dowolna

Nowe mieszkania i domy Wola, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Wola

63 ogłoszenia

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

309 000 zł41 m² 7 492,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy - Woli. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gizów

Wola,Warszawa

393 600 zł54 m² 7 249,95 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dobrolin IV to projekt budynku klasy apartamentowej powstający w ramach ostatniego etapu inwestycji Osiedla Dobrolin zlokalizowanego na warszawskiej Woli - jednej z najdynamiczniej rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

394 990 zł52 m² 7 606,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja realizuje nowoczesne osiedle w sąsiedztwie parków na warszawskiej Woli. Doskonała komunikacja z centrum miasta, a także bogata infrastruktura w pobliżu inwestycji, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

348 750 zł47 m² 7 349,84 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przytulne dwu pokojowe mieszkanie 47,45m2 położone na warszawskiej Woli w pobliżu planowej stacji metra. Mieszkanie składa się z 20m2 salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz 15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

225 800 zł23 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam jednopokojowe mieszkanie w nowoczesnym 14 piętrowym wieżowcu w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

365 508 zł47 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym 14 piętrowym wieżowcu w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 14-ostatnim piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

483 234 zł61 m² 7 887 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

464 818 zł60 m² 7 684 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bliska

Wola,Warszawa

401 800 zł54 m² 7 400,99 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Budynek klasy apartamentu, o ośmiu piętrach, z własną recepcją z 56 lokalami mieszkalnymi i 2 lokalami usługowymi. ~Inwestycja oferuje mieszkania o rozkładzie podzielonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Czyste,Warszawa

519 067 zł49 m² 10 501,10 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Grzybowska 85 to inwestycja apartamentowa idealnie łącząca wielkomiejski styl i kameralność. Lokalizacja w centrum Warszawy, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

269 365 zł32 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym 14 piętrowym wieżowcu w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 14-ostatnim piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

357 786 zł46 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

497 000 zł69 m² 7 215,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy - Woli. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

426 504 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym 14 piętrowym wieżowcu w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 14- ostatnim piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

374 143 zł47 m² 8 033,99 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym i funkcjonalnym budownictwie w Warszawie Wola. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze 10 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

503 000 zł69 m² 7 302,56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

408 074 zł52 m² 7 828,01 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym i funkcjonalnym budownictwie w Warszawie Wola. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze 8piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

578 662 zł76 m² 7 622 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym i funkcjonalnym budownictwie w Warszawie Wola. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 8 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

586 482 zł76 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym i funkcjonalnym budownictwie w Warszawie Wola. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze 8 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

609 941 zł76 m² 8 034 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym i funkcjonalnym budownictwie w Warszawie Wola. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

451 058 zł55 m² 8 240,01 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym i funkcjonalnym budownictwie w Warszawie Wola. Mieszkanie znajduje się na 14 piętrze 16 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

339 339 zł44 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym 14 piętrowym wieżowcu w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

306 000 zł41 m² 7 419,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

427 000 zł58 m² 7 331,73 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

481 000 zł69 m² 6 983,16 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

241 000 zł33 m² 7 261,22 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam jednopokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy - Woli. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

284 000 zł42 m² 6 840,08 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

238 800 zł32 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym 14 piętrowym wieżowcu w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

309 000 zł41 m² 7 492,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

455 425 zł55 m² 8 240 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja położona jest na warszawskiej Woli. Atutami lokalizacji są: bliskość centrum, doskonała komunikacja miejska, sąsiedztwo Parku Moczydło i Parku Sowińskiego oraz świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

345 363 zł47 m² 7 416 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W niniejszej ofercie proponujemy mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli. Miejsce garażowe 30 tys. zł. Dodatkowo, istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej. Aktualnie pozostają dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

453 611 zł56 m² 8 087 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

456 857 zł60 m² 7 551 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

463 037 zł56 m² 8 343 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

309 960 zł43 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bliska Wola to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wola

Wola,Warszawa

650 076 zł92 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Inwestycja znajduje się w sercu Woli, prężnie rozwijającej się dzielnicy Warszawy.~Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi, pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

459 895 zł56 m² 8 154 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

517 981 zł76 m² 6 822,72 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 75,92 m2, 4-pokojowe na 3 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny, kuchnia, trzy sypialnie, holl, łazienka, dwa balkony. W najbliższej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

275 044 zł54 m² 5 119,96 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

967 443 zł98 m² 9 842,74 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na Woli. ~Mieszkanie na ostatnim pietrze, z tarasem 135m.~Do ceny mieszkania należy doliczyć miejsce postojowe w garażu podziemnym (płatne 30 000,00pln brutto) ~Sprzedaż.