dowolna

Nowe mieszkania i domy Wola, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Wola

63 ogłoszenia

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

482 368 zł68 m² 7 099,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie na piątym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wola. Okna wychodzące na południe oraz północ. Dodatkowe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mirów

Mirów,Warszawa

815 702 zł54 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament dwupokojowy o pow. 54.02 m2. Znajduje się na trzecim piętrze w ośmiopiętrowym budynku. Termin oddania II kw. 2018 r. Inwestycja położona w odległości kilkuset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

859 842 zł71 m² 12 146,40 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 70.79 m2, położone na ósmym piętrze w budynku 12-piętrowym. Nowoczesna kamienica zlokalizowana w sercu Woli, tradycyjne rozwiązania architektoniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

416 000 zł55 m² 7 603,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Do mieszkania projekt funkcjonalny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

650 076 zł92 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Osiedle Dobra Wola to kompleks 4 budynków zlokalizowanych przy ulicy Jana Kazimierza w Warszawie. We wszystkich 324 mieszkaniach zaprojektowano eleganckie, wysokie okna, a także balkony, loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

358 768 zł47 m² 7 649,64 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne, dwupokojowe mieszkanie na szóstym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wola. Okna wychodzące na południe. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład. - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyokopowa

Wola,Warszawa

751 752 zł67 m² 11 220,20 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego 0% podatku pcc sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie w nowej inwestycji na Woli - najprężniej rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Planowany termin oddania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyokopowa

Wola,Warszawa

602 482 zł54 m² 11 075 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

588 000 zł67 m² 8 776,12 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Nowe mieszkania w inwestycji na warszawskiej Woli to propozycja dla osób kochających miejski styl życia. Doskonała komunikacja, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

387 500 zł43 m² 9 011,63 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

373 500 zł41 m² 9 109,76 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

450 559 zł55 m² 8 219 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze VI-kondygnacyjnego budynku z windą i udogodnieniami dla niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

521 985 zł59 m² 8 907,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, gotowe mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Obozowa

Młynów,Warszawa

559 000 zł78 m² 7 121,02 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Czteropokojowe mieszkanie z loggią na warszawskiej Woli (region Młynów). Nowa inwestycja - termin oddania II kwartał 2018. Salon z aneksem kuchennym, łazienka, oddzielna toaleta, trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

342 000 zł40 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

415 900 zł54 m² 7 642,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

436 025 zł55 m² 7 954 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze VI-kondygnacyjnego budynku z windą i udogodnieniami dla niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

374 143 zł47 m² 8 034 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym i funkcjonalnym budownictwie w Warszawie Wola. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze 10 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszno

Wola,Warszawa

580 272 zł66 m² 8 792 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

342 078 zł47 m² 7 278,26 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 14 piętrowym budynku. Oddanie do użytku planowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

453 466 zł55 m² 8 272 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze VI-kondygnacyjnego budynku z windą i udogodnieniami dla niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

403 338 zł52 m² 7 756,50 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 14 piętrowym budynku. Oddanie do użytku planowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

368 000 zł49 m² 7 501,02 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, mieszkanie 2-pokojowe na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku. Oddanie do użytku w III kw 2019. W skład nieruchomości wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

403 000 zł45 m² 8 955,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Prymasa Tysiąclecia

Czyste,Warszawa

339 339 zł44 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym 14 piętrowym wieżowcu w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

370 000 zł46 m² 8 098,05 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku z windą. Data oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

351 450 zł47 m² 7 477,66 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 14 piętrowym budynku. Oddanie do użytku planowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

470 500 zł49 m² 9 602,04 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

545 424 zł62 m² 8 797,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

413 500 zł55 m² 7 562,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

365 508 zł47 m² 7 776,77 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na przedostatnim piętrze w 14 piętrowym budynku. Oddanie do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

529 900 zł66 m² 8 028,79 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

385 500 zł54 m² 7 073,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

427 000 zł58 m² 7 332 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy - Woli. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

519 790 zł53 m² 9 807,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, gotowe mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

691 448 zł67 m² 10 281,80 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 67.25 m2, położone na trzecim piętrze w budynku 12-piętrowym. Nowoczesna kamienica zlokalizowana w sercu Woli, tradycyjne rozwiązania architektoniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

459 900 zł60 m² 7 665 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

419 900 zł55 m² 7 634,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

447 652 zł55 m² 8 166 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Prymasa Tysiąclecia

Czyste,Warszawa

357 786 zł46 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym 14 piętrowym wieżowcu w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 14-ostatnim piętrze budynku z windą.