dowolna

Nowe mieszkania i domy Wola, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Wola

63 ogłoszenia

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

204 000 zł18 m² 11 333 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealny pod wynajem apartament 1 pokojowy. Cena 204 tys. netto! Odlicz 47 tys. Vatu! Kapitalnie skomunikowany punkt Warszawy! Tramwaje i kilkanaście linii autobusowych pod osiedlem, skm Kasprzaka, metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

410 000 zł43 m² 9 535 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle blisko ścisłego centrum 3km! Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku im. Sowińskiego. Niewiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

999 000 zł82 m² 12 180 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Apartament wróciło do sprzedaży - budynek ukończony. Mieszkanie niestety już w rezerwacja ale Akt nie jest podpisał więc istnieje szansa, że osoba która zarezerwowała się rozmyśli. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

206 000 zł18 m² 11 413 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc korzystne ceny w przedsprzedaży apartamentów i lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

210 000 zł18 m² 11 538 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

574 000 zł68 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 3- pokojowe Z garderobą I Z tarasem W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład - okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

206 000 zł18 m² 11 413 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

433 000 zł48 m² 9 021 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku im. Powstańców Warszawy. Niewiele dalej znajdują się parki Sowińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

856 000 zł78 m² 10 928,10 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Idealne mieszkanie dla ludzi ceniących sobie bardzo dobra komunikacje do centrum na 1 piętrze w stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduje się w bliskiej okolicy przystanku Metro Daszyńskiego, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

206 000 zł18 m² 11 413 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

210 000 zł18 m² 11 538 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

206 000 zł18 m² 11 413 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

210 000 zł18 m² 11 538 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

430 000 zł54 m² 8 037 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne widne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, osiedle posiada doskonałą komunikację z miastem. Oddalone jest zaledwie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

1 060 000 zł98 m² 10 816 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

206 000 zł18 m² 11 413 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

206 000 zł18 m² 11 413 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

361 000 zł37 m² 9 757 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ostatnie biuro w budynku hotelowym - 4 km od Centrum za 361 tys. + vat 23%! Klimatyzacja w cenie! Koniecznie zadzwoń po dodatkowe informacje! Nie przegap swojej szansy! Biuro nowe, nieużywane, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

206 000 zł18 m² 11 413 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

888 000 zł96 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokojowe mieszkanie z 2 łazienkami, 2 garderobami, 2 balkonami po 15m2 każdy! Osiedle z własnym Central Parkiem! Pytania? Proszę dzwonić. Mieszkanie nowe, nieużywane, bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

457 000 zł40 m² 11 425 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najtańsze mieszkanie 2 pokoje z ekspozycją na południe! Osiedle z własnym Central Parkiem! Pytania? Proszę dzwonić. Mieszkanie nowe, nieużywane, bez 2% podatku pcc i prowizji. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

693 000 zł86 m² 8 058 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie. 2 łazienki, garderoba i osobna widna kuchnia z oknem. Agencjom dziękuję! Sprzedaż bezpośrednia! Pytania? Proszę dzwonić. Mieszkanie nowe, nieużywane, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

595 000 zł63 m² 9 444 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem. Osiedle z własnym Central Parkiem! Pytania? Proszę dzwonić. Mieszkanie nowe, nieużywane, bez 2% podatku pcc i prowizji. Bardzo jasne, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

590 000 zł66 m² 8 939 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najpiękniejsze 3 pokojowe z 3 balkonami! bezpośrednio, stąd tak niska cena! Mieszkanie w samym sercu miasta - 4 km od Pałacu Kultury i Nauki! 900m od Metra Płocka. Stacja skm Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

300 000 zł31 m² 9 677 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hit 2 pokojowy apartament 4 km od Centrum za 300 tys. + vat 23%! Klimatyzacja w cenie! Zadzwoń po dodatkowe informacje! Nie przegap swojej szansy! Apartament nowy, nieużywany, bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

450 000 zł44 m² 10 227 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwustronne mieszkanie południowo-północne 2 pokojowe mieszkanie. Osiedle z własnym Central Parkiem! Pytania? Proszę dzwonić. Mieszkanie nowe, nieużywane, bez 2% podatku pcc i prowizji. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

652 000 zł77 m² 8 468 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami. Pytania? Proszę dzwonić. Mieszkanie nowe, nieużywane, bez 2% podatku pcc i prowizji. Bardzo jasne, duże drewniane okna, fantastycznie doświetlone. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wola

Wola,Warszawa

1 838 000 zł185 m² 9 935 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Najpiękniejsze 6 pokojowe, dwupoziomowe, z tarasem i ogrodem na ostatniej kondygnacji! Dostępne w II kwartale 2019 r.! Pytania? Proszę o kontakt. Nowe, nieużywane, bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

1 190 000 zł82 m² 14 512 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najpiękniejszy 4 pokojowy apartament na 26 kondygnacji w najwyższej wieży! Niczym nie zasłonięty widok na miasto! Klimatyzacja gratis! Dodatkowo dostęp do świeżego powietrza na balkonach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

860 000 zł96 m² 8 958 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokojowe na już! Koniec budowy na marzec 2019 r. Proszę dzwonić. Nowe, nieużywane, bez 2% podatku pcc i prowizji. Bardzo jasne, duże drewniane okna, fantastycznie doświetlone. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

457 000 zł40 m² 11 425 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie. Pytania? Proszę dzwonić. Mieszkanie nowe, nieużywane, bez 2% podatku pcc i prowizji. Bardzo jasne, duże drewniane okna, fantastycznie doświetlone. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

453 000 zł41 m² 11 049 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z dużym, balkonem 9m2! Osiedle z własnym Central Parkiem! Pytania? Proszę dzwonić. Mieszkanie nowe, nieużywane, bez 2% podatku pcc i prowizji. Bardzo jasne, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

554 000 zł62 m² 8 935 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na osiedlu z własnym Central Parkiem! Pytania? Proszę dzwonić. Mieszkanie nowe, nieużywane, bez 2% podatku pcc i prowizji. Bardzo jasne, duże drewniane okna, fantastycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

319 000 zł24 m² 13 292 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Najciekawszy 1 pokojowy apartament w wieżowcu 27 kondygnacji! Klimatyzacja gratis! Balkon otacza całe mieszkanie, ma 27m2. Apartament ma 2,9 m wysokości oraz duże - 2,4m wysokości okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

360 000 zł35 m² 10 286 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Hit - apartament 4 km od Centrum za 360 tys. + vat 23%! Klimatyzacja w cenie! Koniecznie zadzwoń po dodatkowe informacje! Nie przegap swojej szansy! Apartament nowy, nieużywany, bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

618 000 zł50 m² 12 360 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe 50m2 na już! 42m2 - ogród + taras! Koniec budowy na marzec 2019 r. Super rozkładowe 2 pokojowe na osiedlu z własnym Central Parkiem! Proszę dzwonićlub pisać Nowe, nieużywane, bez 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wola

Wola,Warszawa

343 000 zł28 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super rozkładowa kawalerka na osiedlu z własnym Central Parkiem! Pytania? Proszę dzwonić. Mieszkanie nowe, nieużywane, bez 2% podatku pcc i prowizji. Bardzo jasne, duże drewniane okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

469 000 zł38 m² 12 507 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na marzec 2019 r. 2 pokojowe z balkonem! Super rozkład! Osiedle z własnym Central Parkiem! Proszę dzwonić. Nowe, nieużywane, bez 2% podatku pcc i prowizji. Bardzo jasne, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

566 000 zł54 m² 10 481 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowy apartament w 27 kondygnacyjnym chmurowcu! Klimatyzacja gratis! Apartament ma 2,9 m wysokości oraz duże - 2,4m wysokości okna, fantastyczne doświetlenie. Ostatni na tej wysokości!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

660 000 zł79 m² 8 354 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokojowe z 2 łazienkami, z garderobą i 2 balkonami po 15m2 każdy. Najbardziej ustawne 4 pokojowe na inwestycji! Osiedle z własnym Central Parkiem! Pytania? Proszę dzwonić.