dowolna

Nowe mieszkania i domy Wola, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Wola

63 ogłoszenia

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gizów

Wola,Warszawa

414 900 zł53 m² 7 901,35 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament 3 pokoje, 52,51m2, 8 piętro w 8-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, wola. Termin oddania I kwartał 2017.Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz przez dewelopera.~~Dobrolin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

347 101 zł46 m² 7 575,32 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2 pokojowe, 45,82 m2:pokój z aneksem kuchennym,sypialnia, łazienka, hol, balkon 6,04 m2, 3 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza Termin oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

395 892 zł57 m² 6 903,09 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 2 pokojowe, 57,35 m2: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, hol, ogródek 18m2., parter w 9-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza .Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

397 335 zł52 m² 7 622 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bliska Wola to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

454 652 zł60 m² 7 622 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 59,65 m2, 3-pokojowe na 6 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, holl, łazienka, balkon. W najbliższej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

430 077 zł60 m² 7 210 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 59,65 m2, 3-pokojowe na 2 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, holl, łazienka, balkon. W najbliższej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

258 328 zł35 m² 7 421,09 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 1 pokojowe, 34,81 m2, 4 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza Termin oddania III kwartał 2016~~inwestycja zlokalizowana jest na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

306 987 zł35 m² 8 657,28 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2 pokojowe, 35,46 m2:pokój z aneksem kuchennym,sypialnia, łazieka, hol, taras 10,05m2, 6 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza Termin oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

435 046 zł59 m² 7 328,94 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3 pokojowe, 59,36 m2:pokój z aneksem kuchennym, 2 sypialnie,2 łazienki, hol, balkon 7,02 m2, 4 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

345 363 zł47 m² 7 416 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 46,57 m2, 2-pokojowe na 3 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, holl, łazienka, balkon. W najbliższej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

443 950 zł68 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Osiedle Dobra Wola to kompleks 4 budynków zlokalizowanych przy ulicy Jana Kazimierza w Warszawie.~We wszystkich 324 mieszkaniach zaprojektowano eleganckie, wysokie okna, a także balkony, loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

506 628 zł65 m² 7 828 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 64,72 m2, 3-pokojowe na 6 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny, oddzielna kuchnia z oknem, dwie sypialnie, garderoba, hall, łazienka, balkon. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

339 050 zł44 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 43,89 m2, 2-pokojowe na 5 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, holl, łazienka, balkon. W najbliższej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

514 578 zł64 m² 8 034 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 64,05 m2, 4-pokojowe na 5 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, hall, łazienka, balkon. W najbliższej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

430 703 zł54 m² 8 034 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 53,61 m2, 3-pokojowe na 5 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, hall, łazienka, balkon. W najbliższej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

258 160 zł32 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim - bez prowizji. Usytuowane w ciekawej, cichej i spokojnej okolicy. Ukończenie inwestycji zaplanowane na IV kwartał 2015 roku. Przydzielamy osobistego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

414 433 zł51 m² 8 171 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

248 913 zł31 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie Mieszkanie typu studio, 30m2, 4 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, wola, ul.Szulborska. Do lokalu przynależy balkon o powierzchni 3m2. Termin oddania IV kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

438 074 zł54 m² 8 090 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim ; 53,89 m2, 2-pokojowe na 1 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny, aneks kuchenny, holl, łazienka oraz balkon. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

514 578 zł64 m² 8 034 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 64,05 m2, 4-pokojowe na 4 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, hall, łazienka, balkon. W najbliższej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

710 453 zł86 m² 8 240 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolska

Wola,Warszawa

278 827 zł30 m² 9 423 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji. Kawalerka przy metrze, w nowej inwestycji. Inwestycja położona jest w prężnie rozwijającej się dzielny czyli Woli, która została ogłoszona najlepiej skomunikowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

450 618 zł53 m² 8 549 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 52,71 m2, 3-pokojowe na 11 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, holl, łazienka, balkon. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

403 680 zł51 m² 7 959 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

742 000 zł53 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie do sprzedania na woli apartment for sale in wola Mieszkanie do sprzedaży w nowo oddanym, nowoczesnym budynku z portiernią i całodobową ochroną, w bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

248 913 zł31 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

354 957 zł47 m² 7 622 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 46,57 m2, 2-pokojowe na 5 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, holl, łazienka, balkon. W najbliższej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

396 201 zł47 m² 8 445,98 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

248 913 zł31 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie Mieszkanie typu studio, 30m2, 5 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, wola, ul.Szulborska. Do lokalu przynależy balkon o powierzchni 3m2. Termin oddania IV kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

334 530 zł44 m² 7 622 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 43,89 m2, 2-pokojowe na 4 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, hall, łazienka, balkon. W najbliższej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

403 680 zł51 m² 7 959 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

443 296 zł58 m² 7 622 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 58,16 m2, 3-pokojowe na 4 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, garderoba, holl, łazienka, balkon. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

287 500 zł42 m² 6 876,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji. Dwupokojowe mieszkanie na nowej inwestycji na Woli, na ul. Jana Kazimierza. Budynki będą nowoczesne i zgodne z trendem eco. Spokój i bezpieczeństwo zagwarantuje oddalenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

295 000 zł42 m² 6 993,84 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! W lipcu opłaty notarialne w cenie! Dwupokojowe, kompaktowe mieszkanie w nowej inwestycji na Woli - odbiór I kwartał 2016r. 10 min. do Centrum Handlowego Wola Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

579 360 zł59 m² 9 750,25 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Union Apartamenty to nowa inwestycja zlokalizowana na granicy Śródmieścia i Woli, w pobliżu inwestycji znajdują się: muzeum Powstania Warszawskiego, liczne kina, teatry, klubokawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

297 281 zł40 m² 7 499,52 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie Mieszkanie 2 pokojowe 39,64 m2, parter w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, wola, ul.Szulborska. Do lokalu przynależy balkon o powierzchni 3m2. Termin oddania IV kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

323 484 zł39 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

360 000 zł52 m² 6 882,05 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! W lipcu opłaty notarialne w cenie! Trzypokojowe, kompaktowe mieszkanie w nowej inwestycji na Woli - odbiór I kwartał 2016r. 10 min. do Centrum Handlowego Wola Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

371 639 zł48 m² 7 770 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

750 414 zł82 m² 9 113,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017