dowolna

Nowe mieszkania i domy Ursus, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Ursus

93 ogłoszenia

93 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Hennela

Ursus,Warszawa

726 800 zł92 m² 7 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nowy lokal usługowy o pow. 92 m2 usytuowany przy ul. Dyrekcyjnej w Ursusie (tuż przy Urzędzie Dzielnicy Ursus). Lokal ze względu na swoje walory funkcjonalne i położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursus

Ursus,Warszawa

519 000 zł101 m² 5 159,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ostatnie domy! Domy z bardzo dużymi ogródkami w cenie mieszkania w Brwinowie pod Pruszkowem. Oferujemy dom z ogrodem oraz kominkiem w cenie średniej wielkości mieszkania. Zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

409 035 zł41 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń O inne układy mieszkań! Pamiętaj, kupując mieszkanie na rynku pierwotnym nie płacisz podatku pcc 2%, nie płacisz też żadnej prowizji, zyskujesz już na samym początku! atuty inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

323 463 zł31 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Ostatnie kawalerki na inwestycji! Nie przegap okazji! Jasne, od południowej strony. Mieszkanie na kameralnym osiedlu, które powstaje w dzielnicy Ursus, blisko parku, centrów handlowych i tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Ursus

Ursus,Warszawa

458 327 zł52 m² 8 842,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z tarasem i ogródkiem. na kameralnym osiedlu, które powstaje w dzielnicy Ursus, blisko parku, centrów handlowych i tylko 25 minut od centrum Warszawy. Oferujemy tu 124 lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Ursus

Ursus,Warszawa

709 224 zł82 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

447 946 zł46 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne rabaty! tylko do końca miesiąca! Zapytaj o szczegóły! zadzwoń O inne układy mieszkań! komfort, klimat, doskonała komunikacja al. Jerozolimskie - salomea. Pamiętaj, kupując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

398 718 zł38 m² 10 618,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfort, klimat, doskonała komunikacja al. Jerozolimskie - salomea. Zadzwoń O inne układy mieszkań! Pamiętaj, kupując mieszkanie na rynku pierwotnym nie płacisz podatku pcc 2%, nie płacisz też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

312 395 zł29 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

=>atrakcyjne rabaty! do końca miesiąca!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Ursus

Ursus,Warszawa

535 367 zł59 m² 9 150,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Ładne, duże, narożne mieszkanie z dużym balkonem od strony południowej. Osiedle powstaje w dzielnicy Ursus, blisko parku, centrów handlowych i tylko 15- 25 minut od centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

452 778 zł50 m² 9 134,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Pytaj O rabat, tylko do końca miesiąca! komfort, klimat, doskonała komunikacja al. Jerozolimskie - salomea. Zadzwoń O inne układy mieszkań! Pamiętaj, kupując mieszkanie na rynku pierwotnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

515 000 zł66 m² 7 778,28 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez pcc! Projekt jednego z największych graczy na scenie europejskiego rynku nieruchomości. Deweloper o ugruntowanej pozycji to pewna inwestycja i luksus wiążący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

395 250 zł39 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

=>atrakcyjne rabaty! tylko do końca miesiąca!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

517 204 zł53 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu, które powstaje w dzielnicy Ursus, blisko parku, centrów handlowych i tylko 15- 25 minut od centrum Warszawy. Oferujemy tu 124 lokale zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Ursus

Ursus,Warszawa

532 168 zł58 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ładne, duże narożne mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem. Południowa strona.Na kameralnym osiedlu, które powstaje w dzielnicy Ursus, blisko parku, centrów handlowych i tylko 15- 25 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

330 993 zł31 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

412 038 zł42 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

460 000 zł59 m² 7 751,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, przedstawiam ofertę przestronnego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 59,34 m2, z ekspozycją na dwie strony. Jasne, narożne mieszkanie na 1 piętrze. Nie czekaj!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

411 468 zł40 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

547 069 zł59 m² 9 350,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Ładne, duże, narożne mieszkanie od strony południowej. Osiedle powstaje w dzielnicy Ursus, blisko parku, centrów handlowych i tylko 15- 25 minut od centrum Warszawy. Oferujemy tu 124 lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

582 398 zł64 m² 9 150,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

500 423 zł52 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

526 000 zł65 m² 8 042,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

420 342 zł41 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Ursus

Ursus,Warszawa

738 752 zł82 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne rabaty! dwa balkony! Zapytaj o szczegóły! zadzwoń O inne układy mieszkań! komfort, klimat, doskonała komunikacja al. Jerozolimskie - salomea. Pamiętaj, kupując mieszkanie na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

370 800 zł39 m² 9 413,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

! unikalna oferta tylko dla Platformy Mieszkaniowej! Promocja Świąteczna! Cena lokalu mieszkalnego po rabacie + pakiet smart basic. Cena tylko do końca roku. Mieszkanie na kameralnym osiedlu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

505 000 zł64 m² 7 927,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, przedstawiam ofertę przestronnego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 63,7 m2, z ekspozycją na dwie strony. Jasne, narożne mieszkanie na 2 piętrze. Nie czekaj!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

501 441 zł54 m² 9 350,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

552 920 zł59 m² 9 450,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

O inwestycji Osiedle znajduje się na warszawskiej Białołęce. To inwestycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących. W ramach najnowszej oferty wprowadzono w tej inwestycji do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

492 385 zł52 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

418 281 zł42 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

465 000 zł56 m² 8 364,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

380 000 zł43 m² 8 920,19 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

409 035 zł41 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Gołąbki,Warszawa

326 000 zł37 m² 8 883 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2% Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Nowoczesne osiedle Next Ursus to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

332 661 zł31 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

330 993 zł31 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

=>atrakcyjne rabaty, tylko do końca miesiąca! komfort, klimat, doskonała komunikacja al. Jerozolimskie - salomea. Zadzwoń O inne układy mieszkań! Pamiętaj, kupując mieszkanie na rynku pierwotnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Skorosze,Warszawa

340 000 zł39 m² 8 651 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

379 816 zł37 m² 10 205 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2% Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Kameralne osiedle na Warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Gołąbki,Warszawa