dowolna

Nowe mieszkania i domy Wola, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Wola

63 ogłoszenia

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Czyste,Warszawa

569 181 zł82 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Cztery pokoje* stan deweloperski* od 6600 za 1m2*polecam! Nowe, 4-pokojowe mieszkania o powirzchi 66,54 do 82,49m2 położone na nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na Woli - Odolanach w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Daszyńskiego

Wola,Warszawa

444 000 zł54 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup prosto od dewelopera, bez prowizji , podatku pcc. pokoje z dwoma loggiami i ogródkiem. Dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym z możliwością oddzielenia kuchni. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

500 000 zł71 m² 7 036 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie z ciekawymi rozwiązaniami aranżacyjnymi min możliwość przerobienia na 3 sypialnie + przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Wola,Warszawa

392 383 zł53 m² 7 449,84 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Osiedle położone z dala od ruchliwych ulic lecz dobrze skomunikowane z innymi rejonami miasta poprzez linie tramwajowe i autobusowe, w niedalekiej przyszłości także metro, dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wola

Wola,Warszawa

750 000 zł80 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowy budynek apartamentowy usytuowany w rejonie Woli, niski, z windą oraz garażem wielostanowiskowym w podpiwniczeniu. W sąsiedztwie nowa zabudowa wielorodzinna. Blisko komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola