dowolna

Nowe mieszkania i domy Mokotów, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Mokotów

318 ogłoszeń

318 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

345 850 zł40 m² 8 550,06 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Kompaktowe dwu pokojowe 40,45m2 + 12m2 balkonu szybki termin odbioru Przestronna dwu pokojowe mieszkanie położona w samym sercu Mokotowa. Do dyspozycji mam salon 18m2 połączony z aneksem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garażowa

Ksawerów,Warszawa

460 731 zł52 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2 pokoje, 52,06 m2, na czwartym piętrze, położone w Warszawie przy ul. Garażowej. Miejsce postojowe w garażu podziemnym nieobowiązkowe. Cena brutto m. postojowego w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garażowa

Ksawerów,Warszawa

418 540 zł49 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie w stanie deweloperskim, 2-pokojowe, 49,24 m2, na pierwszym piętrze, położone w Warszawie przy ul. Garażowej. Miejsce postojowe w garażu podziemnym nieobowiązkowe. Cena brutto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

775 950 zł74 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Inwestycja Inwestycję tworzy elegancki budynek, w kształcie bryły o zróżnicowanej wysokości, od 6 do 12 pięter.W ofercie znaleźć można apartamenty 2, 3 i 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

560 189 zł76 m² 7 343,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Inwestycja Inwestycja zlokalizowana jest na Mokotowie. Na potrzeby młodych, aktywnych ludzi powstało osiedle zaprojektowane w stylu japońskim, z czterema 10-cio kondygnacyjnymi budynkami. Komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

349 000 zł38 m² 9 064,94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowe do odbioru Mieszkanie dla 1-2 osób, stan deweloperski bez podłóg i białego montażu, na ścianach gładzie gipsowe, duże drewniane okna od podłogi. Mieszkanie jednopokojowe z dużym 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

425 000 zł47 m² 8 985,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jednopokojowe z możliwością aranżacji na 2 pokojowe Gotowe do odbioru -stan developerski Nowoczesny jednopokojowy apartament nadający sie do aranżacji na dwupokjowe spełniając wszelkie zasady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

779 900 zł89 m² 8 757,02 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Piekny widok na panorame warszawy Apartament - do natychmiastowego odbioru dwustronny, rozkładowy apartament wykończone w standardzie deweloperskim do natychmiastowego odbioru Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

579 600 zł83 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Dobra lokalizacja Mokotów -służew. Budynek posadowiony wśród nowoczesnych 4-9 kondygnacyjnych apartamentowców Galerii. Otoczony wewnętrznymi terenami zieleni. Wysoki standard. Mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kierbedzia

Mokotów,Warszawa

313 140 zł33 m² 9 383,88 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w stanie deweloperskim. ani podatku pcc. Kawalerka o powierzchni 33,37m2, przy ul. Kierbedzia. Piętro 1/8. Użytkowanie wieczyste gruntu. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

415 000 zł46 m² 8 963,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

DO natychmiastowego odbioru Stan deweloperski bez podłóg i białego montażu. Doże przestronne okna drewniane od podłogi, na ścianach gładzie gipsowe, pierwotnie mieszkanie 1 pokojowe zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

425 000 zł48 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Stan deweloperski - możliwość aranżacji na 2 pokojowe Nowoczesny jednopokojowy apartament nadający sie do aranżacji na dwupokjowe spełniając wszelkie zasady prawa budowlanego Nowe kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

874 913 zł104 m² 8 386,02 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana na Mokotowie w pobliżu stacji metra Wilanowska.( 10 min. metrem do Centrum).~Wyróżnia ją dynamiczna, nowoczesna architektura.~~Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 104,33 m2, 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

415 766 zł50 m² 8 232,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie w powyższej inwestycji to propozycja dla tych, którzy cenią nowoczesne mieszkania i apartamenty, osiedle będzie cechować wysoki standard wykończenia oraz funkcjonalność. Pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

420 404 zł43 m² 9 817,94 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana na Mokotowie w pobliżu stacji metra Wilanowska.( 10 min. metrem do Centrum).~Wyróżnia ją dynamiczna, nowoczesna architektura.~~Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 42,82 m2, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batalionu AK Ryś

Dolny Mokotów,Warszawa

900 000 zł125 m² 7 176,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Osiedle Bluszczańska będzie się składać z dziesięciu kameralnych, trzy- i czteropiętrowych nowoczesnych, małych domów mieszkaniowych. Głównym elementem wewnętrznego dziedzińca będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

572 496 zł57 m² 10 057,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana na Mokotowie w pobliżu stacji metra Wilanowska.( 10 min. metrem do Centrum).~Wyróżnia ją dynamiczna, nowoczesna architektura.~~Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 56,92 m2, 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolny Mokotów

Dolny Mokotów,Warszawa

401 531 zł55 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

301 824 zł31 m² 9 624,49 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana na Mokotowie w pobliżu stacji metra Wilanowska.( 10 min. metrem do Centrum).~Wyróżnia ją dynamiczna, nowoczesna architektura.~~Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 69,92 m2, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolny Mokotów

Dolny Mokotów,Warszawa

348 611 zł46 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dolny Mokotów

Dolny Mokotów,Warszawa

648 746 zł87 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów