dowolna

Nowe mieszkania i domy Targówek, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Targówek

77 ogłoszeń

77 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ossowskiego

Targówek,Warszawa

1 908 000 zł159 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia jest lokal znajdujący się na pierwszym piętrze budynku na Targówku. Powierzchnia lokalu 159mkw stwarza doskonałe warunki dla różnego rodzaju działalności. Lokal posiada wszelkie warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ossowskiego

Targówek,Warszawa

945 000 zł52 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia jest lokal znajdujący się na parterze budynku na Targówku. Lokal ma powierzchnię 52,65m Duże witryny bardzo dobrze widoczne i wejście bezpośrednio z ulicy. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamkowa

Targówek,Warszawa

799 000 zł85 m² 9 373,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie - 85,24 m.kw. na Osiedlu wilno, które powstaje na warszawskim Targówku Mieszkanie będzie oddane do użytkowania w lipcu 2021r. Odbiory właścicielskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

602 500 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oddanie już w grudniu 2021 r. Odrębna właśność. Na sprzedaż lokal mieszkalny w inwestycji Bródno Centrum, położonej przy Kondratowicza 27 realizowanej przez Spółdzielnię Mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierna

Targówek,Warszawa

359 000 zł32 m² 11 114,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż dwupokojowe funkcjonalne mieszkanie z rynku pierwotnego o łącznej powierzchni 32,3 m2. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku z 2021 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wierna

Zacisze,Warszawa

880 186 zł118 m² 7 434 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo usługowy na terenie dynamicznie rozwijającego się osiedla na Warszawskim Targówku. Lokalizacja Dojazd do centrum w 15 min dzięki własnemu przystankowi kolejowemu Warszawa Zacisze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budowlana

Targówek,Warszawa

770 000 zł78 m² 9 871,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zewnętrzna sprzedaż deweloperska - bez prowizji - bez pcc gotowe! W ofercie nowe mieszkanie z inwestycji powstającej na bliskim Targówku - kameralne osiedle. Pod ręką tramwaje, autobusy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

765 000 zł80 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż deweloperska - bez prowizji - mieszkanie do aranżacji targówek - bródno 1000 metrów od powstającej stacji metra! W ofercie mieszkanie 85 m2 - trzy sypialnie, salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Targówek,Warszawa

1 690 000 zł160 m² 10 549,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:272 m²

Na sprzedaż nowy segment Targówek, blisko Metro. Kameralne osiedle składające się z 6 segmentów zlokalizowane w Centrum Targówka. Bardzo dobra lokalizacja w odległości 250 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budowlana

Targówek,Warszawa

810 000 zł84 m² 9 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

589 000 zł60 m² 9 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż deweloperska - bez prowizji - mieszkanie do aranżacji targówek - bródno 1000 metrów od powstającej stacji metra! W ofercie mieszkanie 60 m2 - dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

810 000 zł84 m² 9 642,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

649 000 zł66 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż deweloperska - bez prowizji - mieszkanie do aranżacji targówek - bródno 1000 metrów od powstającej stacji metra! W ofercie mieszkanie 66 m2 - dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

627 000 zł64 m² 9 796,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż deweloperska - bez prowizji - mieszkanie do aranżacji targówek - bródno 1000 metrów od powstającej stacji metra! W ofercie mieszkanie 64 m2 - dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Targówek

Targówek,Warszawa

1 500 000 zł193 m² 7 772,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować 7-pokojowy dom w formie 1/2 bliżniaka. Budowany z Phorotermu z 15 cm izolacją wysoko zagęszczonego styropianu. Okna 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budowlana

Targówek,Warszawa

618 000 zł62 m² 9 967,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zewnętrzna sprzedaż deweloperska - bez prowizji - bez pcc Lokal do aranżacji! Klucze już w Październiku! gotowe! W ofercie nowe mieszkanie z inwestycji powstającej na bliskim Targówku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budowlana

Targówek,Warszawa

589 000 zł60 m² 9 817 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

1 450 000 zł158 m² 9 206,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

Posiadamy do sprzedaży 6 segmentów w Centrum Targówka. Bardzo dobra lokalizacja, niedaleko ul. Kondratowicza. W niedalekiej odległości od stacja metra.Cicha okolica, zabudowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bródno

Bródno,Warszawa

527 000 zł70 m² 7 500,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce z bardzo dobrym połączeniem z centrum. Kameralna, jednoetapowa inwestycja - idealna dla rodziny. Na powierzchnię 70 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Teresy z Kalkuty

Bródno,Warszawa

586 000 zł60 m² 9 766,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

OD dewelopera. Gotowe do odbioru. Bez prowizji i podatku pcc. Dojazd do Centrum tramwajem bez przesiadek. Łatwy dojazd do wszystkich dzielnic Warszawy. Wkrótce metro. Spokojne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Teresy z Kalkuty

Bródno,Warszawa

810 000 zł85 m² 9 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe komfortowe mieszkanie do własnej aranżacji. OD dewelopera. Gotowe do odbioru. Bez prowizji i podatku pcc. Dojazd do Centrum tramwajem bez przesiadek. 3 przystanki tramwajem do stacji metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Teresy z Kalkuty

Bródno,Warszawa

618 542 zł63 m² 9 818,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowe do odbioru. Ogródek prawie 100 m2. OD dewelopera. Bez prowizji. Bez podatku pcc. Dojazd do Centrum tramwajem bez przesiadek. 3 przystanki tramwajem do stacji metro Bródno. (oddanie III kw. 2021r.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wał Miedzeszyński

Zacisze,Warszawa

1 400 000 zł224 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Prowadzisz aktywne życie zawodowe ale czas poświęcony bliskim jest dla Ciebie najważniejszy? Chciałabyś zamieszkać w wygodnym domu i jednocześnie móc korzystać z uroków życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Targówek

Targówek,Warszawa

515 000 zł56 m² 9 157,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, w formie cesji umowy deweloperskiej w inwestycji Home Factory na Warszawskiej Pradze Północ/ Targówku. Odbiór- maj/czerwiec 2021.Jeżeli szukasz jasnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Targówek

Targówek,Warszawa

515 000 zł56 m² 9 157,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

515 000 zł54 m² 9 537,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta specjalna dla klientów biura brik Nieruchomości Przy zakupie mieszkania gratis! 10% rabat * na zakupy w sieci Leroy Merlin i kilka dodatkowych korzyści. * szczegóły w regulaminach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

430 000 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

625 000 zł63 m² 9 984,03 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Nowocześnie wykończone trzypokojowe mieszkanie w cichej i zielonej okolicy z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ziemowita

Targówek,Warszawa

199 000 zł15 m² 13 178,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania w stanie deweloperskim gotowa do wykończenia mini kawalerka. Idealna na pierwsze mieszkanie lub pod inwestycję. Budynek : To modernistyczna, ponadczasowa kamienica z lat 30 tych ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

1 189 779 zł114 m² 10 455 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Cena lokalu: 1.189.779,- PLN Bez żadnych dodatkowych opłat bezpośrednio od dewelopera! Lokal położony przy skrzyżowaniu ulic Kondratowicza oraz Św. Wincentego. Możliwość adaptacji dla dowolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

1 162 596 zł111 m² 10 455 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Cena lokalu: 1.162.596,- PLN Bez żadnych dodatkowych opłat bezpośrednio od dewelopera! Lokal położony przy skrzyżowaniu ulic Kondratowicza oraz Św. Wincentego. Możliwość adaptacji dla dowolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

520 000 zł59 m² 8 813,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rynek pierwotny , nie płacisz pcc 2%. Gotowe do wprowadzenia, wykończone Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,03m2 na 2 piętrze w nowym, kameralnym bloku 4 piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obwodowa

Targówek,Warszawa

397 740 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe mieszkanie na Targówku z ogródkiem, 2 Pokoje, 37m2, ul. Obwodowa. Mieszkanie z rynku pierwotnego bez pcc! Oszczędzasz 2% wartości mieszkania! Osoba do kontaktu: ,. Do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

575 000 zł59 m² 9 740,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rynek pierwotny , nie płacisz pcc 2%. Gotowe do wprowadzenia, wykończone , umeblowane ze sprzętem agd w kuchni ( lodówka, zmywarka, piekarnik ) Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,03m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

410 000 zł43 m² 9 532,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rynek pierwotny , nie płacisz pcc 2%. Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow.43,01m2 na 1 piętrze w nowym, kameralnym bloku 4 piętrowym z windą. Mieszkanie jest wykończone. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

928 030 zł109 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Targówku 4 pokojowe mieszkanie na rynku pierwotnym. Kupujący nie płaci podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Targówek

Targówek,Warszawa

928 030 zł109 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Cena mieszkania: 928 030 pln Mieszkanie bez żadnych dodatkowych opłat bezpośrednio od dewelopera! gotowy Apartament o powierzchni 109 m2 z przestronną loggią 19,74 m2 - usytuowane na 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Targówek

Targówek,Warszawa

625 000 zł65 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zewnętrzna sprzedaż deweloperska - bez prowizji - bez pcc W ofercie nowe mieszkanie z inwestycji powstającej na bliskim Targówku - kameralne osiedle. Pod ręką tramwaje, autobusy, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

928 030 zł109 m² 8 498,44 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

O% Prowizji! Bez podatku pcc! Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się! Lokalizacja: 5 minut park oraz las Bródnowski, 100 metrów przyszłe Metro Kondratowicza Bliskość Trasy S8 3 min przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Targówek

Targówek,Warszawa

891 900 zł104 m² 8 575,96 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Cena mieszkania: 891 900 pln Mieszkanie bez żadnych dodatkowych opłat bezpośrednio od dewelopera! gotowy Apartament o powierzchni 104 m2 z przestronną loggią 19,74 m2 - usytuowane na 16.