dowolna

Nowe mieszkania i domy Wola, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Wola

63 ogłoszenia

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

541 653 zł73 m² 7 435,18 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nova Arte to najnowszy etap inwestycji Villa Arte, kompleksu trzech zespołów budynków o wysokości od pięciu do jedenastu pięter, zlokalizowanych przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

295 367 zł39 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bliska Wola to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

338 436 zł44 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

280 678 zł37 m² 7 585,89 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! wynagrodzenie pośrednika W całości pokrywa sprzedający! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m 2 w stanie deweloperskim na bliskiej Woli w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

280 938 zł36 m² 7 854 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

530 064 zł74 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

250 707 zł34 m² 7 446 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

284 503 zł37 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

331 989 zł42 m² 7 854 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

491 066 zł66 m² 7 459,61 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

430 462 zł57 m² 7 548 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

410 982 zł53 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

333 923 zł44 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

210 967 zł28 m² 7 548 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

317 167 zł42 m² 7 548 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

329 697 zł44 m² 7 548 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

469 637 zł62 m² 7 548 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

469 637 zł62 m² 7 548 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

679 622 zł90 m² 7 548 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

605 741 zł78 m² 7 752 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

206 745 zł27 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

215 934 zł30 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

322 557 zł41 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

322 557 zł41 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

380 330 zł52 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

390 784 zł55 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

653 760 zł82 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

243 838 zł34 m² 7 242 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

381 853 zł51 m² 7 548 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

494 256 zł66 m² 7 485,32 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

253 790 zł26 m² 9 840,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

439 391 zł60 m² 7 263,86 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

350 096 zł42 m² 8 403,65 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Nowa Inwestycja na warszawskiej Woli. Lokal prezentowany w ogłoszeniu to 2 pokojowy Apartament, znajdujący się na II piętrze, o pow. 41.66 m2, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

555 394 zł68 m² 8 171,16 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Nowa Inwestycja na warszawskiej Woli. Lokal prezentowany w ogłoszeniu to 4 pokojowy Apartament, znajdujący się na V piętrze, o pow. 67.97 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

434 442 zł52 m² 8 417,79 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Nowa Inwestycja na warszawskiej Woli. Lokal prezentowany w ogłoszeniu to 2 pokojowy Apartament, znajdujący się na parterze, o pow. 51.61 m2, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

222 413 zł27 m² 8 361,39 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

459 895 zł56 m² 8 139,73 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

480 212 zł64 m² 7 539,83 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

298 923 zł38 m² 7 854 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne