dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Ochota

122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, Stara Ochota

Stara Ochota,Warszawa

31,20 zł/m²125 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy 125m2 składający się z 4 pokoi, łazienki, przedpokoju położony w starej, przedwojennej kamienicy przy Wawelskiej za 3900zł. Lokal składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

13,50 €/m²350 m² 4 725 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jest to jeden z budynków kompleksu biurowego klasy B+, składającego się z 3 połączonych ze sobą budynków, które oferują łącznie prawie 43 000 m2 powierzchni biurowej na wynajem. Kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

13,50 €/m²971 m² 13 109 €

 

 

 

Ochota,Warszawa

13,50 €/m²250 m² 3 375 €

 

 

 

Ochota,Warszawa

12,50 €/m²400 m² 5 000 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jest to 19 - kondygnacyjny budynek biurowy klasy A, oferujący ponad 14 500 m2 powierzchni do wynajęcia. Obiekt posiada parking podziemny na 241 miejsc parkingowych oraz praking naziemny na 110 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

12,50 €/m²252 m² 3 150 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Znajdujący się w dzielnicy Ochota w dynamicznym otoczeniu ulic Bitwy Warszawskiej 1920r. oraz Grójeckiej, siedmio-kondygnacyjny budynek biurowy mający w swojej ofercie blisko 20 000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

12,50 €/m²350 m² 4 375 €

 

 

 

Ochota,Warszawa

13,50 €/m²998 m² 13 477 €

 

 

 

Ochota,Warszawa

13,50 €/m²549 m² 7 411 €

 

 

 

Ochota,Warszawa

12,50 €/m²200 m² 2 500 €

 

 

 

Ochota,Warszawa

13,50 €/m²307 m² 4 143 €

 

 

 

Ochota,Warszawa

13,50 €/m²251 m² 3 390 €

 

 

 

Ochota,Warszawa

880 000 zł112 m² 7 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy na Ochocie. Lokal zlokalizowany w budynku na parterze 11-piętrowego budynku mieszkalnego w pierwszej linii zabudowy. wejście oraz jedna witryna od strony ulicy, pozostałe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Słupecka

Ochota,Warszawa

45,45 zł/m²22 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pokój o powierzchni 22 m2 z dostępem do węzła sanitarnego (wszystkie media miejskie). Lokal położony w przyziemiu eleganckiej kamienicy położonej na Starej Ochocie (ul. Słupecka),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Czubatki

Ochota,Warszawa

69,23 zł/m²65 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mały dom w centrum Warszawy usytuowany przy Polach Mokotowskich (150 m od trasy łazienkowskiej) Stan po generalnym remoncie. 3-5 miejsc parkingowych Cicha i zielona lokalizacja. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Szczęśliwicka

Szczęśliwice,Warszawa

106 zł/m²21 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferta bez prowizji biura obsługi najmu immopolska - budynek przy ul. Szczęśliwicka 41 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w nowym apartamentowcu oddanym właśnie do użytku, usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy, Ochota

Ochota,Warszawa

81,40 zł/m²86 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajmu lokal 86m z przeznaczeniem na szkołę jogi, klub fitness lub szkołę tańca. Lokal po remoncie, wyciszony, jedna ściana z lustrami. Piękne, nowoczesne miejsce zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Słupecka

Ochota,Warszawa

42,31 zł/m²130 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie na cele biurowe. Widok na pkin, idealna komunikacja. Winda, budynek po remoncie. W mieszkaniu klimatyzacja. Układ: 3 gabinety, sala konferencyjna, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ochota

Ochota,Warszawa

75,60 zł/m²461 m² 34 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia na fitness Ochota Do wynajęcia powierzchnia 461 mkw. z przeznaczeniem na fitness Aleje jerozolimskie/opaczewska. Budynek biurowy. Całkowita powierzchnia najmu 43 000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lutniowa

Ochota,Warszawa

1 008 000 zł140 m² 7 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy-biurowy na Ochocie. Bezpośrednio od dewelopera, lokal z witryną w nowym, oddanym do użytku budynku na Ochocie, w drugiej linii od ulicy Grójeckiej. Blisko do stacji skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bohdanowicza

Ochota,Warszawa

48,65 zł/m²74 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na cele biurowe, kancelarię lub gabinet. Do wynajęcia lokal usytuowany na parterze budynku, przy ul. Bohdanowicza w Warszawie. W skład lokalu wchodzą: 2 sale, gabinet, wc, magazyn i hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

81,67 zł/m²60 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Biuro 60 m oraz duży taras (ok. 20 m ) i oddzielna loggia (ok. 2,5 m ) Do wynajęcia ekskluzywne kompleksowo wyposażone biuro w nowoczesnym budynku Triton na warszawskiej Ochocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

51,46 zł/m²103 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na cele biurowe lub mieszkalne! Mieszkanie w super lokalizacji przy ul. Drawskiej - strzeżone, naprzeciwko Parku Szczęśliwickiego, na tyłach Blue City. Idealne na Biuro, gabinet, co-Working lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ochota

Ochota,Warszawa

55,26 zł/m²152 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia na Ochocie lokal 152 m2. Duże witryny. Lokal może być wykorzystany na działalność usługową, biurową, medyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

69,17 zł/m²60 m² 4 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal gastronomiczno-handlowo-usługowy, w nowo wybudowanym apartsmentowcu. Powierzchnia 60,2 m2. Witryny skierowane od frontu ulicy, szerokość witryny 6,7m. Przed lokalem miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Ochota,Warszawa

58 zł/m²20 m² 1 160 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy w biurowcu. Budynek z lat 50-tych, rewitalizowany. Otynkowany i ocieplony, wymieniona winda, ochrona, kontrola dostępu. Budynek poza strefą płatnego parkowania, wokół miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

91,53 zł/m²118 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy. Lokal doskonale widoczny, posiada witrynę i wejście od ulicy. Lokal znajduje się w budynku biurowo-usługowym znajdującym się między Placem Zawiszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ochota

Ochota,Warszawa

58 zł/m²100 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy o powierzchni 100 m2 w biurowcu w doskonałej lokalizacji na Ochocie. Budynek z lat 50-tych, rewitalizowany. Otynkowany i ocieplony, wymieniona winda, ochrona, kontrola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ochota

Ochota,Warszawa

63,64 zł/m²110 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy, obiekt znajduje się na pierwszym piętrze z pięknym widokiem na Park Szczęśliwicki. Składa się z pomieszczenia głównego(100m2), wydzielonej recepcji, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

46,51 zł/m²86 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mieszkanie o powierzchni 86m2 do wynajęcia na cele mieszkalne lub biurowe przy u. Białobrzeskiej na Starej Ochocie. 3 pokoje po ok. 20 m2, jeden pokój przechodni. Duża, jasna, z meblami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ochota

Ochota,Warszawa

58 zł/m²60 m² 3 480 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słupecka

Ochota,Warszawa

61,54 zł/m²130 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Piękne dwupoziomowe mieszkanie na cele biurowe lub mieszkalne. 130 m2 w doskonałej lokalizacji na Staraj Ochocie. Niezwykły widok, atmosfera i wnętrze. Cała kamienica po remoncie (oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

51,43 zł/m²70 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia długoterminowo lokal/mieszkanie na 3 piętrze,w ładnej kamienicy na ul. Filtrowej w Warszawie. Mieszkanie 2 pokojowe (każdy po 17m2) z duża widną kuchnią. Puste, widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

68,67 zł/m²116 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal gastronomiczno-handlowo-usługowy, w nowo wybudowanym apartamentowcu. Powierzchnia 116,5 m2 (połączenie lokalu 56,3 m2 oraz 60,2 m2). Witryny skierowane od frontu ulicy, szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ochota

Ochota,Warszawa

89,58 zł/m²48 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o pow. 48m2 położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Ochocie (róg Żwirki i Wigury) w budynku mieszkalno-usługowym. Lokal znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

650 000 zł234 m² 2 777,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania magazyn , 2 pomieszczenia, wc, na osiedlu zamkniętym, wysokość 3,48 m., możliwość parkowania - obok plac.Nadaje się na magazyn, inną nieuciążliwą działalność.Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ochota

Ochota,Warszawa

50,54 zł/m²93 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na cele biurowe lub mieszkalne! Piękne, prestiżowe mieszkanie o powierzchni 93 m2 w zabytkowej willi na starej Ochocie. Położone jest w sercu Kolonii Staszica. Doskonała lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

12,95 €/m²280 m² 3 626 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks biurowy zlokalizowany bezpośrednio przy Alejach Jerozolimskich - jednej z głównych arterii komunikacyjnej miasta. Fasada z czerwonej cegły nadaję całej konstrukcji masywny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ochota

Ochota,Warszawa

1 100 000 zł152 m² 7 236,84 zł/m²

 

 

 

Ochota,Warszawa

12,75 €/m²110 m² 1 403 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec o charakterystycznym kolorze elewacji i oryginalnym kształcie, zlokalizowany przy Alejach Jerozolimskich. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd w inne rejony miasta oraz dogodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

164,29 zł/m²70 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Beys to wyjątkowy koncept, który łączy w sobie zalety pracy w innowacyjnej przestrzeni stymulującej kreatywność i produktywność z dostępem do dedykowanej przestrzeni prywatnej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij