dowolna

Nowe mieszkania i domy Wola, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Wola

63 ogłoszenia

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

1 300 000 zł83 m² 15 662,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Posiadam na sprzedaż oferuję przestronny trzypokojowy apartament w stanie deweloperskim, dostępny od zaraz. Inwestycja mieści się przy ul. Siedmiogrodzkiej 3 - jest już oddana do użytku. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 06.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPER PROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO HANDLOWE DEWELOPERA! BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 305 000 zł69 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 06.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

696 000 zł38 m² 18 200,80 zł/m²

 

Piętro:17/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam do zaoferowania 38m2 apartament, położony na osiemnastej (18.) kondygnacji w inwestycji Wola Tower, znajdującej się przy ul. Kasprzaka, dzielnica Wola. Atuty nieruchomości: - panorama miasta, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

519 000 zł28 m² 18 838,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Projekt architektoniczny został przygotowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates sp. z o.o. i zakłada wysoką dbałość o detale i elegancję. Przestrzeń osiedla zorganizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 305 000 zł69 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

1 071 766 zł45 m² 23 774,80 zł/m²

 

Piętro:28/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% pcc oraz 0% Prowizji Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Deklarowany termin oddania : 2024-08-30 Posiadam na sprzedaż 2 pokojowy apartament składający się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 545 000 zł85 m² 18 223,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament na Woli dla Twojej rodziny. Salon z aneksem 27,33 mkw. Trzy sypialnie od 11,74 mkw do 13,45 mkw z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 469 000 zł113 m² 21 867 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament na Woli dla Twojej rodziny. Salon 45 mkw. Cztery sypialnie od 10,62 mkw do 14,50 mkw z dużymi oknami. Dwie łazienki. Loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 305 000 zł69 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

1 825 363 zł83 m² 21 915,80 zł/m²

 

Piętro:29/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez pcc Nowy, 3 pokojowy apartament 83,29 m2, na ostatnim piętrze luksusowego wieżowca, usytuowanego na bliskiej Woli. W pobliżu metra Rondo Daszyńskiego. Termin oddania - sierpień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

710 204 zł33 m² 21 359,50 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez pcc bezpośrednio od dewelopera Nowe 2pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,25 m2, składające się na pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnie, łazienkę oraz balkon, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

879 958 zł32 m² 27 619,50 zł/m²

 

Piętro:23/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% pcc! 0% prowizji! Sprzedam luksusową kawalerkę w centrum Warszawy! Spis pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym (27,8m2) - Łazienka (4,78m2) - Taras (3,11m2) Budynek: - wspólne lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 558 000 zł85 m² 18 271,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 305 000 zł69 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

1 007 036 zł62 m² 16 361,30 zł/m²

 

Piętro:5/30

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% pcc oraz 0% Prowizji Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Deklarowany termin oddania : 2024-08-30 Prezentuje Państwu przestronny, dobrze rozplanowany 3 pokojowy apartament składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 305 000 zł69 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

573 613 zł34 m² 16 640,90 zł/m²

 

Piętro:5/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez pcc bezpośrednio od dewelopera Nowe studio o powierzchni 34,5 m2, składające się na pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienkę oraz balkon, do oddania w IV kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

1 825 362 zł83 m² 21 979,10 zł/m²

 

Piętro:29/30

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% pcc oraz 0% Prowizji Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Deklarowany termin oddania : 2024-08-30 Przedstawiam 3 pokojowy apartament na 29 piętrzę w pięknej części Warszawa Wola. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

623 700 zł46 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle unikatowe, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na I piętrze Nowej Inwestycji Deweloperskiej z budynku z 2021 roku przy ul. Fort Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

1 404 524 zł65 m² 21 608,10 zł/m²

 

Piętro:29/30

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez pcc bezpośrednio od dewelopera Nowe 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2, składające się na pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie (w tym jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 305 000 zł69 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 042 000 zł67 m² 15 450,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 Luksusowy apartament 67,44 m2 na bliskiej Woli, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 04.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPER PROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO HANDLOWE DEWELOPERA! BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 099 315 zł69 m² 15 932 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 04.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 516 000 zł84 m² 18 125,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 Luksusowy apartament 83,64 m2 na bliskiej Woli, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 384 000 zł113 m² 21 114,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 Luksusowy apartament 112,91 m2 na bliskiej Woli, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

518 300 zł36 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup na zasadzie cesji - brak podatku pcc 2 %! Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 36,49 m2, znajdujący się na bliskiej Woli w nowoczesnej inwestycji stacja wola przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

1 178 100 zł94 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:23/26

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Kupujesz bezpośrednio W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc. Oferta kredytowa na kupno i wykończenie.mieszkania. Komfort, prestiż i nowoczesność charakteryzuje nowy kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

683 979 zł31 m² 21 782,80 zł/m²

 

Piętro:9/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Luksusowa kawalerka świetnie skomunikowana. Całe mieszkanie liczy sobie 31,40 m , a wielkim jego atutem jest zlokalizowanie przy samym centrum Warszawy. Mieszkanie posiada wentylację mechaniczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

740 000 zł39 m² 18 974,40 zł/m²

 

Piętro:21/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż na zasadzie cesji opis Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 tarasem o pow. 10,43m2, usytuowany w jednym z najbardziej prestiżowych budynków w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne