dowolna

Nowe mieszkania i domy Ursus, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Ursus

93 ogłoszenia

93 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

415 615 zł41 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper: jeden z największych polskich deweloperów. Obecny jest w 17 miastach. Zdobył liczne nagrody, m.in. I miejsce w 2020 r. w Ogólnopolskim Rankingu Deweloperów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

437 000 zł46 m² 9 406,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez pcc! Projekt jednego z największych graczy na scenie europejskiego rynku nieruchomości. Deweloper o ugruntowanej pozycji to pewna inwestycja i luksus wiążący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

574 000 zł65 m² 8 715,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

422 443 zł42 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

410 000 zł46 m² 8 948,06 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji I pcc, zakończenie inwestycji wrzesień 2022 rok Mieszkanie usytuowane jest na nowym osiedlu w Ursusie przy ul. Posag 7 panien. Mieści się na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

335 727 zł31 m² 10 953,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

296 000 zł27 m² 11 128 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja! hb Premium (prywatna firma inwestycyjna, nie agencja nieruchomości) ma przyjemność zaprezentować Ci wyjątkową kawalerkę z opcją osobnej sypialni w dzielnicy Ursus. 100%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

549 507 zł58 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie o metrażu powyżej 57 m2, usytuowane na 3 piętrze nowo powstałej inwestycji w dzielnicy Ursus. Niższe pcc. Miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 30.000 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

560 000 zł65 m² 8 562,69 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

335 727 zł31 m² 10 935,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

O inwestycji Osiedle znajduje się na warszawskiej Białołęce. To inwestycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących. W ramach najnowszej oferty wprowadzono w tej inwestycji do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

558 771 zł59 m² 9 550,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

526 000 zł59 m² 8 864,17 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokojowe, jasne z zachodnią ekspozycją, ciche położenie, garderoba, łazienka + osobne wc. Eko-Osiedle, wyposażone w: ławeczki ładujące i stacje Wi-Fi strefę fitness panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

510 000 zł57 m² 8 948,94 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

530 000 zł64 m² 8 320,25 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ursus,Warszawa

537 112 zł44 m² 11 319,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2-pokojowe z odrębną, widną kuchnią i ogródkiem 30m2. Możliwość wydzielenia 3go pokoju i przeniesienia kuchni do aneksu w salonie. Dobra komunikacja: blisko planowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skorosze

Skorosze,Warszawa

501 125 zł52 m² 9 637,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokojowe na ogrodzonym osiedlu, kuchnia otwarta na salon, balkon i okna z ekspozycją na południe i zachód! Jasny apartament zachodni na 1 piętrze w niskiej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

408 000 zł43 m² 9 497,21 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

422 443 zł42 m² 10 152,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ursus

Ursus,Warszawa

532 168 zł56 m² 9 503 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Narożne mieszkanie 4pok + duży ogród 33m2 Piękne narożne mieszkanie południowe (jasne) 56m2 z wybrukowanym tarasem i dużym 33-metrowym ogródkiem na bezpiecznym, ogrodzonym osiedlu, 3 lub 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Szamoty,Warszawa

418 000 zł43 m² 9 720,93 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jasne 2-pokojowe mieszkanie na 6ym piętrze z balkonem i ekspozycją południowy zachód! Dobra komunikacja: blisko planowanej stacji metro Połczyńska oraz 8 min. piechotą do pkp Ursus Płn oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

435 000 zł46 m² 9 493,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Skorosze

Skorosze,Warszawa

335 000 zł30 m² 10 983,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka przy Alejach Jerozolimskich - idealna na wynajem! Szybka komunikacja ze Służewiem (dzielnica biznesowa), oraz z licznymi Uczelniami w okolicy: - uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Skorosze,Warszawa

725 528 zł82 m² 8 847,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Narożne mieszkanie + ogród 20m2. p.ANTYSMOGOWY! Piękne narożne mieszkanie 82m2 w Warszawie z wybrukowanym tarasem i własnym 20m2 ogródkiem (lub balkonem na wyższych piętrach),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Szamoty,Warszawa

515 000 zł59 m² 8 728,81 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękne mieszkanie 3 pokojowe na 6-ym piętrze o jasnej ekspozycji z salonem na zachód oraz sypialniami i widną łazienką na wschód. Na terenie Osiedla znajdą się: - ławeczki ładujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Ursus

Ursus,Warszawa

488 000 zł57 m² 8 561,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokojowe, narożne z garderobą na nowoczesnym osiedlu! Lokalizacja: ursus zadzwoń, poznaj szczegóły inwestycji, zobacz teren, zarezerwuj! Mieszkania na tym osiedlu szybko się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

825 400 zł43 m² 13 989,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe na 6 piętrze w budynku 8piętrowym. Południowo-zachodnia ekspozycja! Osiedle nowoczesne, stacje ładowania telefonów oraz ławeczki osiedlowe z wifi, stojaki na rowery,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

552 920 zł58 m² 9 451,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Idealne dla rodziny z dziećmi i z psem Narożne jasne mieszkanie 4-pokojowe z oknami na południowy wschód. Salon z częściowo wydzielonym aneksem kuchennym. Małe, ogrodzone osiedle.