally arranged for an office. Representative reception desk, eight rooms, two bathrooms, technical room (eg. for a server). Garrage under a building for 4 cars, two private parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ochota

Ochota,Warszawa

13 €/m²404 m² 5 252 €

 

 

 

Ochota,Warszawa

31 zł/m²300 m² 9 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia 2100 m2 powierzchni biurowej w nowoczesnym i funkcjonalnym biurowcu na Ochocie. Doskonale położenie obiektu przy głównej arterii miasta łączącej Warszawę z Krakowem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

34,74 zł/m²38 m² 1 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokale biurowe znajdujące się na trzecim piętrze kamienicy przy unie ulicy Filtrowej. Pierwszy z nich ma pow. ok. 38 m2 i składa się z dwóch pokoi. Jest to dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Ochota

Ochota,Warszawa

57 zł/m²40 m² 2 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w biurowcu. Dwa pokoje o powierzchni 40m2. Budynek z lat 50-tych, rewitalizowany. Otynkowany i ocieplony, wymieniona winda, ochrona, kontrola dostępu. Budynek poza strefą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij