dowolna

Nowe mieszkania i domy Wola, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Wola

63 ogłoszenia

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

882 600 zł42 m² 20 984,30 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: warszawa Wola, ul. Gumińska Data oddania: 30 października 2026 Szczegóły mieszkania: metraż: 42,06 m Liczba pokoi: 1 Piętro: 8 (budynek 15-piętrowy) Wysokość pomieszczeń: 2,77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

930 800 zł37 m² 25 286,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania znajdują się w jednej z popularniejszych dzielnic Warszawy Woli. Nowy etap wchodzi w skład osiedla i liczy w sumie 136 mieszkań o metrażach od 28 m2 do 96 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 430 039 zł85 m² 16 867,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji i podatku pcc. Bezpośrednio od dewelopera Okazja Cenowa! Dostępne inne mieszkania w tej inwestycji oraz kolejne projekty, które mogą spełnić Twoje oczekiwania! Cena: 1 430.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 600 000 zł113 m² 22 976,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament 5 pokojowy w inwestycji w samym sercu Śródmieścia przy ul. Kolejowej, dzielnica Wola Piętro 6/8 Apartament składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 44,93 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

1 095 000 zł32 m² 34 640,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna kawalerka w sercu Warszawy z możliwością wydzielenia sypialni. Bez prowizji I pcc! ? Lokalizacja: warszawa, centrum ? Cena: 1 095 000pln ? Powierzchnia całkowita/użytkowa: 31,61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Wola,Warszawa

2 067 000 zł92 m² 22 472,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament 4 pokojowy w inwestycji w samym sercu Śródmieścia ,wola. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Bez pcc. Bez prowizji. Apartament składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 350 830 zł76 m² 17 811,60 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji i podatku pcc. Bezpośrednio od dewelopera Posiadamy w ofercie inne mieszkania w tej inwestycji oraz kolejne projekty, które mogą spełnić Twoje oczekiwania. Cena: 1 350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Wola,Warszawa

800 800 zł31 m² 25 658,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowa kawalerka na Woli bezpośrednio od dewelopera! Idealna lokalizacja na inwestycję. Gotowa do odbioru. Bez pcc. Bez prowizji. Zalety inwestycji: - doskonała lokalizacja pod wynajem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

981 600 zł58 m² 16 883,40 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji i podatku pcc. Bezpośrednio od dewelopera! W Promocji! Cena: **981 600 zł** Powierzchnia mieszkania: **58.14 m ** Piętro: **3** Wysokość pomieszczeń: **2,77 m**.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Wola,Warszawa

1 489 204 zł43 m² 34 697,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w sercu Warszawy - gotowe do zamieszkania w 2025 roku! Bez prowizji i pcc ? Lokalizacja: warszawa, centrum ? Cena: 1 489 204 pln ? Powierzchnia całkowita/użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

800 800 zł31 m² 25 658 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji. 0% podatku pcc. Posiadamy w na sprzedaż kawalerkę w stanie deweloperskim na Woli. Na osiedlu nie zabraknie zielonych rozwiązań. Mieszkania będą wyposażone w system smart.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

916 177 zł53 m² 17 253,80 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe w nowej inwestycji na Woli. Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze z dużym balkonem Mieszkanie o kompaktowym metrażu Miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wola,Warszawa

2 488 000 zł100 m² 25 005 zł/m²

 

Piętro:25/26

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Gotowe mieszkanie do odbioru z klimatyzacją kontakt: wola ul.KASPRZAKA/PRYMASA TYSIĄCLECIA przy METRZE PŁOCKA,15 linii autobusowych i SKM Mieszkanie 4 pokojowe 99,53m2 z dwoma loggiami 14m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne