dowolna

Nowe mieszkania i domy Wola, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Wola

63 ogłoszenia

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

408 800 zł36 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka | balkon | Wola Inwestycja na Woli to idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z szybkim dojazdem do centrum oraz dobrą komunikacją z pozostałymi dzielnicami Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ordona

Wola,Warszawa

431 089 zł38 m² 11 341,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje I balkon I Wola I blisko Centrum Inwestycja na Woli to idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z szybkim dojazdem do centrum oraz dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ordona

Wola,Warszawa

489 972 zł43 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje | balkon | Wola Inwestycja na Woli to idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z szybkim dojazdem do centrum oraz dobrą komunikacją z pozostałymi dzielnicami Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Czyste,Warszawa

575 000 zł44 m² 13 068 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! Mam bezpośrednio do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Czyste,Warszawa

557 000 zł45 m² 12 378 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

326 000 zł29 m² 11 241 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny Szukasz lokalu pod wynajem? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta oferta jest dla ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu samodzielnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

241 000 zł18 m² 13 389 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Ordona

Wola,Warszawa

398 650 zł34 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka | balkon | Wola Przestronna i funkcjonalna kawalerka 33,5 m2 z balkonem. Inwestycja na Woli to idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

431 089 zł38 m² 11 341,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Witaj, w tym ogłoszeniu zaprezentuję Ci mieszkanie, jego walory, oraz zapoznam Cię z najbliższą okolicą inwestycji przy ulicy Ordona na Woli. Najciekawsze informacje o inwestycji : - Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ordona

Wola,Warszawa

601 521 zł52 m² 11 508 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

811 019 zł81 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Wola,Warszawa

828 300 zł93 m² 8 879,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Witam serdecznie na moim ogłoszeniu, jestem Wojtek, prowadzę biuro nieruchomości, pomagam w uzyskaniu finansowania jeśli jest taka potrzeba (od ponad 12 lat), i zapraszam na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

513 346 zł47 m² 10 987,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Czyste,Warszawa

575 000 zł36 m² 15 845 zł/m²

 

Piętro:17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

381 900 zł34 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Odolany,Warszawa

669 593 zł65 m² 10 303 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Jeśli pragniesz mieszkania w dobrej lokalizacji z dobrze rozwiniętą komunikacją i marzysz o bliskości natury, aby zdystansować się od pędu życia to ta inwestycja jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

677 924 zł65 m² 10 364,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

671 251 zł65 m² 10 262,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Odolany,Warszawa

649 704 zł65 m² 9 996,98 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ordona

Wola,Warszawa

519 870 zł45 m² 11 612 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje | balkon | Wola Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,77 m2. Do mieszkania przynależy balkon. Inwestycja na Woli to idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ordona

Wola,Warszawa

497 094 zł44 m² 11 195,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje I balkon I blisko Centrum Inwestycja na Woli to idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z szybkim dojazdem do centrum oraz dobrą komunikacją z pozostałymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

700 000 zł61 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok Centrum! Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

599 000 zł54 m² 11 093 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ustawne widne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, mieszkanie widne, słoneczne - duża przestrzeń na balkonie. Osiedle posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

345 000 zł32 m² 10 781 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc W ofercie 1-2-3-4-5 Pokoi 18m2 - 185m2 Blisko Centrum nowoczesne osiedle o wysokim.