dowolna

Nowe mieszkania i domy Targówek, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Targówek

77 ogłoszeń

77 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

352 500 zł52 m² 6 805,02 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronne dwu pokojowe 51,8m2 - targówek - do odbioru Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 51,8m2 + 6,7m2 balkonu na warszawskim Targówku w nowo powstałej inwestycji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kondratowicza

Nowe Bródno,Warszawa

615 000 zł87 m² 7 080,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Osiedle Kondratowicza to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z usługami w parterach i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Teren Osiedla będzie ogrodzony, przystosowany do monitoringu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

369 406 zł48 m² 7 760,63 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie: do sprzedania komfortowa mieszkanie 2 pokojowe z ekspozycją okien na północ i wschód. Lokalizacja: targówek Tuż przy planowanej stacji II linii metra Kondratowicza (planowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przy Grodzisku

Targówek,Warszawa

740 860 zł87 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Targówek. Mieszkanie o powierzchni 87,16 m2 składające się z 3 pokoi położone na 16. piętrze w 16-piętrowym apartamentowcu z 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

341 946 zł50 m² 6 777,92 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Najnowsza inwestycja realizowana na Targówku, przy ulicy Smoleńskiej zakłada wybudowanie nowoczesnego, 9-piętrowego budynku składającego się z 121 lokali mieszkaniowych. Mieszkania dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

274 125 zł39 m² 7 092,50 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie: do sprzedania komfortowa kawalerka, o powierzchni 38,65 m2, z oddzielną kuchnią i balkonem. Ekspozycja okien na wschód, na zielone patio. Lokalizacja: targówek Tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Julianowska

Bródno,Warszawa

403 138 zł57 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,78m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze kameralnej inwestycji powstającej na Targówku. Spokojna okolica z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek Mieszkaniowy

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

298 554 zł42 m² 7 024,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesna inwestycja inspirowana muzycznym klimatem. Wkomponowana w zielone tereny Targówka mieszkaniowego, jest doskonale połączona zarówno z centrum Warszawy, jak też z drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

428 298 zł66 m² 6 479,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Nowe Bródno,Warszawa

402 783 zł57 m² 7 067,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

351 130 zł49 m² 7 195,29 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie: do sprzedania komfortowa mieszkanie 2 pokojowe z ekspozycją okien na południe i zachód. Lokalizacja: targówek Tuż przy planowanej stacji II linii metra Kondratowicza (planowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Julianowska

Bródno,Warszawa

308 940 zł41 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,65m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze kameralnej inwestycji powstającej na Targówku. Spokojna okolica z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

344 679 zł50 m² 6 937,98 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie: do sprzedania komfortowa mieszkanie 2 pokojowe z ekspozycją okien na 3 strony: północ, zachód i wschód! Mieszkanie z tarasem 47m2! Lokalizacja: targówek Tuż przy planowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

284 131 zł39 m² 7 349,48 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie: do sprzedania komfortowa kawalerka, o powierzchni 38,66 m2, z oddzielną kuchnią i balkonem. Ekspozycja okien na wschód, na zielone patio. Lokalizacja: targówek Tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

326 234 zł45 m² 7 195,28 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie: do sprzedania komfortowa mieszkanie 2 pokojowe z ekspozycją okien na zachód i dużym balkonem. Lokalizacja: targówek Tuż przy planowanej stacji II linii metra Kondratowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przy Grodzisku

Targówek,Warszawa

840 732 zł108 m² 7 812 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Targówek. Mieszkanie o powierzchni 107,62 m2 składające się z 4 pokoi położone na 3. piętrze w 16-piętrowym apartamentowcu z 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przy Grodzisku

Targówek,Warszawa

300 027 zł39 m² 7 761 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Targówek. Mieszkanie o powierzchni 38,66 m2 składające się z 1 pokoju położone na 13. piętrze w 16-piętrowym apartamentowcu z 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przy Grodzisku

Targówek,Warszawa

928 030 zł109 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Targówek. Mieszkanie o powierzchni 109,18 m2 składające się z 4 pokoi położone na 16. piętrze w 16-piętrowym apartamentowcu z 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przy Grodzisku

Targówek,Warszawa

766 190 zł90 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Targówek. Mieszkanie o powierzchni 90,14 m2 składające się z 4 pokoi położone na 16. piętrze w 16-piętrowym apartamentowcu z 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przy Grodzisku

Targówek,Warszawa

310 282 zł39 m² 8 018 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Targówek. Mieszkanie o powierzchni 38,7 m2 składające się z 1 pokoju położone na 15. piętrze w 16-piętrowym apartamentowcu z 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

347 360 zł45 m² 7 657,85 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie: do sprzedania komfortowa mieszkanie 2 pokojowe z ekspozycją okien na zachód. Lokalizacja: targówek Tuż przy planowanej stacji II linii metra Kondratowicza (planowane oddanie w 2022).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

330 652 zł47 m² 7 092,49 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie: do sprzedania komfortowa mieszkanie 2 pokojowe z ekspozycją okien na wschód. Lokalizacja: targówek Tuż przy planowanej stacji II linii metra Kondratowicza (planowane oddanie w 2022).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Nowe Bródno,Warszawa

475 889 zł70 m² 6 817,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

346 323 zł50 m² 6 864,68 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

330 652 zł47 m² 7 092,49 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

403 590 zł59 m² 6 824,32 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

274 125 zł39 m² 7 092,50 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

401 082 zł59 m² 6 781,91 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Nowe Bródno,Warszawa

515 240 zł74 m² 6 927,13 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

452 844 zł67 m² 6 723,74 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, tarasem i oddzielną toaletą na Targówku (bródno) od dewelopera! Inwestycja została oddana w 2016 - pozostały ostatnie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

333 573 zł50 m² 6 611,96 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

278 170 zł39 m² 7 195,29 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

353 562 zł53 m² 6 678,54 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

373 856 zł49 m² 7 657,85 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kondratowicza

Nowe Bródno,Warszawa

297 731 zł39 m² 7 701,27 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

284 425 zł38 m² 7 484,87 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa kawalerka z loggią i oddzielną kuchnią na Targówku (bródno) od dewelopera! Inwestycja została oddana w 2016 - pozostały ostatnie dostępne mieszkania! Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

346 630 zł51 m² 6 835,54 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie: do sprzedania komfortowa mieszkanie 2 pokojowe z ekspozycją okien na południe. Lokalizacja: targówek Tuż przy planowanej stacji II linii metra Kondratowicza (planowane oddanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

349 922 zł45 m² 7 709,23 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

341 946 zł50 m² 6 777,92 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

284 131 zł39 m² 7 349,48 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie: do sprzedania komfortowa kawalerka, o powierzchni 38,66 m2, z oddzielną kuchnią i balkonem. Z racji położenia na 9 piętrze w dominancie budynku, mieszkanie ma niczym.