dowolna

Nowe mieszkania i domy Targówek, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Targówek

77 ogłoszeń

77 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

236 000 zł36 m² 6 644 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania w Warszawie, od Dewelopera Wysoki Standard, bez prowizji, bez pcc gwarancja najniższej ceny - możliwość negocjacji Wysoki standard budynku : - windy cichobieżne, niska kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

236 000 zł35 m² 6 739 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ostródzka

Targówek,Warszawa

1 050 000 zł170 m² 6 176 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:181 m²

Osiedle Moments - nowoczesne domy w zabudowie szeregowej na Targówku. Oferujemy do sprzedaży domy szeregowe o podwyższonym standardzie z własnym ogródkiem, tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ostródzka

Bródno,Warszawa

850 000 zł145 m² 5 862 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Promocja cenowa! W sprzedaży ostatni segment inwestycji domów w zabudowie szeregowej na Targówku /bródno/ - ul. Ostródzka 42. Na sprzedaż segment zewnętrzny w zabudowie szeregowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ostródzka

Targówek,Warszawa

821 000 zł130 m² 6 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:134 m²

Osiedle Moments - nowoczesne domy w zabudowie szeregowej na Targówku. Zapraszamy do domu pokazowego! uwaga promocja! tylko do końca czerwca! obniżamy ceny dwóch domów na osiedlu moments! Domy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ostródzka

Targówek,Warszawa

821 000 zł130 m² 6 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:134 m²

Osiedle Moments - nowoczesne domy w zabudowie szeregowej na Targówku. Zapraszamy do domu pokazowego! Oferujemy do sprzedaży domy szeregowe o podwyższonym standardzie z własnym ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Drapińska

Targówek,Warszawa

780 000 zł104 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Rozpoczęcie sprzedaży! Oferujemy do sprzedaży lokale w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu przy zbiegu ulicy Karkonoszy i ulicy Drapińskiej na Zaciszu. Kameralne osiedle segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lidzka

Targówek,Warszawa

795 000 zł136 m² 5 824 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowa inwestycja deweloperska lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej to 4 nowoczesne segmenty o pow. wewnętrznej 136 m2 z ogródkiem i tarasem na dachu. Każdy lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ostródzka

Targówek,Warszawa

836 000 zł130 m² 6 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Targówek

Targówek,Warszawa

859 000 zł104 m² 8 259,62 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Cena mieszkania: 859 000 pln Mieszkanie bez żadnych dodatkowych opłat bezpośrednio od dewelopera! gotowy Apartament o powierzchni 104 m2 z przestronną loggią 19,74 m2 - usytuowane na 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Targówek

Targówek,Warszawa

928 000 zł109 m² 8 513,76 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Cena mieszkania: 928 000 pln Mieszkanie bez żadnych dodatkowych opłat bezpośrednio od dewelopera! gotowy Apartament o powierzchni 109 m2 z przestronną loggią 19,74 m2 - usytuowane na 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

483 500 zł60 m² 8 098,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

cena mieszkania 483 530 pln Mieszkanie bez żadnych dodatkowych opłat bezpośrednio od dewelopera! Mieszkanie 3 pok. o powierzchni 59,7 metrów. Składa się z salonu połączonego z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ostródzka

Targówek,Warszawa

795 000 zł130 m² 6 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:134 m²

Osiedle Moments - nowoczesne domy w zabudowie szeregowej na Targówku. Zapraszamy do domu pokazowego! uwaga promocja! tylko do końca czerwca! obniżamy ceny dwóch domów na osiedlu momets! Domy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Złotopolska

Targówek,Warszawa

590 000 zł101 m² 5 841,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 101 m2 w perspektywicznej lokalizacji przy ul. Złotopolskiej na Targówku. Oferowana nieruchomość znajduje się w kameralnym, pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

722 680 zł103 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy rynek pierwotny oddany do użytku. OD zaraz bez podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Lokal położony w nowoczesnym trzypiętrowym kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Julianowska

Targówek,Warszawa

432 527 zł60 m² 7 245 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Promocyjny system spłaty. Zapłać teraz 10% wartości resztę za 18 miesięcy! Piękne mieszkanie 3-pokojowe o przemyślanym układzie znajdujące się na drugim piętrze w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

859 000 zł104 m² 8 259,62 zł/m²

 

Piętro:16/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Targówku. To kompleks 185 mieszkań, z usługami w parterach i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Inwestycja będzie ogrodzona i chroniona, na jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

351 450 zł55 m² 6 353,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

! MDM! trzypokojowe mieszkanie 55 m2 + 8,5 m2 balkonu! Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Targówku. Teren będzie strzeżony i monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

293 890 zł46 m² 6 353 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

! MDM! dwupokojowe mieszkanie 46 m2 + 10,5m2 balkonu! Dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Targówku. Teren będzie strzeżony i monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

359 330 zł57 m² 6 353,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

! MDM! trzypokojowe mieszkanie 56 m2 + 6,3 m2 balkonu! Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Targówku. Teren będzie strzeżony i monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

299 482 zł44 m² 6 851,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

! dwupokojowe mieszkanie 44 m2 + 7 m2 balkonu! oddzielna kuchnia! Dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Targówku. Teren będzie strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

324 010 zł51 m² 6 353,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

! MDM! dwupokojowe mieszkanie 51 m2 + 7,30m2 balkonu! Dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Targówku. Teren będzie strzeżony i monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

416 120 zł69 m² 6 050,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

! MDM! trzypokojowe mieszkanie 68 m2 + 9 m2 balkonu! Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Targówku. Teren będzie strzeżony i monitorowany. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

293 890 zł46 m² 6 353 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

391 290 zł62 m² 6 353,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

! MDM! trzypokojowe mieszkanie 61 m2 + 6,3 m2 balkonu! Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Targówku. Teren będzie strzeżony i monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lidzka

Targówek,Warszawa

862 000 zł136 m² 6 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowa inwestycja deweloperska lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej to 4 nowoczesne segmenty o pow. wewnętrznej 143m2 z ogródkiem i tarasem na dachu. Każdy lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

483 531 zł60 m² 8 099,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokojowe mieszkanie rynek pierwotny oddane do użytku, możesz się już wprowadzać. Bez podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Mieszkanie położone w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Julianowska

Targówek,Warszawa

483 531 zł60 m² 8 099,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Klient nie płaci prowizji Inwestycja zlokalizowana w spokojnej okolicy, gdzie występuje charakterystyczna niska zabudowa, wiele parków oraz placów zabaw. W pobliżu znajdują się również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

722 680 zł103 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Karkonoszy

Targówek,Warszawa

795 000 zł117 m² 6 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Oferujemy do sprzedaży lokale w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu przy zbiegu ulicy Karkonoszy i ulicy Drapińskiej na Zaciszu. Kameralne osiedle segmentów jednorodzinnych to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

402 783 zł57 m² 7 092,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

402 790 zł63 m² 6 353,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

! MDM! trzypokojowe mieszkanie 63 m2 + 6,8 m2 balkonu! Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Targówku. Teren będzie strzeżony i monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

515 188 zł74 m² 6 962 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Gotowy do odbioru apartament 3-pokojowy o pow. 74 m2 Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 29 520 pln Nowoczesny kompleks mieszkaniowy z garażem podziemnym. Teren Osiedla jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Targówek

Targówek,Warszawa

919 000 zł109 m² 8 431,19 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

515 240 zł74 m² 6 962,70 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja oddana do użytku. Można mieszkanie kupić, wykończyć i zamieszkać nie czekając na zakończenie budowy. Kupujący nie płaci podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym Biurem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Targówek

Targówek,Warszawa

432 527 zł60 m² 7 245 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta deweloperska, bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc Inwestycja: ładny, niewielki budynek, wykończony elementami drewnopodobnymi. Na tyłach budynku ogrodzony teren zielony - wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

515 300 zł75 m² 6 877,09 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Cena mieszkania: 515 300 pln Mieszkanie bez żadnych dodatkowych opłat bezpośrednio od dewelopera! gotowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 74,93 m2 z dwoma balkonami - usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

483 500 zł60 m² 8 098,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

432 526 zł60 m² 7 244,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

429 000 zł75 m² 5 697 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie posiada 4 pokoje, na podłodze położony gres i panele wysokiej klasy, nowe okna pcv, w mieszkaniu znajduje się eco kominek, alarm. Doskonale nadaję się dla rodzin z dziećmi.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij