dowolna

Nowe mieszkania i domy Mokotów, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Mokotów

318 ogłoszeń

318 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Mokotów

Mokotów,Warszawa

650 000 zł52 m² 12 476 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo handlowy na parterze z witryną i wejściem od ulicy Nowy budynek apartamentowy w trakcie realizacji r położony przy ruchliwej ulicy w okolicy Galerii Mokotów ,(3-5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolny Mokotów

Dolny Mokotów,Warszawa

411 626 zł55 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Osiedle Bluszczańska będzie się składać z dziesięciu kameralnych, trzy- i czteropiętrowych nowoczesnych, małych domów mieszkaniowych. Głównym elementem wewnętrznego dziedzińca będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

395 188 zł52 m² 7 577,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52,15 m2 , parter w 6-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul.Kłobucka. Termin oddania IV kwartał 2015.~~Inwestycja zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

284 606 zł33 m² 8 549,29 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szukasz pierwszego, własnego M, pracujesz na Mokotowie i nie chcesz tracić cennego czasu na stanie w korkach? A może założyliście rodzinę i szukacie czegoś na dobry start? Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magazynowa

Ksawerów,Warszawa

604 035 zł73 m² 8 262 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Apartament 3 pokoje, 73,1m2, 2 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Magazynowa. Do lokalu przynależy taras o powierzchni 5m2. Termin oddania - lipiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garażowa

Ksawerów,Warszawa

423 464 zł49 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie w stanie deweloperskim, 2-pokojowe, 49,24 m2, na drugim piętrze, położone w Warszawie przy ul. Garażowej. Miejsce postojowe w garażu podziemnym nieobowiązkowe. Cena brutto m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolny Mokotów

Dolny Mokotów,Warszawa

397 532 zł53 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

729 000 zł83 m² 8 741,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament stan deweloperski - do natychmiastowego odbioru dwustronny, rozkładowy apartament wykończone w standardzie deweloperskim do natychmiastowego odbioru Salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

609 000 zł68 m² 8 955,88 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Inwestycja zakończona - do natychmiastowego odbioru Stan deweloperski bez podłóg i białego montażu. Piękne mieszkanie z dużymi przestronnymi oknami drewnianymi od podłogi, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolny Mokotów

Dolny Mokotów,Warszawa

371 563 zł51 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

387 696 zł52 m² 7 397,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bez 2% podatku pcc. Bez prowizji. Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim, z dużym balkonem na Mokotowie. Mieści się na I piętrze, składa z pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 549 000 zł155 m² 9 993,55 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

155 m penthouses Z 3 tarasami - W tym 2 na dachu budynku cena katalogowa apartamentu wraz Z tarasami 1700 000 pln uwaga- jest to cena mieszkania wraz tarasami na dachu Dwupoziomowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

359 200 zł37 m² 9 642,95 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowe do odbioru 2 pokojowe mieszkanie dla 1-2 osób, stan deweloperski bez podłóg i białego montażu, na ścianach gładzie gipsowe, duże drewniane okna od podłogi. Mieszkanie z dużym 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolny Mokotów

Dolny Mokotów,Warszawa

401 811 zł53 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

425 000 zł48 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Powierzchnia otwarta z możliwością aranżacji na 2 pokojowe Gotowe do odbioru -stan developerski Nowoczesny jednopokojowy apartament nadający sie do aranżacji na mieszkanie 2 pok, spełniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

418 000 zł46 m² 8 989,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowe do odbioru mieszkanie jednopokojowe zaaranżowane na 2 pokoje! Stan deweloperski bez podłóg i białego montażu. okna drewniane od podłogi, gładzie gipsowe, nowoczesny i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Mokotów

Mokotów,Warszawa

750 000 zł73 m² 10 274 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo handlowy na parterze z witryną i wejściem od ulicy Budynek w trakcie realizacji, położony w okolicy Galerii Mokotów ,(3-4 min pieszo) Lokal idealnie nadający sie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

637 000 zł75 m² 8 493,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne mieszkanie dla rodzony z 1-2 dziecmi , ewentualnie para + gabinet Stan deweloperki bez podłóg i białego montażu, na ścianach gładzie gipsowe, duże drewniane okna - od podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dolny Mokotów

Dolny Mokotów,Warszawa

555 982 zł74 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

304 975 zł44 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Brzozowy Zakątek jest to nowa oferta ponad 124 przestronnych, w większości kilkupokojowych mieszkań powstających w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Skarpa Ursynowska. Osiedle powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolny Mokotów

Dolny Mokotów,Warszawa

379 503 zł51 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garażowa

Ksawerów,Warszawa

540 225 zł62 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie w stanie deweloperskim, 3-pokojowe, 61,74 m2, na czwartym piętrze, położone w Warszawie przy ul. Garażowej. Miejsce postojowe w garażu podziemnym nieobowiązkowe. Cena brutto m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

483 525 zł64 m² 7 513,99 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana na Mokotowie w pobliżu stacji metra Wilanowska.( 10 min. metrem do Centrum).~Wyróżnia ją dynamiczna, nowoczesna architektura.~~Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 64,35 m2, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

552 993 zł77 m² 7 140 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cztery pokoje Z ogródkiem W niskiej cenie. Mieszkanie położone w dynamicznie rozwijającej się, południowej części Mokotowa. Nowoczesne budynki mieszkaniowe i biurowe oraz pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garażowa

Ksawerów,Warszawa

430 850 zł49 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie w stanie deweloperskim, 2-pokojowe, 49,24 m2, na trzecim piętrze, położone w Warszawie przy ul. Garażowej. Miejsce postojowe w garażu podziemnym nieobowiązkowe. Cena brutto m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

391 385 zł41 m² 9 613,98 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

English description below polish one.~ ~Inwestycja to doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz lotniska. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

726 621 zł83 m² 8 723,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

567 686 zł66 m² 8 586,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

454 578 zł48 m² 9 557,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

564 018 zł81 m² 6 999,48 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 4-pokojowe, 80,58 m2, na pierwszym piętrze w 9-piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki. Balkon 5,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

706 153 zł83 m² 8 513 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

~ ~inwestycja to doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz lotniska. Niewątpliwym atutem jest fakt, że apartamenty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

1 100 000 zł168 m² 6 565,60 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie to przestrzeń, która wyraża Twoją osobowość.~~W ConceptHouse przemyślana architektura, ergonomia, styl i oryginalne rozwiązania splatają się w jedno. Wszystko po to, żeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

638 589 zł66 m² 9 705 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

771 052 zł89 m² 8 684 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

~Inwestycja to doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz lotniska. Niewątpliwym atutem jest fakt, że apartamenty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

996 622 zł120 m² 8 326 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Apartament 5 pokoi, 119m2, 2 piętro w 6-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów. Do lokalu przynależy taras o powierzchni 7m2. Termin oddania II kwartał 2016.~~Inwestycja to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

405 868 zł52 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bez 2% podatku pcc. Bez prowizji. Mieszkanie w stanie deweloperskim z dużym balkonem na Mokotowie. Mieści się na II piętrze, składa się z pokoju z aneksem kuchennym 31,75m2, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

418 000 zł47 m² 8 979,59 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Aktualnie jedna pow otwarta do aranżacji na 2 pokoje Stan deweloperski bez podłóg i białego montażu. Doże przestronne okna drewniane od podłogi, na ścianach gładzie gipsowe, pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

425 000 zł48 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

528 977 zł60 m² 8 786,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

346 921 zł42 m² 8 349,48 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2-pokojowe, 41,55m2, na 7 piętrze w 9-piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, balkonu o powierzchni 5m.