dowolna

Lokale użytkowe pod gabinet Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

614 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

405 000 zł78 m² 5 223,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super okazja Lokal doskonały na działalność biurową -usługową -  kancelarję - gabinet. Położony w centrum Bródna na wprost Urzędu Gminy. W pobliżu przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Koszyki

Koszyki,Warszawa

23 €/m²594 m² 13 662 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek wchodzący w skład prestiżowego kompleksu "mixed-use" z funkcjami: handlową, restauracyjną i biurową, otwartego w listopadzie 2016 i od samego początku cieszącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

79 zł/m²100 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy, umiejscowiony jest na parterze budynku w ciągu lokali usługowych przy niedawno wyremontowanej ulicy Branickiego w Miasteczku Wilanów. Ma wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Koszyki

Koszyki,Warszawa

23 €/m²683 m² 15 709 €

 

 

 

Koszyki,Warszawa

23 €/m²594 m² 13 662 €

 

 

 

Stara Ochota,Warszawa

649 000 zł90 m² 7 180 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

*** okazja! *** 4 pokoje, pow. 91 m2 - Lokal mieszkalny w kamienicy. Idealny na biuro! lub do zamieszkania. Mieszkanie dwustronne z piwnicą - Stara Ochota, ul. Opaczewska Na sprzedaż 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Koszyki

Koszyki,Warszawa

23 €/m²594 m² 13 662 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

83,71 zł/m²178 m² 14 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w budynku apartamentowo-biurowym usytuowanym w ścisłym Centrum. Zaledwie 400 metrów od stacji Metra. Powierzchnia w standardzie: klimatyzacja, podwieszane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

56 zł/m²97 m² 5 432 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zmodernizowana kamienica biurowa w ścisłym centrum miasta w bliskiej odległości od pl. Trzech Krzyży. Budynek oferuje około 6 000 m2 powierzchni użytkowej, wyposażonej w nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Koszyki

Koszyki,Warszawa

23 €/m²800 m² 18 400 €

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

79,27 zł/m²82 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal idealny na kancelarię adwokacką czy notarialną w priorytetowej lokalizacji. Plac Konstytucji. Tylko 300 m do stacji metra Politechnika. Okna wychodzą na południowy zachód (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

90,91 zł/m²198 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia 198m2 w prestiżowym budynku w Alejach Ujazdowskich. W skład biura wchodzą: - 1 pomieszczenie z systemem 4 zamykanych pokoi, - 1 sala konferencyjnej, - 1 open.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wawelska

Ochota,Warszawa

42,86 zł/m²98 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem w przepięknej Kolonii Staszica na Starej Ochocie. Aktualnie mieszkanie jest po generalnym remoncie. Powierzchnia mieszkania 98,52 mkw Mieszkanie dwupoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

46,67 zł/m²60 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 60 m2 na Usrynowie przy al. Ken z przeznaczeniem na cele biurowe, siedzibę firmy, nancelarie Idealnie zlokalizowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ochota

Ochota,Warszawa

50 zł/m²110 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro o powierzchni 110m2 mieszczące się na 1-szym piętrze,lokal w pełni przystosowany jest na biuro, w pełni okablowany, umeblowany wysokiej jakości meblami biurowymi.Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Finlandzka

Praga-Południe,Warszawa

700 000 zł65 m² 10 769,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

W lokalu instalacja alarmowa i rolety antywłamaniowe. Instalacja podtynkowa audio-video. W chwili obecnej w lokalu są dwa osobne pokoje (idealne na gabinety) + open space z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

22,78 zł/m²395 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pół blizniaka na Mokotowie o pow. ok.280m2 w pobliżu metra Wilanowska 3- kondygnacyjny na cele BIUROWE lub mieszkalne. Na wyw.powierzchnię składa się 7 pokoi. Poziom 0 : kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

64,37 zł/m²87 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy na cele biurowe o powierzchni 87 m2 w Śródmieściu przy Placu Politechniki. Nieruchomość znajduje się w kamienicy z 1907 roku położonej vis a vis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Koszyki

Koszyki,Warszawa

23 €/m²450 m² 10 350 €

 

 

 

Wola,Warszawa

62,50 zł/m²128 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

Najemca nie płaci prowizji W przypadku zawarcia umowy najmu tego lokalu, jeśli pośrednik świadczy usługę pośrednictwa wyłącznie na rzecz wynajmującego. Polecam do wynajęcia nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

17 €/m²240 m² 4 080 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 1984/7421. Opis Kameralny budynek biurowy klasy "A" zlokalizowanego w ścisłym centrum. Budynek oferuje wysokiej klasy powierzchnię biurową ulokowaną na piętrach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Przy Trasie

Praga-Północ,Warszawa

30 zł/m²1 202 m² 36 063 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-108 Miejsce postojowe w cenie wynajmu. . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnia przy Trasie Toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

487 800 zł81 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

6 000 pln/m2 - cena netto. Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Przy Trasie

Praga-Północ,Warszawa

38 zł/m²1 004 m² 38 133 zł

 

 

 

Koszyki,Warszawa

23 €/m²350 m² 8 050 €

 

 

 

Wola,Warszawa

59,41 zł/m²101 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokalizacja/ budynek: apartamentowiec w doskonałej lokalizacji na granicy Śródmieścia i Woli. W pobliżu aktywnie rozbudowujące się centrum biznesowe (warsaw Spire), w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Łucka

Wola,Warszawa

56,25 zł/m²160 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Koszyki

Koszyki,Warszawa

23 €/m²1 027 m² 23 621 €

 

 

 

Praga-Północ,Warszawa

35 zł/m²170 m² 5 957 zł

 

 

 

Białołęka,Warszawa

30 zł/m²2 502 m² 75 072 zł

 

 

 

Białołęka,Warszawa

35 zł/m²72 m² 2 502 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

410 000 zł41 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres ul. Powstańców Śląskich 63. W sąsiedztwie nowe inwestycje mieszkaniowe. Lokal użytkowy o powierzchni obrysowej 41,1 mkw składający się z głównego pomieszczenia, oraz zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

4 500 000 zł555 m² 8 108,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o łącznej powierzchni 554,47 m2 znajdujący się na Mokotowie Warszawie. Obecnie wykorzystywany jest na biuro. Lokal jest 2-poziomowy, u sytuowany na parterze i 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Łowicka

Górny Mokotów,Warszawa

1 420 000 zł104 m² 13 653,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży, z możliwością wynajęcia, lokal handlowo - usługowy na Górnym Mokotowie. Powierzchnia 104 m2. Na podłodze gres, na ścianach tapety, wykończenie w jasnej, stonowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Przy Trasie

Białołęka,Warszawa

35 zł/m²174 m² 6 072 zł

 

 

 

Mokotów,Warszawa

16 €/m²860 m² 13 760 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowoczesny, 14-kondygnacyjny budynek biurowy oferujący prawie 24000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Przeszklona fasada zapewnia optymalny dopływ światła dziennego. Powierzchnie biurowe wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

17,50 €/m²500 m² 8 750 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Elegancka, XIX wieczna kamienica oferuje ponad 2200 m2 powierzchni biurowej. Budynek zlokalizowany jest w Śródmieściu, w pobliżu Ogrodu Saskiego i Teatru Wielkiego oraz ciągów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Przy Trasie

Białołęka,Warszawa

35 zł/m²70 m² 2 457 zł

 

 

 

Praga-Południe,Warszawa

66,67 zł/m²240 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia budynek biurowy o pow. 240 m2 zlokalizowany na Warszawskiej Saskiej Kępie. Wybudowany w 2004 roku, poddany generalnej modernizacji. Nowoczesna powierzchnia biurowa 240 m2 rozłożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Przy Trasie

Praga-Północ,Warszawa

35 zł/m²173 m² 6 058 zł

 

 

 

Praga-Północ,Warszawa

30 zł/m²1 200 m² 36 009 zł

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij