dowolna

Lokale użytkowe pod gabinet Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

60 zł/m²103 m² 6 198 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 103,30 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Property Office (tel., mail: - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²15 m² 525 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 15 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

22,50 €/m²320 m² 7 200 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Prestiżowy wieżowiec zlokalizowany w sercu warszawskiego Śródmieścia przy Rondzie onz to symbol nowoczesnego biznesu i architektury. Jako nieruchomość klasy A+, oddana do użytku w 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²15 m² 552 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.14,72m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

275 zł/m²12 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: gotowe biuro dla 3 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie,w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Plac Artura Zawiszy

Ochota,Warszawa

60 zł/m²30 m² 1 811 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

niedaleko Placu Zawiszy - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.30,19 m2 na 6 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie,niedaleko Placu Zawiszy i Grójeckiej, poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

85 zł/m²131 m² 11 107 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.130,67 m2 na 6 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Łuckiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

33 zł/m²21 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia:sala konferencyjna do 8 osób (pow. 21 m2) na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od zaraz Sala konferencyjna do 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

23 €/m²190 m² 4 370 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 190 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej i Wilczej, poleca Property Office (tel., mail: ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²58 m² 2 191 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 58,42m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

85 zł/m²129 m² 10 966 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.129,01 m2 na 6 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Łuckiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zielna

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²376 m² 8 272 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 376 m2 na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Zielnej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²9 m² 328 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

lokal biurowy o pow. 8,74 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zielna

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²804 m² 17 688 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 804 m2 na 1 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Zielnej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

27 zł/m²30 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: profesjonalna sala konferencyjna (pow. 30m2) dla 12-20 osób w eleganckim biurowcu na warszawskiej Woli w okolicach Al. Solidarności, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

15,25 €/m²394 m² 6 008 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 393,95 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

16 zł/m²61 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: sala konferencyjna (pow. 61 m2) dla 33-55 osób do wynajęcia w eleganckim biurowcu na warszawskiej Woli w okolicach Al. Solidarności, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

15,25 €/m²173 m² 2 635 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 172,80 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

15,25 €/m²319 m² 4 862 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 318,82 m2 na 10 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

5 €/m²1 396 m² 7 655 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 1396,46 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

16 zł/m²62 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

sala konferencyjna dla 33-36 osób do wynajęcia na bliskiej Woli, w eleganckim biurowcu w okolicach Al. Solidarności, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jagiellońska

Szmulowizna,Warszawa

41,94 zł/m²345 m² 14 469 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

| opis: jeśli szukasz przestrzeni, która zainspiruje Twój zespół projektantów, grafików, programistów i innych profesjonalistów z branży kreatywnej ta oferta jest dla Ciebie! | Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

85 zł/m²73 m² 6 174 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.72,63 m2 na 6 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Łuckiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

85 zł/m²95 m² 8 099 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.95,28 m2 na 6 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Łuckiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

85 zł/m²127 m² 10 757 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.126,55 m2 na 6 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Łuckiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²157 m² 5 882 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 156,85 m2 na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz. Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rondo Ignacego Daszyńskiego

Wola,Warszawa

19 €/m²495 m² 9 405 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: biuro o pow. 495 m2, na 5 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

25 zł/m²11 m² 265 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: magazyn o pow.10,60 m2 na poziomie piwnicy w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²32 m² 1 186 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 31,63 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

55 zł/m²752 m² 41 367 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:31

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 752,12 m2 na 4 piętrze w kameralnym biurowu na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Kasprzaka, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²449 m² 16 838 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 449 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²508 m² 19 033 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 507,54 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

189 zł/m²15 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro o pow.14,80 m2 na 1 piętrze budynku usługowo-biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Kruczej i Al. Jerozolimskich. poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Plac Trzech Krzyży

Śródmieście,Warszawa

23,85 €/m²146 m² 3 488 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: biuro o pow. 146,24 m2 na 2 piętrze w kamienicy biurowej w okolicach Placu Trzech Krzyży, w centrum Warszawy. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

227 zł/m²16 m² 3 630 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: 4-osobowe umeblowane biuro na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²37 m² 1 376 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 36,69 m2 na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz. Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²65 m² 2 441 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 65,10 m2 na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz. Lokal biurowy usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Czerniaków,Warszawa

70,37 zł/m²88 m² 6 186 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia lokal na parterze o pow. ok 90 m2 w budynku komercyjnym na Mokotowie w rejonie Wytwórni Filmów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

15,25 €/m²95 m² 1 456 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 95,47 m2 na 8 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

15,25 €/m²1 059 m² 16 154 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 1059,26 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

25 zł/m²12 m² 308 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: pomieszczenie magazynowe o pow. 12,30 m2 na poziomie piwnicy w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij