dowolna

Nowe mieszkania i domy Mokotów, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Mokotów

318 ogłoszeń

318 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

432 683 zł57 m² 7 658,11 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 4p19 (4D72), 2 pokojowe o powierzchni 56,41m2, położone na parterze w budynku na Mokotowie, gdzie kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

615 600 zł84 m² 7 360,11 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3b7 3-pokojowe o powierzchni 83,64m2, położone na III piętrze 12-kondygnacyjnego budynku na Mokotowie, gdzie doskonała lokalizacja, zapewnia szybki dojazd do centrum miasta oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

641 300 zł85 m² 7 529,65 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3C41 3-pokojowe o powierzchni 85,11m2, położone na VII piętrze 12-kondygnacyjnego budynku na Mokotowie, gdzie doskonała lokalizacja, zapewnia szybki dojazd do centrum miasta oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

731 946 zł85 m² 8 593,94 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

618 509 zł84 m² 7 451,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2p12 (2C71), 3 pokojowe o powierzchni 83,57m2, położone na I piętrze w budynku na Mokotowie, gdzie kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

642 632 zł80 m² 8 028,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2p22 (2e193), 3 pokojowe o powierzchni 80,04m2, położone na VI piętrze w budynku na Mokotowie, gdzie kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

596 500 zł81 m² 7 374,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3_3 3-pokojowe o powierzchni 80,89m2, położone na I piętrze 12-kondygnacyjnego budynku na Mokotowie, gdzie doskonała lokalizacja, zapewnia szybki dojazd do centrum miasta oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

737 176 zł84 m² 8 881,64 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3b13 3-pokojowe o powierzchni 83,77m2, położone na V piętrze 12-kondygnacyjnego budynku na Mokotowie, gdzie doskonała lokalizacja, zapewnia szybki dojazd do centrum miasta oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

642 632 zł80 m² 8 032,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

51,84 zł/m²160 m² 8 294 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia usługowa lub biurowa do wynajęcia w nowoczesnym biurowcu. Budynek biurowy położony w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej dzielnicy biznesowej. Biurowiec oddalony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

432 683 zł57 m² 7 726,48 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

462 661 zł52 m² 8 957,62 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 5p10 (5III79), 2 pokojowe o powierzchni 51,65m2, położone na VI piętrze w budynku na Mokotowie, gdzie kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

511 654 zł61 m² 8 527,57 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 6p21(6d/86), 2 pokojowe o powierzchni 60,85m2, położone na II piętrze w budynku na Mokotowie, gdzie kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

462 661 zł52 m² 8 957,62 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

432 683 zł57 m² 7 647,28 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

511 654 zł61 m² 8 420,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

641 300 zł85 m² 7 529,65 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

51,84 zł/m²109 m² 5 668 zł

 

 

 

Mokotów,Warszawa

95,39 zł/m²38 m² 3 624 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny, nieduży lokal handlowo-usługowy na zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku biurowego. Obiekt posiada bardzo dobre połączenie środkami komunikacji miejskiej z Centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

59 zł/m²88 m² 5 192 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zmodernizowany w 2013 roku budynek biurowy oferujący nowoczesne powierzchnie. Reprezentacyjna fasada podkreśla prestiż budynku, a wysoki standard wykończenia zapewnia komfortowe miejsca pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

618 509 zł84 m² 7 401,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

462 661 zł52 m² 9 071,78 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

483 080 zł55 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 5p8 (5II/57) 3-pokojowe o powierzchni 54,61m2, położone na VI piętrze w budynku na Mokotowie, gdzie kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

454 872 zł56 m² 8 063,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

95,39 zł/m²126 m² 12 018 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal handlowo-usługowy na zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku biurowego. Obiekt posiada bardzo dobre połączenie środkami komunikacji miejskiej z Centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

441 803 zł51 m² 8 662,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 5p23 (5VII/153) 2-pokojowe o powierzchni 50,71m2, położone na parterze w budynku na Mokotowie, gdzie kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

960 000 zł108 m² 8 911,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przestronny apartament 107m2 w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Apartament 107m2 + 36m2 balkonów Mieszkanie zaprojektowano tak, aby było funkcjonalne i łatwe do aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

91,24 zł/m²130 m² 11 827 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy dający możliwość adaptacji na dowolne potrzeby (biurowe, handlowe, usługowe) podmiotom indywidualnym oraz sieciowym, w efektownym apartamentowcu o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

35 zł/m²1 300 m² 45 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WB-3945 Powierzchnia może być przeznaczona na cele biurowe, szkołę tańca, powierzchnię medyczną lub call center. Inne możliwość wynajmu również nie są wykluczone. Obiekt zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

35 zł/m²1 300 m² 45 500 zł

 

 

 

Mokotów,Warszawa

82,94 zł/m²144 m² 11 929 zł

 

 

 

Mokotów,Warszawa

35 zł/m²410 m² 14 350 zł

 

 

 

Mokotów,Warszawa

35 zł/m²474 m² 16 590 zł

 

 

 

Mokotów,Warszawa

641 300 zł85 m² 7 534,95 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Służewiec

Służewiec,Warszawa

62,21 zł/m²218 m² 13 561 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana w nowoczesnym obiekcie biurowym klasy A, zlokalizowanym na Mokotowie (służewiec Przemysłowy). Oferujemy powierzchnię w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

960 000 zł108 m² 8 911,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

62,21 zł/m²973 m² 60 528 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny kompleks biurowy składający się z trzech budynków klasy A. Zlokalizowany jest w biznesowej części Mokotowa, tuż przy węźle komunikacyjnym o doskonałym połączeniu ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

37,32 zł/m²600 m² 22 394 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa/usługowa - niezależny budynek o 2 kondygnacjach znajdujący się na strzeżonym i ogrodzonym terenie. Powierzchnia podzielona jest na pokoje różnej wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

436 309 zł56 m² 7 734,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

596 500 zł81 m² 7 374,21 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012