dowolna

Nowe mieszkania i domy Wola, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Wola

63 ogłoszenia

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Mirów,Warszawa

300 000 zł28 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Kawalerka z aneksem kuchennym w nowoczesnym budynku wykończonym w wysokim standardzie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

365 900 zł50 m² 7 318 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Posiadam do sprzedania przepiękne mieszkanie 50m2- 2 pokojowe z widną kuchnią i loggią 3m2 na Osiedlu Górczewska Park. Górczewska Park to nowoczesne osiedle na warszawskiej Woli położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

630 000 zł85 m² 7 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży ostatnie mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim. Bezpośrednio od dewelopera! Bez prowizji! obejrzyj mieszkanie I zaproponuj swoją cenę! Piętro 2 Świetna lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

365 000 zł51 m² 7 156,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2 pokojowe w stanie developerskim w świetnej lokalizacji,dogodny i szybki dojazd do centrum,blisko centrum handlowe wola park,zapraszam do oglądania.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

423 000 zł57 m² 7 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Metraż 57 m2 - pokój dzienny,kuchnia-aneks,2 sypialnie,hol,loggia.Mieszkanie nowe w stanie developerskim, położone na warszawskiej Woli,na granicy centrum,z prostym i szybkim dojazdem autobusami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

423 000 zł57 m² 7 421,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opis osiedle górczewska park ul.GÓRCZEWSKA 181 proj.JEMS ARCHITEKCI OFERTA BEZPOŚREDNIA, BEZ PROWIZJI, OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ POMOC I OBSŁUGĘ W ZAKRESIE PROCESU SPRZEDAŻY,ORAZ PRZY REALIZACJI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

423 000 zł57 m² 7 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

366 000 zł50 m² 7 320 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

379 249 zł54 m² 7 065 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Górczewska Park na Woli. Lokalizacja blisko centrum miasta, a mieszkanie z ogrodem jak poza Warszawą! Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

415 000 zł47 m² 8 783,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Jasne mieszkanie na 3 piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie w dzielnicy Wola. Dwa pokoje z aneksem kuchennym, okna wychodzące na wschód; widok na panoramę miasta i Pałac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

355 000 zł32 m² 11 093 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Sprzedam bezpośrednio luksusowo wykończoną kawalerkę usytuowaną w apartamentowcu "górczewska Park"; mieszkanie jest nowe, wykończone pod klucz z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipki

Nowolipki,Warszawa

548 988 zł66 m² 8 318 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1951

mieszkanie jest zlokalizowane na parterze wysokim; mieszkanie ma wymienione okna; korytarz jest duży kwadratowy; okna pokoi wychodzą na podwórze; budynek jest po remoncie i jest usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

760 000 zł72 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie, wykonczone, gotowe do zamieszkania, dwie lazienki, osiedle z ochrona, mozliwosc kupna miejsca postojowego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

295 000 zł33 m² 8 939,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim, ul. Radziwie, warszawa Metraż : 32,6 m2, II piętro, balkon, osiedle strzeżone, nowy elegancki blok. Ciche , jasne mieszkanie. Cena: 295 tysięcy. Kontakt: 606 455.