dowolna

Nowe mieszkania i domy Targówek, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Targówek

77 ogłoszeń

77 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

292 360 zł40 m² 7 345,73 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta od dewelopera bez pcc Na sprzedaż ustawne dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy targówek/bródno. Mieszkanie znajduję się na 1 pietrze 7 piętrowego bloku mieszkalnego na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

726 816 zł107 m² 6 805,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio - bez prowizji - bez podatku Cztery pokoje w nowym apartamentowcu na Targówku. Oferta jest skierowana do osób, które chcą szybko dostać się w każdy zakątek Warszawy (i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

859 000 zł104 m² 8 260 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Biuro sprzedaży dewelopera zaprasza: dane nieruchomości: dzielnica: targówek Numer mieszkania: 178 (b-121) Metraż: 104m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

722 680 zł103 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy rynek pierwotny oddany do użytku. OD zaraz bez podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Lokal położony w nowoczesnym trzypiętrowym kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

928 030 zł109 m² 8 514 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Biuro sprzedaży dewelopera zaprasza: dane nieruchomości: dzielnica: targówek Numer mieszkania: 177(b-120) Metraż: 109m2 Piętro: 16/16

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

482 321 zł67 m² 7 242,06 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta deweloperska - bez podatku pcc, bez prowizji pośrednika. Nowa inwestycja zlokalizowana na Targówku - Bródno charakteryzuje się oryginalną, kaskadową architekturą. Wszystkie mieszkania mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

431 480 zł59 m² 7 338,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

786 944 zł101 m² 7 791,52 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bezpośrednio - bez prowizji - bez podatku Trzy pokoje w nowym apartamentowcu na Targówku. Oferta jest skierowana do osób, które chcą szybko dostać się w każdy zakątek Warszawy (i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

431 480 zł59 m² 7 338,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

1 133 250 zł127 m² 8 951,42 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Bezpośrednio - bez prowizji - bez podatku Pięć pokoi w nowym apartamentowcu na Targówku. Oferta jest skierowana do osób, które chcą szybko dostać się w każdy zakątek Warszawy (i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

542 320 zł69 m² 7 882,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

431 480 zł59 m² 7 338,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Targówek

Targówek,Warszawa

928 000 zł109 m² 8 513,76 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Cena mieszkania: 928 000 pln Mieszkanie bez żadnych dodatkowych opłat bezpośrednio od dewelopera! gotowy Apartament o powierzchni 109 m2 z przestronną loggią 19,74 m2 - usytuowane na 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

884 000 zł104 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Gotowy do odbioru apartament 4-pokojowy o pow. 104 m2 + taras o pow. 19,78 m2 Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 29 520 pln Nowoczesny kompleks mieszkaniowy z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Targówek

Targówek,Warszawa

766 000 zł90 m² 8 497,89 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Cena mieszkania: 766 000 pln Mieszkanie bez żadnych dodatkowych opłat bezpośrednio od dewelopera! gotowy Apartament o powierzchni 90 m2 z przestronną loggią 18,36 m2 - usytuowane na 16 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Targówek

Targówek,Warszawa

891 900 zł104 m² 8 575,96 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Cena mieszkania: 891 900 pln Mieszkanie bez żadnych dodatkowych opłat bezpośrednio od dewelopera! gotowy Apartament o powierzchni 104 m2 z przestronną loggią 19,74 m2 - usytuowane na 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

416 730 zł58 m² 7 247,48 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

928 030 zł109 m² 8 514,04 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartament 109m2 na ekskluzywnym osiedlu przy Lesie Bródnowskim. Inwestycja oddana do użytku. Można mieszkanie kupić, wykończyć i zamieszkać nie czekając na zakończenie budowy. Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

501 984 zł71 m² 7 060,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez prowizji! Bez podatku pcc! Pełna własność gruntu! = niższe opłaty za użytkowanie! Inwestycja którą państwu prezentujemy zlokalizowana jest w rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

663 350 zł100 m² 6 653,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

416 730 zł58 m² 7 247,48 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez prowizji! Bez podatku pcc! Pełna własność gruntu! = niższe opłaty za użytkowanie! Termin realizacji na jesień tego roku! Inwestycja którą państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

429 342 zł60 m² 7 096,56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018