dowolna

Lokale użytkowe pod gabinet Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

12 €/m²439 m² 5 268 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 439 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²10 m² 368 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 10,50 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²16 m² 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 16 m2 na warszawskim Śródmieściu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz Lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

18,50 €/m²840 m² 15 540 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.840 m2 na 5 piętrze biurowca (po generalnym remoncie) w OKOLICACH ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

375 zł/m²208 m² 78 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: gotowe biuro dla 43-52 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie,w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²12 m² 429 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: magazynek o pow. 12,27 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

18,50 €/m²560 m² 10 360 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia: biuro o pow. 560 m2 na 26 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

14,90 €/m²261 m² 3 889 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 261 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

22,90 €/m²258 m² 5 899 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

lokal biurowy o pow.257,59 m2 na 4 piętrze warszawskiego śródmiejskiego biurowca, w OKOLICACH , stacji metra Politechnika, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

65 zł/m²160 m² 10 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

niedaleko stacji Metra Stare Bielany - lokal biurowy o pow.160 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Bielanach, w OKOLICACH Al. Zjednoczenia. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²50 m² 1 733 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 49,50 m2 na parterze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²30 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 30m2 na warszawskim Śródmieściu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz Lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

25 zł/m²24 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: magazyn o pow.24m2 na poziomie piwnicy w budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

271 zł/m²14 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 4-osobowe umeblowane biuro na warszawskiej Ochocie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od zaraz. Umeblowane biuro znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

32 zł/m²18 m² 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 17,51 m2 na 8 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

10 €/m²350 m² 3 500 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.350 m2 do wynajęcia na warszawskich Włochach na 3 piętrze w kameralnym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej, poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Krakowiaków

Okęcie,Warszawa

12,50 €/m²300 m² 3 750 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

lokal biurowy o pow.300 m2 w hali magazynowej na warszawskiej Białołęce w okolicach ul. Marywilskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

21,50 €/m²187 m² 4 031 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.187,48 m2 na parterze biurowca (po generalnym remoncie) w OKOLICACH ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

11 €/m²704 m² 7 744 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 704 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

67 zł/m²17 m² 1 132 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wunajęcia: gabinet biurowy o pow.16,90 m2 w Centrum, w budynku biurowym blisko stacji metro Centrum, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

15,50 €/m²1 390 m² 21 545 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1390 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu i niedaleko od Galerii Mokotów, poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

18,50 €/m²666 m² 12 321 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.666 m2 na 17 piętrze biurowca (po generalnym remoncie) w OKOLICACH ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

15 €/m²414 m² 6 210 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.414 m2 na 15 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Ochocie, w OKOLICACH ul. Szczęśliwickiej. poleca Property Office (tel.,mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

11 €/m²61 m² 671 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 61 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

275 zł/m²20 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: gotowe biuro dla 5 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie,w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Pańska

Wola,Warszawa

25 €/m²150 m² 3 750 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do wynajmu biur w nowoczesnym, 9-kondygnacyjnym biurowcu klasy A, zlokalizowanym na warszawskiej Woli przy ul. Pańskiej. Ten imponujący obiekt oferuje niemal 30 000 m elastycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²134 m² 5 043 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 134,47 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

65 zł/m²130 m² 8 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

niedaleko stacji Metra Stare Bielany - lokal biurowy o pow.130 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Bielanach, w OKOLICACH Al. Zjednoczenia., poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²50 m² 1 868 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 49,80 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²106 m² 3 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 106 m2 na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz. Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

12,50 €/m²500 m² 6 250 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.500 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. J. Sowińskiego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²508 m² 19 033 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 507,54 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²25 m² 953 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 25,42 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

18 €/m²101 m² 1 818 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 101 m2 na 9 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Rakowieckiej,na warszawskim Mokotowie. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²9 m² 328 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

lokal biurowy o pow. 8,74 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²83 m² 3 106 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 82,82 m2 na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz. Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²57 m² 2 130 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 56,81 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²56 m² 1 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 56m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Placu Bankowego. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²43 m² 1 626 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 43,36m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²29 m² 1 104 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 29,44 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

12 €/m²650 m² 7 800 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

lokal biurowy o pow. 650 m2 w hali magazynowej na warszawskiej Białołęce w okolicach ul. Marywilskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.