dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Kabaty

82 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

82 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

1 520 000 zł75 m² 20 194 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Komfortowe 3 pokoje z dużym balkonem przy Lesie Kabackim | 75,27 m | Kabaty Na sprzedaż przestronne i doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 75,27 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jagielska

Kabaty,Warszawa

11 000 zł211 m² 52,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Przestronny segment na ursynowie tuż przy lesie kabackim Wysoka jakość wykończenia | Funkcjonalny rozkład pomieszczeń | Do aranżacji | Ogródek | Miejsce w garażu | Przy Lesie Kabackim *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: bardzo ładne, słoneczne i idealnie ciche! Duży pokój (20 m) z wyjściem na wielki taras (25 m) z przepięknym widokiem. Kuchnia otwarta na przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia bardzo wygodne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m na Kabatach przy ulicy Stryjeńskich.Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przy Bażantarni

Kabaty,Warszawa

1 999 000 zł113 m² 17 690,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 113 m , położone w jednej z najbardziej cenionych i zielonych lokalizacji na warszawskich Kabatach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

2 950 zł55 m² 54,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie, w atrakcyjnej lokalizacji, położone stosunkowo blisko stacji metra (ok. 10 min. piechotą od Metra Kabaty). Mieszkanie umeblowane, ładnie urządzone. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem ul. Ekologiczna, kabaty Mościcki Nieruchomości oferuje Państwu do wynajęcia ciche, zadbane, funkcjonalne, umeblowane, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wełniana

Kabaty,Warszawa

8 000 zł135 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przestronne pięciopokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej części Kabat. Mieszkanie elegancko wykończone, wygodne i funkcjonalne. Wymagana umowa najmu okazjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kabaty,Warszawa

5 000 zł75 m² 66,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

75,27 m | 3 pokoje | salon z kuchnią | duży balkon | garaż | piwnica | Kabaty Jeśli szukasz mieszkania, które robi wrażenie od pierwszego wejścia właśnie je znalazłeś! Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 pok. o pow. 72m2, zlokalizowane na pięknie zagospodarowanym zamkniętym osiedlu. Pokój dzienny połączony jest z kuchnią i tworzy otwartą przestrzeń. Trzy mniejsze zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

999 000 zł54 m² 18 435,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Belvedere Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem na zielonych Kabatach! Na sprzedaż oferujemy dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,19 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagielska

Kabaty,Warszawa

11 000 zł215 m² 51,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na wynajem - segment skrajny w zabudowie bliźniaczej, las Kabacki, ursynów - 215 m , ogród, garaż Do wynajęcia wyjątkowy dom w segmencie skrajnym położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Kabaty,Warszawa

14 500 000 zł500 m² 29 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom położony w ostatniej linii zabudowy, graniczącej bezpośrednio w pierwszej linii z Lasem Kabackim. ******** Na sprzedaż Inteligentny dom wykończony przy użyciu najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2. Lokal po generalnym remoncie (wykończony w nowoczesnym stylu) składa się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

1 999 000 zł105 m² 19 038,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament na Kabatach, 5 minut od metra z dwoma miejscami garażowymi. Na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie z antresolą przy ul. Wąwozowej, niedaleko Lasu Kabackiego, o powierzchni 30 mkw. Lokal znajduje się na piątym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polnej Róży

Kabaty,Warszawa

4 000 zł68 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m , położone na 3. piętrze w kameralnym budynku na warszawskich Kabatach. Mieszkanie składa się z: jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

4 800 zł70 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę wynajmu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m , zlokalizowanego w sercu Kabat przy ul. Wąwozowej 28. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Kabaty,Warszawa

70 000 zł500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

- english description below - Dom położony w ostatniej linii zabudowy, graniczącej bezpośrednio w pierwszej linii z Lasem Kabackim. ******** Na wynajem Inteligentny dom wykończony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, jasne 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy metrze Kabaty przy ulicy Wańkowicza. Mieszkanie jest wyposażone i umeblowane. Salon posiada wyjście na balkon oraz połączony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

3 350 zł64 m² 52,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie składa się z 2 pokoi ( jeden jest połączony częściowo przesuwnymi drzwiami z salonem) , salonu połączonego z kuchnią,łazienki oraz wc.Jest do wynajęcia jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

4 980 zł69 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe, położone przy ul. Kabacki Dukt 2 na warszawskich Kabatach. Lokal o powierzchni 68,96 m znajduje się w nowoczesnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Puławska

Kabaty,Warszawa

1 690 000 zł1 466 m² 1 152,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Ursynowie doskonale położona w odległości jednego kilometra od ulicy Puławskiej i bliskiego sąsiedztwa Lasu Kabackiego. Miejsce bardzo malownicze, zieleń wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawadowskiego

Kabaty,Warszawa

1 139 000 zł82 m² 13 890,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: - salon (20,35 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Kabaty,Warszawa

2 490 000 zł141 m² 17 659,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku z windą, przy ul. Mielczarskiego na Kabatach. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

938 000 zł50 m² 18 835,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferuję mieszkanie o powierzchni 49,8m2 zlokalizowane przy ul. Dembego 10, na osiedlu Nordic Star na Kabatach (elewacja budynku i balkon remontowane w 2020 roku). W 2020 r. przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Villardczyków

Kabaty,Warszawa

610 000 zł35 m² 17 339,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku na parterze z widokiem na patio, zlokalizowane na warszawskim Ursynowie- kabaty przy ul. Villardczyków. Budynek jest z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Kabaty,Warszawa

3 250 zł37 m² 87,84 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe 37 mkw na ursynowie. Czynsz za wynajem zawiera czynsz administracyjny. Kompaktowe, funkcjonalne i ciche mieszkanie blisko stacji Metro Natolin; w pełni umeblowane i wyposażone ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie przy ul. Wąwozowej, niedaleko Lasu Kabackiego, o powierzchni 43 mkw. Lokal znajduje się na szóstym piętrze ośmiopiętrowego apartamentowca, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Kabaty,Warszawa

6 800 zł70 m² 97,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Nowoczesny 3-pokojowy apartament | pierwszy najem | 2 minuty do metra | klimatyzacja Do wynajęcia nowoczesny, 3-pokojowy apartament - pierwszy najem, po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Kabaty,Warszawa

750 000 zł52 m² 14 340,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie własnościowe w cichej i zielonej części Ursynowa, tuż przy metrze Natolin (240 metrów 4 minuty piechotą). Cena: 750 000 zł 14 231.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alternatywy

Kabaty,Warszawa

650 000 zł33 m² 19 697 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m z wydzieloną sypialnią, dużym balkonem (ok. 4 m ) oraz komórką lokatorską. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bronikowskiego

Kabaty,Warszawa

1 850 000 zł115 m² 16 115 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie na Ursynowie Kabaty przy ulicy Bronikowskiego. Mieszkania składa się z: - salonu (37, m2), - 3 sypialni (12,3 + 10,9 + 7,5 m2), - osobnej kuchni (7,9 m2), - łazienki (6,8 m2), - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

1 039 000 zł65 m² 15 886,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

3 pokoje, 65,40 m, 2 balkony, 710 min do Metro Kabaty, przy Lesie, garaż podziemny Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,40 m, położone na 2. piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Villardczyków

Kabaty,Warszawa

2 195 000 zł100 m² 21 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Piękne, 4 pokojowe mieszkanie 98,6 m2 w centrum Kabat na Kameralnej uliczce Villardczyków. Mieszkanie na strzeżonym i zamkniętym osiedlu z lat 2001/2002 r. z zadbanym patio. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

659 000 zł35 m² 19 062,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Polecam mieszkanie przy ul. Wąwozowej 2. Świetna lokalizacja, w okolicy jest wszystko co potrzeba do wygodnego i aktywnego spędzania czasu (sklepy, restauracje, las Kabacki, metro). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

1 999 000 zł105 m² 19 038,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne 4 pokojowe, w pełni wykończone mieszkanie 105 m2 na osiedlu "kasztanowa Aleja 2" na Warszawskich Kabatach przy ul. Jeżewskiego 5c, zaledwie 5 minut od stacji metra Kabaty. Teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Villardczyków

Kabaty,Warszawa

610 000 zł35 m² 17 339,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Za Łąkami

Kabaty,Warszawa

3 250 zł56 m² 58,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokoje na Kabatach 2 minuty do metra i blisko Lasu Kabackiego Zapraszamy do wynajmu jasnego i niezwykle funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 55,85 m , zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

990 000 zł57 m² 17 368,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferuję lokal użytkowy na Kabatach, przy ulicy Dembego, położony na parterze budynku z 1999 roku. Wejście oraz witryny wychodzą na ulicę Zaruby, w otoczeniu innych lokali, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciszewskiego

Kabaty,Warszawa

1 190 000 zł56 m² 21 061,90 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ofertuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zaprojektowane, by zachwycać swoją harmonią, klasą i jakością wykończenia, położony w topowej lokalizacji Warszawy łączącej ze sobą.