dowolna

Nowe mieszkania i domy Wola, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Wola

63 ogłoszenia

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mirów

Mirów,Warszawa

750 878 zł54 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament dwupokojowy o pow. 54.02 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze w ośmiopiętrowym budynku. Termin oddania II kw. 2018 r. Inwestycja położona w odległości kilkuset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

1 458 961 zł129 m² 11 346,70 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 128.6 m2, położone na 12 piętrze w budynku 12-piętrowym. Nowoczesna kamienica zlokalizowana w sercu Woli, tradycyjne rozwiązania architektoniczne i duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

522 000 zł72 m² 7 295,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie z możliwością przerobienia na 3 sypialnie + przestronny salon z aneksem kuchennym Wysoki standard wykończenia: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

369 500 zł47 m² 7 929,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania z przestronnym salonem 20.60m2 i aneksem kuchennym 5,50 m2, sypialnia 10 m2, sypialnia 8,5 m2, łazienka 4,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

568 500 zł76 m² 7 472,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

4 215 000 zł60 m² 70 532,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: mieszkanie dwustronne Duże przeszklenia salon z aneksem kuchennym dwie sypialnie dwie łazienki Loggia Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

521 000 zł72 m² 7 286,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z ciekawymi możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

562 474 zł76 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Bliska Wola to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

801 665 zł72 m² 11 137,30 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 71.98 m2, położone na piątym piętrze w budynku 12-piętrowym. Nowoczesna kamienica zlokalizowana w sercu Woli, tradycyjne rozwiązania architektoniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

355 000 zł46 m² 7 717,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Do mieszkania projekt funkcjonalny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, stacja metra Młynów

Młynów,Warszawa

512 246 zł52 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Osiedle mieszkaniowe zlokalizowane w sercu Woli, to miejsce dla osób ceniących wygodę i luksus. Nowoczesna architektura, tradycyjne rozwiązania architektoniczne i duża różnorodność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

1 389 000 zł182 m² 7 610,96 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Wyjątkowy przestronny Penthouse z prwyatnym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

352 000 zł40 m² 8 789,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 19,32m2 Sypialnia 12,01 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.68 m2, Balkon 4.1 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, stacja metra Młynów

Młynów,Warszawa

505 080 zł55 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

540 000 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

819 831 zł73 m² 11 215,20 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 73.1 m2, położone na ósmym piętrze w budynku 12-piętrowym. Nowoczesna kamienica zlokalizowana w sercu Woli, tradycyjne rozwiązania architektoniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

209 900 zł21 m² 10 043,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony i w pełni wyposażony ( jak na zdjęciach) nowy luksusowy mini apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, stacja metra Młynów

Młynów,Warszawa

551 622 zł62 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

486 000 zł65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

245 300 zł32 m² 7 636,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka - w pobliżu metro rondo daszyńskiego, tramwaje, autobusy, pkp, hala targowa expo Dwa duże najladniejsze Warszwskie parki. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

516 496 zł68 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

287 900 zł31 m² 9 254,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

423 000 zł54 m² 7 768,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

189 900 zł20 m² 9 276,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalna kawalerka idealna na start lub na wynajem Wysoki standard Budynku cena brutto tj z podatkiem vat Kup lokal na inwestycje "wynajem".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

751 752 zł67 m² 11 240,30 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 66.88 m2, położone na dziesiątym piętrze w budynku 12-piętrowym. Nowoczesna kamienica zlokalizowana w sercu Woli, tradycyjne rozwiązania architektoniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

383 000 zł55 m² 7 021,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

237 500 zł31 m² 7 683,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

463 500 zł67 m² 6 897,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie 3 pokoje z możliwością przerobienia na 4 pokoje. Tylko teraz bezkonkurencyjna cena! Wysoki standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, stacja metra Młynów

Młynów,Warszawa

581 240 zł66 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

633 000 zł87 m² 7 284,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie dwu stronne, 4 przestronne pokoje dwie łazienki oraz taras z ogrodem Wysoki standard Mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

476 000 zł64 m² 7 379,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon 18m2, kuchania 8,14m2 (kuchnia widna możliwść połączenia z salonem) Sypialnia 11,45 m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, stacja metra Młynów

Młynów,Warszawa

510 240 zł59 m² 8 699,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

445 000 zł58 m² 7 627,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości), które dodają elegancji i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

495 104 zł39 m² 12 773,60 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38.76 m2, położone na dwunastym piętrze w budynku 12-piętrowym. Nowoczesna kamienica zlokalizowana w sercu Woli, tradycyjne rozwiązania architektoniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

354 000 zł43 m² 8 196,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

609 941 zł76 m² 8 034 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 75,68 m2, 4-pokojowe na 9 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny, trzy sypialnie, oddzielna kuchnia z oknem, hall, łazienka, wc, dwa balkony. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

427 888 zł58 m² 7 399,08 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przytulne trzypokojowe mieszkanie na 7 piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wola. Brak podatku pcc - 2% brak prowizji. Budynek: projekt realizowany zgodnie z trendami skandynawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

590 000 zł75 m² 7 908,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-