dowolna

Nowe mieszkania i domy Mokotów, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Mokotów

318 ogłoszeń

318 ogłoszeń

Rynek pierwotny

3 514 630 zł119,14 m² 29 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Luksusowy apartament na Mokotowie *bez prowizji* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Mokotów. To lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 120 zł38,07 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 38,07 m , położonego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł29,17 m² 30 133,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie usytuuwane w bloku na warszawskim Mokotowie między ulicami Domaniewską a Mariana Zdziechowskiego. Doskonały dostęp do dwóch stacji metra: wierzbno i Wilanowska. Nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 023 zł40,79 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 40,79 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

2 332 460 zł89,71 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Luksusowy apartament w sercu Mokotowa Wyjątkowa przestrzeń dająca swobodę aranżacji i poczucie przestronności, idealna dla osób poszukujących spokoju w sercu Dolnego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 727 zł38,17 m² 15 450,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 800 000 zł132,13 m² 28 759,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkania w kameralnej inwestycji na Mokotowie - wyjątkowa lokalizacja i najwyższy standard! Na sprzedaż oferuję 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 132 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

807 000 zł55 m² 14 672,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł39 m² 15 358,97 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera. Klucze w wakacje 2026 20% wpłaty - reszta przy odbiorze kluczy. Opis mieszkania 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie o powierzchni łącznej ok. 38,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 284 zł39,27 m² 16 050,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 678 zł47,29 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,29 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł52,63 m² 35 151,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mokotów, ul. Słoneczna | przy łazienkach królewskich Bez podatku pcc | Wysokie wnętrza 3,05 m | Widna sypialnia | Garaż podziemny | Topowa lokalizacja Ten wyjątkowy, 2-pokojowy apartament to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 431 zł60,17 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji, data zakończenia budowy 31.05.2026 Parametry nieruchomości: - Powierzchnia: 60,17 m - Piętro: 2 / 4 z balkonem (7,60 m ) - Cena: 860 431,00 PLN - Status: System płatności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 117 360 zł59,10 m² 18 906,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru 3 pokoje, 59,1 m2 z dużą strefą dzienną 25,2 m2 i komfortowym układem 2 sypialń. Jasne wnętrza, funkcjonalny podział, dodatkowo loggia. Budynek premium, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

944 426 zł58,66 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3-pokojowe mieszkanie | Mokotów | blisko Galerii Mokotów | rynek pierwotny Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie - w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

901 000 zł29,17 m² 30 887,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 698 123 zł82,15 m² 20 671 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,15 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 395 000 zł60,24 m² 23 157,37 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

14. piętro z widokiem | Al. Polski Walczącej 2 | Nowy Tramwaj | Design Premium | Wiszące Ogrody | Odebrane | Mokotów | Bez pcc | Szukasz nowoczesnego apartamentu, który łączy prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł30,15 m² 16 119,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Czas na mieszknie W niższej cenie Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe w doskonałej lokalizacji Dolnego Mokotowa! I podatku pcc 2% Metraż: 30,15 m2 Dzielnica: mokotów Dolny - zielona,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 176 880 zł104,16 m² 30 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy penthouse, położone na 4. piętrze kameralnej inwestycji Bielawska 2. Idealne dla osób ceniących komfort, nowoczesny standard i prestiżową lokalizację na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł51,87 m² 22 170,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam lokal usługowy atrakcyjnie położony w apartamentowcu. Nieruchomość mieści się w inwestycji doskonale położonej pod względem komunikacyjnym. Atuty Doskonała lokalizacja, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 792 zł57,42 m² 17 394,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 57,42 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 040 000 zł59,46 m² 17 490,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

English below Obejrzyj wideoprezentację! .: :. Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,46 m , zlokalizowane na 4. piętrze w nowoczesnej inwestycji Sikorskiego Vita na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 066 343 zł65,40 m² 16 304,94 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne 3 pokoje 65,4 m2 ze strefą dzienną 21,2 m2 oraz balkonem 6,9 m2. Nowe od renomowanego dewelopera - gotowe do odbioru. Budynek premium, wysoki standard części wspólnych i dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł81 m² 18 506,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Mokotów w Warszawie. Ta nowoczesna nieruchomość, znajdująca się na parterze nowego, czterokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 920 zł63,05 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,05 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie, realizowanej przez renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 861 580 zł75,11 m² 38 098,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja W sercu starego mokotowa Wyjątkowa lokalizacja przy Królikarni | Tylko 11 apartamentów | Inteligentny system Smart Home | Nowoczesna elegancja To propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 414 zł52,06 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z ogrodem w centrum Mokotowa *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 290 445 zł222,86 m² 28 225,99 zł/m²