dowolna

Nowe mieszkania i domy Mokotów, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Mokotów

313 ogłoszeń

313 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

686 795 zł84 m² 8 186,85 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta obowiązuje do 31.08! rabaty od 60000 do 134.000zł! Zadzwoń i umów się na spotkanie gwarantuje najlepsze ceny! Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0 % Prowizji, 0 % PCC Atuty : - Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Służewiec,Warszawa

309 906 zł27 m² 11 394 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2% Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą to nowoczesne osiedle mieszkaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

363 384 zł33 m² 10 981,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Expander Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z ponad 30sto metrowym ogródkiem, zlokalizowane na Warszawskim Mokotowie, zakup bez pośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bobrowiecka

Sielce,Warszawa

552 301 zł48 m² 11 390 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentowana inwestycja zlokalizowana na warszawski Mokotowie, w rejonie Sielce. Kameralny apartamentowiec łączy w sobie ładne, jasne wnętrza z wykonaniem najwyższej jakości. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

715 817 zł87 m² 8 232,51 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta obowiązuje do 31.08! rabaty od 60000 do 134.000zł! Dwa miejsca postojowe w hali garażowej w cenie! Zadzwoń i umów się na spotkanie gwarantuje najlepsze ceny! Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

615 734 zł66 m² 9 323,65 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Expander Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Warszawskim Mokotowie,. Zakup bez pośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc czy prowizji agencji. *Dostępne także inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

608 730 zł58 m² 10 518,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 365 175 zł94 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowe Apartamenty w sercu Mokotowa! Prezentowana inwestycja jest unikatowa w każdym detalu. To wyjątkowe miejsce dla każdego, kto poszukuje prestiżu i luksusowego standardu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawodzie

Siekierki,Warszawa

441 139 zł49 m² 9 075,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska, bez pcc i prowizji pośrednika. Oferujemy Państwu piękne, słoneczne mieszkanie, z oknami i balkonem skierowanym na południowy-zachód, na wewnętrzny dziedziniec. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

423 639 zł38 m² 11 015 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prowizja 0 zł! pcc 0 zł! Zewnętrzne Biuro Sprzedaży Dewelopera Prezentowana inwestycja zlokalizowana na warszawskim Mokotowie, jest doskonale skomunikowana z centrum miasta. Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Służewiec,Warszawa

309 906 zł27 m² 11 394 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawodzie

Siekierki,Warszawa

547 870 zł64 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska, bez pcc i prowizji pośrednika. Oferujemy Państwu śliczne trzypokojowe mieszkanie w nowobudowanej inwestycji na Sadybie. Mieszkanie jest bardzo dobrze zaprojektowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

553 811 zł74 m² 7 490,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ostatnie kilka mieszkań w Inwestycji w Promocyjnej cenie! Prezentowana inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie. Jest to idealne połączenie nowoczesnej architektury, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

654 318 zł80 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Prezentowane mieszkanie znajduje się w inwestycji dedykowanej najbardziej wymagającym Klientom, którzy poszukują poczucia przestrzeni i oryginalności, pozostając zarazem blisko serca miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

469 499 zł31 m² 15 145,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Inwestycja zlokalizowana na Warszawskim Mokotowie. W najbliższej okolicy parki oraz tereny zielone. Szybki dojazd do centrum dzięki lokalizacji między ulicą Puławską i Sobieskiego. Tylko 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Służewiec,Warszawa

309 906 zł27 m² 11 394 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

886 972 zł96 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Ostatnie 3 Apartamenty w Inwestycji! Oddane do użytkowania! Prezentowana inwestycja zlokalizowana jest na Dolnym Mokotowie w rejonie Czerniakowa. Osiedle jest doskonale skomunikowana z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

645 000 zł80 m² 8 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa - szybki termin odbioru Czteropokojowe mieszkanie położone w samym sercu Mokotowa w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mam duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

472 000 zł68 m² 6 941 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio! Nowe Mieszkanie 3 pokoje idealne dla Rodziny Dwustronne Mieszkanie z dwoma trasami i ogródkami Nowoczesny zespół apartamentów, wysoki standard budynków, bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

343 402 zł32 m² 10 677,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

280 000 zł31 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia bez prowizji! Nowe mieszkanie wysoki standard blisko centrum Rozkład oferowanego lokalu: pokój dzienny 21,49m2 Łazienka 5.66m2 Hall z aneksem kuchennym 4,33m2 Taras 3.5 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Służewiec,Warszawa

309 906 zł27 m² 11 394 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 270 000 zł154 m² 14 740,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament W zielonej części warszawskiego mokotowa * Prosto od dewelopera! * Bez prowizji! * Bez podatku pcc! Inwestycja unikatowa w każdym detalu. To wyjątkowe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Służewiec,Warszawa

309 906 zł27 m² 11 394 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

679 000 zł80 m² 8 487,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

***oferta bezpośrednio od dewelopera*** Kupujący z opłat prowizyjnych i podatku pcc. Przewidywany termin oddania inwestycji to już lipiec 2019. Jedna z najtańszych nowych inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 920 000 zł129 m² 14 883,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

457 000 zł40 m² 11 425 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

*** oferta bezpośrednio od dewelopera *** Kupujący zwolniony z podatku pcc i opłat prowizyjnych. Termin oddania inwestycji- i kwartał 2020 Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w apartamencie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 020 000 zł137 m² 14 744,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

798 000 zł75 m² 10 640 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Absolutnie wyjątkowy projekt na granicy Mokotowa i starego Wilanowa! Przewidywany termin oddania inwestycji- marzec 2020 Kameralny apartamentowiec o wysokim standardzie zaledwie z 15 lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 360 000 zł95 m² 14 315,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

664 000 zł77 m² 8 623,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera: - bezpiecznie! - bez prowizji! - bez podatku pcc! Odbiór ivq 2020 * wyjątkowy projekt w zielonej części Mokotowa. * dostęp do licznych parków oraz ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 680 000 zł118 m² 14 237,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***oferta bezpośrednio od dewelopera*** Kameralny kompleks apartamentowy w samym centrum Mokotowa nieopodal "parku pod Skocznią". Niska zabudowa w postmodernistycznym stylu wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

540 000 zł68 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***oferta bezpośrednio od dewelopera*** Kupujący z opłat prowizyjnych i podatku pcc. Gotowe do odbioru! Jedna z najtańszych nowych inwestycji na Mokotowie! Teraz jeszcze w promocyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Służewiec,Warszawa

309 906 zł27 m² 11 394 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

397 168 zł38 m² 10 326,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Expander Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Warszawskim Mokotowie,. Zakup bez pośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc czy prowizji agencji. *Dostępne także inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 925 000 zł129 m² 14 922,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***oferta bezpośrednio od dewelopera*** Apartament dla bardzo wymagających! Kameralny kompleks apartamentowy w samym centrum Mokotowa nieopodal "parku pod Skocznią". Niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Batumi

Mokotów,Warszawa

159 900 zł28 m² 5 710,71 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Batumi - Gruzja. Oferujemy Państwu możliwość zakupu nowych apartamentów z widokiem na morze, w pierwszej linii zabudowy od plaży (do plaży 50-100m). Cena obejmuje przykładowy apartament 28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

526 000 zł64 m² 8 218,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

460 000 zł46 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! nowość na mokotowie! Nowoczesne, kameralne osiedle, elegancka architektura. * od dewelopera * bez prowizji * bez pcc 45,62m2: * łazienka (4,10m2) * hol (4,99m2) * salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

594 000 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! nowość na mokotowie! Nowoczesne, kameralne osiedle, elegancka architektura. * od dewelopera * bez prowizji * bez pcc 59,38m2: * salon z aneksem kuchennym (19,87m2) * hol (10,84m2) * sypialnia.