dowolna

Nowe mieszkania i domy Wilanów, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Wilanów

131 ogłoszeń

131 ogłoszeń

Rynek pierwotny

2 640 000 zł170,50 m² 15 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Luksusowy dom w prestiżowej lokalizacji lokalizacja Mieszkanie leży w reprezentacyjnej części Wilanowa, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje, kawiarnie. Blisko znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 361 318 zł67,06 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w przepięknej inwestycji, które łączy komfort życia, bezpieczeństwo i bliskość natury?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 250 zł51,50 m² 22 121,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Avenue Estate prezentuje wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Royal Garden Wilanów przy ul. Zdrowa Mieszkanie w stanie developerskim o powierzchni 51,50 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 100 000 zł274 m² 11 313,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną inwestycję w zielonej części Wilanowa. Minimalistyczna willa o powierzchni 274 m2 została zaprojektowana z myślą o wyjątkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 373 702 zł73,46 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "vilanovia park" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Vilanovia Park - Twoja nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 430 000 zł244 m² 9 959,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:423 m²

Informacje ogólne: lokalizacja: michałowice, ul. Ogrodowa 7 - osiedle Ville Ogrodowa Rodzaj zabudowy: segmenty jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Metraż: 244 m powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł44,59 m² 22 202,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, przy ul. Oś Królewska. Nieruchomość Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 590 000 zł253 m² 10 237 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Mam przyjemność zaprezentować Nowoczesne Domy w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji na Wilanowie na Kępie Oborskiej z cudownym widokiem na Wisłę. Wyjątkowość tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 826 470 zł96,13 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 190 000 zł133,60 m² 23 877,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu unikatowy penthouse o powierzchni 130 m2 z tarasem 45 m2, znajdujący się w prestiżowej inwestycji Royal Residence Wilanów. Nieruchomość Przestronny penthouse.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 990 000 zł231 m² 17 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Nieruchomość Prezentowana nieruchomość stanowi część butikowej koncepcji, zaprojektowanej z myślą o odbiorcach poszukujących inwestycji o ponadczasowej wartości. Cały budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 649 000 zł270 m² 9 811,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe domy W prestiżowej inwestycji - wilanowska przystań Ekologiczne budownictwo | Nagradzana inwestycja | Doskonała lokalizacja | Zielona okolica | Idealne dla rodzin ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 450 000 zł283,50 m² 22 751,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Luksusowy i absolutnie unikatowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 1712,61 m2 w atrakcyjnej części Wilanowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

8 900 000 zł345 m² 25 797,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:935 m²

Art Garden to zamknięty kompleks rezydencji w sercu Miasteczka Wilanów. Zaprojektowany jako prywatna enklawa, łączy doskonałą precyzję współczesnej architektury z przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 524 240 zł85 m² 17 932,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 84,68 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

7 800 000 zł260 m² 30 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Luksusowy i absolutnie unikatowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 3000 m2 w atrakcyjnej części Wilanowa. Dom zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 300 000 zł287,98 m² 21 876,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zamknięte i luksusowe osiedle położone jest w modnej części Wilanowa, w pobliżu bogatej infrastruktury Królewskiej Dzielnicy. Oferta sprzedaży rezydencji obejmuje duże, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł51,10 m² 15 362,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do odbioru, 2-pokojowe mieszkanie 51 m - Warszawa, ul. Syta Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Wilanowa - Zawady. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 785 184 zł309,23 m² 12 240,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom bliźniak w stanie deweloperskim na Wilanowie nieopodal palcu Vogla. Dom zbudowany jest w klimacie anglosaskim. Dom o powierzchni 309,23 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 666 035 zł77,40 m² 21 525 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 135 zł47,15 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

***brak podatku 2% pcc*** *** 0% prowizji od kupującego *** Na sprzedaż 2 pokojowy, przestronny apartament o powierzchni 47,15 m , w prestiżowej inwestycji na Wilanowie, realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Kawalerka

Wilanów,Warszawa

559 000 zł26,11 m² 21 409,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki w inwestycji Royal Residence od robyg, w kameralnym etapie 7! Umów się na prezentację już dziś. Kawalerka o powierzchni 26,11 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 371 645 zł73,35 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 773 965 zł95,89 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

***brak podatku 2% pcc*** *** 0% prowizji od kupującego *** Na sprzedaż 4 pokojowy, przestronny apartament o powierzchni 95,89 m , w prestiżowej inwestycji na Wilanowie, realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 400 000 zł284,68 m² 15 455,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, dwupiętrowy dom o powierzchni użytkowej 181,25 m (całkowita 284,68 m ) zlokalizowany w Wilanowie przy ul. Rumianej. Dom położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 503 821 zł168,68 m² 14 843,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Visla Wilanów dom 5-pokojowy, 168,68 m kw., działka 465,98 m kw. | 2 503 821 zł Są miejsca, w których miasto przestaje gonić. Gdzie rano otwierasz drzwi salonu na ogród, słyszysz ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 030 zł39,54 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie stanie deweloperskim - Miasteczko Wilanów. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze nowoczesnego i kameralnego 4-piętrowego budynku. Standard Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 639 000 zł79 m² 20 746,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym rozkładem 3-pokojowego mieszkania w inwestycji Royal Residence od robyg, w najnowszym etapie 6! Stan prawny: cesja umowy deweloperskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 600 000 zł188 m² 24 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż nowoczesny, przestronny Dom w stanie deweloperskim na prestiżowym osiedlu w miasteczku Wilanów Hampton Residence przy ul.Hlonda. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 596 zł39,72 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji - pracujemy w weekendy Szlachetne materiały - kamień, ceramika i naturalne drewno - tworzą przestrzeń, która jest równie trwała, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 190 000 zł230 m² 13 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu elegancki dom w zabudowie bliźniaczej nawiązujący do klasycznych domów w stylu angielskim. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

864 275 zł45,25 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja mieszkanie w Wilanowie garaż gratis *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja: mieszkanie leży w reprezentacyjnej części Wilanowa, w Miasteczku Wilanów, gdzie dominują nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 690 000 zł175,83 m² 15 298,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Nowoczesne segmenty. Panoramiczne okna, 5 pokoi, wysokie pomieszczenia, aluminiowe okna, ogrody na dachach. Tutaj proponujemy segment 10a wielkość 172,05m2 powierzchni użytkowej działka 298,49 m2 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 578 zł39,46 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe 2 Pokoje na Wilanowie | 39 m | Strefa Fitness & Sauna | 0% pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 190 000 zł229,30 m² 13 911,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc Ostatni dom w promocyjnej cenie 3 190 000 zł! Nowa cena 3 390 000 zł Dom w zabudowie bliźniaczej | 229.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 390 000 zł216,60 m² 11 034,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Riverside residence | luksusowe domy W zabudowie bliźniaczej W wilanowie-zawadach Gotowe do odbioru w tym kwartale | 272,2 m2 powierzchni całkowitej | Garaż | Ogród | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł30,39 m² 20 895,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż selektywnie wybrane mieszkanie w nowo powstałej inwestycji Royal Residence od robyg, w kameralnym etapie 7! Kawalerka o powierzchni 30,39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 377 600 zł64 m² 21 525 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 886 400 zł104,80 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 104,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 200 000 zł257,27 m² 12 438,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Syta Residence Nowoczesny bliźniak na Zawadach - ekskluzywne i kameralne osiedle. Szukasz kompromisu między spokojem terenów zielonych, a wygodnym dostępem do miasta? To kameralne.