dowolna

Nowe mieszkania i domy Wola, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Wola

63 ogłoszenia

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

396 000 zł54 m² 7 399,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Budynek klasy apartamentu, o ośmiu piętrach, z własną recepcją z 56 lokalami mieszkalnymi i 2 lokalami usługowymi. ~Inwestycja oferuje mieszkania o rozkładzie podzielonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

472 417 zł46 m² 10 183,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Obecnie najciekawsza inwestycja w Warszawie, ze świetną lokalizacją na Woli, w nowym, prestiżowym Centrum Biznesowym Warszawy.~Mieszkania jedno, dwu i trzy i cztero-pokojowe. Okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

360 400 zł48 m² 7 500,52 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

735 837 zł99 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Inwestycja znajduje się w sercu Woli ? prężnie rozwijającej się dzielnicy Warszawy.~Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi, pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

424 214 zł38 m² 11 119,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Promocja! do końca czerwca wykończenie mieszkania pod klucz W cenie!~~union Apartamenty to osiedle zlokalizowane na granicy Śródmieścia i Woli. W pobliżu znajdują się: muzeum Powstania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Czyste

Czyste,Warszawa

228 462 zł26 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

To wyjątkowa inwestycja dla osób pragnących mieszkać w centrum stolicy. Dwa 14-piętrowe budynki, gwarantują z najwyższych pieter, piękny widok na panoramę Warszawy. To świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

968 373 zł97 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na Woli. ~Mieszkanie na ostatnim pietrze, z tarasem 95m.~Do ceny mieszkania należy doliczyć miejsce postojowe w garażu podziemnym (płatne 30 000,00pln brutto) ~Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

967 443 zł98 m² 9 842,74 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na Woli. ~Mieszkanie na ostatnim pietrze, z tarasem 135m.~Do ceny mieszkania należy doliczyć miejsce postojowe w garażu podziemnym (płatne 30 000,00pln brutto) ~Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

394 990 zł52 m² 7 606,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja realizuje nowoczesne osiedle w sąsiedztwie parków na warszawskiej Woli. Doskonała komunikacja z centrum miasta, a także bogata infrastruktura w pobliżu inwestycji, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widna

Wola,Warszawa

608 013 zł76 m² 8 034 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Inwestycja osiedla na Woli, w idealnym miejscu komunikacyjnym, z bogatą infrastrukturą, nowoczesne, eleganckie i funkcjonalne.~Kolejny etap budowy bedzie oddany w I kwartale 2017 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wola

Wola,Warszawa

284 580 zł26 m² 10 945,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Apartamenty zlokalizowane są na granicy Śródmieścia i Woli w dynamicznej inwestycyjnie części miasta. Z tego miejsca wszędzie blisko dosłownie. Łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

439 373 zł59 m² 7 494 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

758 574 zł84 m² 9 036,02 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

838 067 zł90 m² 9 331,56 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Promocja! do końca czerwca wykończenie mieszkania pod klucz W cenie!~~union Apartamenty to nowa inwestycja zlokalizowana na granicy Śródmieścia i Woli, w pobliżu inwestycji znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

467 257 zł58 m² 8 034 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

382 324 zł48 m² 8 006,79 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wola

Wola,Warszawa

735 837 zł99 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

403 767 zł46 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Z rynku pierwotnego bez pcc bez prowizji Mieszkanie na bliskiej Woli, niedaleko Muzeum Powstania Warszawski ego -powierzchnia 46,41 -pokój z aneksem sypialnym 32,61 m2 (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyste

Czyste,Warszawa

245 168 zł32 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

342 700 zł45 m² 7 555,11 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

297 474 zł35 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta Z rynku pierwotnego bez pcc bez prowizji Kawalerka 34,59 m kw nieopodal granicy Woli i Śródmieścia -pokój 16,82 m2 -osobna, widna kuchnia 8,56 (możliwość otworzenia kuchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

432 000 zł61 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Tworząc inwestycję wsłuchiwaliśmy się przede wszystkim w oczekiwania naszych Klientów. Połączyliśmy naszą wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz innowacyjność, aby wykreować mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

661 783 zł72 m² 9 233,75 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dewelopera bez pcc! bez prowizji agencji! Nowoczesny apartamentowiec 5 minut od Ronda Daszyńskiego -lokal o powierzchni 71,67 m2 -mieszkanie dwustronne z ekspozycja okien północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyste

Czyste,Warszawa

387 825 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wola

Wola,Warszawa

796 844 zł90 m² 8 872,55 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z rynku pierwotnego bez pcc bez prowizji od kupującego Mieszkanie 89,81 m2 z tarasem 20 m2 -salon z aneksem kuchennym 26,6 m2 -trzy sypialnie: 12,3/12,4/14,2 m2 -dwie osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

260 274 zł30 m² 8 696,09 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

608 013 zł76 m² 8 008,60 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Inwestycja położona jest na warszawskiej Woli. Atutami lokalizacji są: bliskość centrum, doskonała komunikacja miejska, sąsiedztwo Parku Moczydło i Parku Sowińskiego oraz świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

348 968 zł45 m² 7 794,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

768 535 zł86 m² 8 924 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowa warszawska inwestycja wiodącego developera, na granicy Woli i Śródmieścia. Inwestor, ze względu na idealną lokalizację, postanowił skierować ofertę głównie do inwestorów, bo Wola staje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

318 000 zł43 m² 7 454,29 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wola

Wola,Warszawa

793 672 zł84 m² 9 491,41 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z rynku pierwotnego bez pcc bez prowizji od kupującego 4 pokoje w nowym budynku koło Ronda Daszyńskiego -rozkładowy lokal o powierzchni 83,62 m 2 -3 sypialnie: 11/10/11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

759 920 zł83 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Z rynku pierwotnego bez pcc bez prowizji 3 p okoje na bliskiej Woli, niedaleko Muzeum Powstania Warszawskiego -powierzchnia 82,60 m2 -salon 28,6 m2 z wyjściem na loggie o pow. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

401 400 zł54 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

608 013 zł76 m² 8 034 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyste

Czyste,Warszawa

287 007 zł36 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

519 067 zł49 m² 10 501 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dewelopera bez pcc! bez prowizji agencji! Nowoczesny apartamentowiec 5 minut od Ronda Daszyńskiego -lokal o powierzchni 49,43 m2 -salon z aneksem kuchennym 26,65 m2 -sypialnia 12,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzybowska

Czyste,Warszawa

369 914 zł36 m² 10 379,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Grzybowska 85 to inwestycja apartamentowa idealnie łącząca wielkomiejski styl i kameralność. Lokalizacja w centrum Warszawy, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Czyste,Warszawa

422 714 zł46 m² 9 112,18 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

1 545 391 zł113 m² 13 635 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

1 092 109 zł100 m² 10 908 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia