dowolna

Lokale użytkowe pod gabinet Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

216 zł/m²19 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro o pow.19,40 m2 na 1 piętrze budynku usługowo-biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Kruczej i Al. Jerozolimskich. poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

211 zł/m²53 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro o pow.53,20 m2 na 1 piętrze budynku usługowo-biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Kruczej i Al. Jerozolimskich. poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²15 m² 511 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.14,60 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

23,95 €/m²762 m² 18 250 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq wynajmie lokal usługowo-gastronomiczny o pow. całkowitej 762m2 w kamienicy w ścisłym centrum Warszawy u zbiegu ulic Mazowieckiej i Świętokrzyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

212 zł/m²13 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro o pow.13,20 m2 na 1 piętrze budynku usługowo-biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Kruczej i Al. Jerozolimskich. poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

1 499 000 zł72 m² 20 819,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal w sercu soho na Kamionku, idealnie dostosowany pod kancelarię oraz inne formy działalności. Opis nieruchomości: lokal (71,94m2) usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

118 zł/m²500 m² 59 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ogłoszenie wynajmu lokalu usługowego Warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza 64 Wynajmę przestronny lokal usługowy o powierzchni około 500 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chełmska

Siekierki,Warszawa

62 zł/m²205 m² 12 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.224,48 m2 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²61 m² 2 149 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.61,39 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²50 m² 1 868 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 49,80 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

85 zł/m²137 m² 11 636 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.136,89 m2 na 6 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Łuckiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²99 m² 3 722 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 99,25 m2na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²43 m² 1 626 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 43,36m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

34 zł/m²47 m² 1 595 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: gabinet lokal biurowy o pow. 46,90 m2 na 10 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²376 m² 14 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 376 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²30 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 30m2 na warszawskim Śródmieściu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

10,50 €/m²521 m² 5 471 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 521 m2 na 8 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: marynarskiej i Postępu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

85 zł/m²128 m² 10 906 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.128,30 m2 na 6 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Łuckiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²39 m² 1 356 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 38,75 m2 na warszawskim Śródmieściu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²19 m² 1 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: gabinet biurowy o pow.18,62 m2 na 7 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Wspólnej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²16 m² 558 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,95 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

288 zł/m²250 m² 72 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowany lokal biurowy o pow. 250 m2 dla 30-40 osób w kameralnym budynku biurowym w Śródmieściu, w okolicach Al. Ujazdowskich, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

25 zł/m²24 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: magazyn o pow.24m2 na poziomie piwnicy w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²65 m² 2 441 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 65,10 m2 na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz. Lokal biurowy usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

85 zł/m²73 m² 6 174 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.72,63 m2 na 6 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Łuckiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²26 m² 962 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.25,65 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

25 zł/m²54 m² 1 343 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: pomieszczenie magazynowe o pow. 53,73 m2 na poziomie piwnicy w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

10 €/m²218 m² 2 291 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 218,18 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: marynarskiej i Postępu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

37 zł/m²69 m² 2 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: biuro o pow.68,91 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Północ, niedaleko Dworca Wileńskiego, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Powiśle,Warszawa

133 zł/m²90 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentujemy Państwu lokal biurowy do wynajęcia na Powiślu o powierzchni 90m2 z dużym tarasem do własnego użytku. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany. Duże panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marsa

Rembertów,Warszawa

33 zł/m²210 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.210 m2 w segmencie na warszawskim Rembertowie, w okolicach ul. Marsa, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

20 zł/m²80 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: magazyn o pow.80 m2 na poziomie piwnicy w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

31 zł/m²69 m² 2 136 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow.68,91 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ w okolicach Galerii Wileńskiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

32 zł/m²11 m² 353 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.11,02 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wilanów,Warszawa

60,81 zł/m²148 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu lokalu komercyjnego warszawa - wilanów (zawady) - ul. Syta 97b - 148 M2/118M2 - lokal W przyziemiu (-1) -wysoki I doświetlony (duże okna) - usługi/pracownia/gabinety - niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Bielany,Warszawa

13 €/m²1 648 m² 21 424 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia budynek biurowy 1648 m2 na Starych Bielanach w doskonale skomunikowanym miejscu. Budynek doskonale nadaje się na cele edukacyjne, rekreacyjne, hostel, medyczne i biurowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²50 m² 1 733 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 49,50 m2 na parterze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Plac Artura Zawiszy

Ochota,Warszawa

60 zł/m²30 m² 1 811 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

niedaleko Placu Zawiszy - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.30,19 m2 na 6 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie,niedaleko Placu Zawiszy i Grójeckiej, poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

23 zł/m²13 m² 304 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: pomieszczenie magazynowe o pow. 13,20m2 na poziomie piwnicy w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Centrum,Warszawa

17 €/m²90 m² 1 530 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

.Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca. Do wynajęcia powierzchnia ok 110 m 2 ,samodzielny moduł w budynku biurowym , w ścisłym Centrum Warszawy. Dobra propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Plac Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

19,95 €/m²89 m² 1 771 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 88,77 m2 na 1 piętrze kameralnej kamienicy usługowo-biurowej w Śródmieściu (warszawa), w okolicach Placu Konstytucji, poleca Property Office (tel., mail:.