dowolna

Nowe mieszkania i domy Wola, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Wola

63 ogłoszenia

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

675 000 zł38 m² 17 763,20 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji - 0% pcc - Bez dodatkowych opłat lokalizacja: - metro Płocka (5 min) - Centrum (10 min) - Przystanek pkp 350 m - Tramwaj 600 m - Autobus 600 m - Bliskość Parku im. E.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 528 000 zł86 m² 17 767,40 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 095 000 zł69 m² 15 869,60 zł/m²

 

Piętro:19/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

949 000 zł62 m² 15 306,50 zł/m²

 

Piętro:19/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Moczydło

Moczydło,Warszawa

952 900 zł61 m² 15 544,90 zł/m²

 

Piętro:18/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj na Woli w nowopowstającym apartamentowcu. Doskonałe osiedle dla wymagających. Idealne miejsce pod wynajem. Odbierz klucze szybko - zakończenie budowy I kw. 2022 rok. - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Moczydło,Warszawa

342 950 zł18 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:6/20

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj na Woli w nowopowstającym apartamentowcu. Doskonałe osiedle dla wymagających. Powrót do sprzedaży. Odbierz klucze szybko - zakończenie budowy I kw. 2022 rok. - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 04.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPER PROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO HANDLOWE DEWELOPERA! BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 499 000 zł91 m² 16 472,50 zł/m²

 

Piętro:17/26

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Moczydło

Moczydło,Warszawa

507 351 zł36 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj na Woli w nowopowstającym apartamentowcu. Doskonałe osiedle dla wymagających. Przestronna kawalerka z możliwością stworzenia 2 pokoi. - wysoki standard budynku i podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Moczydło

Moczydło,Warszawa

644 050 zł45 m² 14 312,20 zł/m²

 

Piętro:3/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Czyste,Warszawa

879 450 zł46 m² 19 114,30 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% Prowizja 0% pcc Bez dodatkowych opłat. Wyjątkowe i funkcjonalne układy | Atrakcyjne ceny | Świetna lokalizacja Dostępne inne metraże i rozkłady mieszkań- zadzwoń i zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Moczydło

Moczydło,Warszawa

1 537 968 zł86 m² 17 883,30 zł/m²

 

Piętro:12/24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj na Woli w nowopowstającym apartamentowcu. Doskonałe osiedle dla wymagających. Odbierz klucze szybko - zakończenie budowy I kw. 2022 rok. - wysoki standard budynku i podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 340 820 zł69 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:24/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kupujesz od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc. Komfortowe mieszkanie z klimatyzacją w standardzie. - wysokość mieszkań 283 cm - panoramiczne okna 2,4 m wysokości - elektroniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bema

Czyste,Warszawa

597 000 zł44 m² 13 568,20 zł/m²

 

Piętro:8/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 537 968 zł86 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:12/20

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Prezentuję Państwu rozkładowe 4pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Bliska Wola. Mieszkanie: *panoramiczne okna *wysokie pomieszczenia - 2,85m *przeszklona loggia *możliwość zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

974 551 zł45 m² 21 475,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szanowni państwo, oferujemy nowoczesny, ekskluzywny 2 pokojowy apartament o funkcjonalnym układzie znajdujące się na iip. nowo powstałej inwestycji - lokal w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 099 315 zł69 m² 15 932 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 04.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

4 680 320 zł182 m² 25 750 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szanowni państwo, oferujemy nowoczesny, ekskluzywny dwupoziomowy, 5 pokojowy apartament o funkcjonalnym układzie znajdujące się na 5 p. nowo powstałej inwestycji - lokal w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 099 315 zł69 m² 15 932 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 099 315 zł69 m² 15 932 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 099 315 zł69 m² 16 025 zł/m²

 

Piętro:17/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bez podatku pcc! bez prowizji! Apartament znajduje się w nowo wybudowanym budynku atrakcyjnym zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Kompleks zapewnia oprócz budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

676 620 zł38 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupujesz od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc. Idealne mieszkanie pod wynajem, dwa balkony. - wysokość mieszkań 283 cm - panoramiczne okna 2,4 m wysokości - elektroniczna strefowa kontrola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

547 350 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup na podstawie cesji - brak podatku pcc 2 %! Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 36,49 m2, znajdujący się na bliskiej Woli w nowoczesnej inwestycji stacja wola przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wola

Wola,Warszawa

363 132 zł28 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mam do zaoferowania kawalerkę o powierzchni 27,51 m2, w stanie deweloperskim dzięki czemu własna aranżacja może przebiegać w bardzo szybkim czasie. Przewidywany termin odbioru apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wola

Wola,Warszawa

1 062 423 zł62 m² 17 255,50 zł/m²

 

Piętro:5/29

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szanowni państwo, oferujemy nowoczesny, ekskluzywny 4 pokojowy apartament o funkcjonalnym układzie znajdujące się na 5 p. nowo powstałej inwestycji - lokal w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 099 315 zł69 m² 15 932 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

701 480 zł54 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:7/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Czy lubisz widoki na zieleń z szybkim dojazdem do centrum miasta? Jesteś pod dobrym adresem! Cały projekt składa się 2 budynków wielorodzinnych. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 099 315 zł69 m² 15 932 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 099 315 zł69 m² 15 932 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

390 402 zł32 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

W apartamentowcu Varsowva mamy na sprzedaż lokal o powierzchni 31,74m2. w stanie deweloperskim, znajdujący się na II piętrzena Bliskiej Woli. Obecnie mieszkanie ma jeden duży pokój ale jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

602 009 zł43 m² 14 000,20 zł/m²

 

Piętro:3/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Inwestycja wyróżnia się atrakcyjną koncepcją oraz dogodną lokalizacją. Z myślą o komforcie mieszkańców na terenie osiedla powstają lokale usługowe, tereny rekreacyjno-sportowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 099 315 zł69 m² 15 932 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 099 315 zł69 m² 15 932 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022