dowolna

Nowe mieszkania i domy Mokotów, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Mokotów

313 ogłoszeń

313 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

543 614 zł91 m² 6 000,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tylko teraz, już od 6000 zł/netto/m2 gotowe lokale usługowe na sprzedaż. Zadzwoń W tętniącej życiem części Mokotowa przy ul. Bernardyńskiej 16a, usytuowana jest nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

410 460 zł68 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

540 480 zł90 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z tarasem, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

1 749 540 zł292 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

445 080 zł74 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

636 120 zł106 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Mokotów

Mokotów,Warszawa

267 000 zł31 m² 8 725,49 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jedna z najtańszych kawalerek na Mokotowie. Termin oddania inwestycji: kwiecień 2018r. Kupujący nie płaci podatku pcc ani wynagrodzenia pośrednika! Kontakt: tel. Mail: :oferta eksportowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

268 835 zł31 m² 8 799,84 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Przestronny jeden pokój na parterze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Mokotów na terenie warszawskiego Służewca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konduktorska

Mokotów,Warszawa

507 829 zł60 m² 8 424,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

452 360 zł54 m² 8 360,01 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe położone w dynamicznie rozwijającej się, południowej części Mokotowa. Nowoczesne budynki mieszkaniowe i biurowe oraz pełna infrastruktura miejska to główne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

412 238 zł50 m² 8 323 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 087 058 zł137 m² 15 234 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym 8-kondygnacyjnym budynku położonym na warszawskim Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 7- ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

298 476 zł34 m² 8 699,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaśminowa

Mokotów,Warszawa

809 786 zł74 m² 11 016 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na Górnym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na parterze II-Kondygnacyjnego budynku z windą i udogodnieniami dla niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

511 728 zł61 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wizja mokotów będzie nowoczesnym kompleksem mieszkalno-biurowo-usługowym położonym na warszawskim Mokotowie. Znajdzie się tu 156 mieszkań o powierzchni od 26 do 80 m2. Wszystkie lokale posiadać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

339 803 zł38 m² 8 911,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

266 549 zł31 m² 8 699,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Przestronny jeden pokój na czwartym piętrze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Mokotów na terenie warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

499 000 zł61 m² 8 145,61 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne trzypokojowe mieszkanie na drgim piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na zachód i wschód Dodatkowe atuty: - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

604 656 zł75 m² 8 062,08 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana na Mokotowie, dolny Mokotów, ogrodzona, monitorowana, tylko jeden etap budowy, miejsca garażowe nie sa obowiązkowe, oddanie październik 2017, możliwy MDM , Własność gruntu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

355 444 zł44 m² 8 003,69 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

684 104 zł84 m² 8 186 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śliczne słoneczne mieszkanie w stanie developerskim na sprzedaż. Inwestycja jest zlokalizowana na Mokotowie, w pobliżu nowoczesnych kompleksów biurowych w bliskości do Galerii Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

506 121 zł66 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze z tarasem w stanie developerskim z możliwością wykończenia przez firmę Dekoncept. Okna wychodzą na wschód, kuchnia w aneksie bez okna. Komórka lokatorka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionu AK Karpaty

Mokotów,Warszawa

368 953 zł51 m² 7 250,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Warszawskim Mokotowie w stanie developerskim gotowe do odbioru. Architektura osiedla charakteryzuje się elegancką formą, prostym detalem i spokojną, stonowaną kolorystyką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

597 392 zł73 m² 8 129,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim na Mokotowie w pobliżu Galerii Mokotów. Jest możliwość wykończenia lokalu. przez developera. Jest to przestronne, ciche mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

497 150 zł70 m² 7 150,15 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mokotów - trzy pokoje 69m2! oddzielna widna kuchnia szybki termin odbioru Przestronne, funkcjonalne, komfortowe trzy pokojowe mieszkanie, z oddzielną widną kuchnią, położona w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

525 400 zł76 m² 6 899,54 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

525 tys! mieszkanie 76m2 + 8m2 balkonu! okazja! szybki termin odbioru Przestronne, funkcjonalne, komfortowe cztero pokojowe mieszkanie, położone w centralnej części Mokotowa w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

411 700 zł53 m² 7 703,97 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mokotów - mieszkanie 53m2 - oddzielna widna kuchnia Przestronne, rzadko spotykane dwu pokojowe mieszkanie, z oddzielną widną kuchnią, położona w centralnej części Mokotowa w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

322 721 zł40 m² 8 068,03 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament typu studio 39,38 m2 z ogrodem i tarasem 32,50 m2 na parterze w 8-piętrowym budynku na Mokotowie. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 32m2. Termin oddania III kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

955 000 zł88 m² 10 852,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament Z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci 2 % podatku pcc natychmiastowy odbiór apartament wykończony pod klucz, dwustronny, rozkładowy, 3 pokojowy Salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

736 873 zł88 m² 8 406,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle Moko to propozycja dla tych, którzy cenią nowoczesne mieszkania i apartamenty. Inwestycję będzie cechować wysoki standard wykończenia oraz funkcjonalność. Pomiędzy budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

381 408 zł44 m² 8 576,75 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 197 980 zł80 m² 15 050 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

711 800 zł87 m² 8 199,52 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie dla rodzony Stan deweloperski bez podłóg i białego montażu, na ścianach gładzie gipsowe, duże drewniane okna - od podłogi. Budynek o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaśminowa

Mokotów,Warszawa

601 368 zł63 m² 9 537,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na Górnym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze II-Kondygnacyjnego budynku z windą i udogodnieniami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

491 500 zł68 m² 7 249,26 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzy pokoje 67m2! szybki termin odbioru! idealne lokalizacja ( 5 min do Galerii Mokotów, 20 min do Metra, 3 min - tramwaj i autobus) Przestronne, funkcjonalne trzy pokojowe mieszkanie, z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

564 000 zł80 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

564 tys! mokotów - cztery pokoje 80m2! oddzielna widna kuchnia szybki termin odbioru Przestronne, funkcjonalne, komfortowe cztero pokojowe mieszkanie, z oddzielną widną kuchnią, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 457 000 zł108 m² 13 490,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okolice Galerii Mokotów do sprzedaży Lokal usługowo-handlowy o powierzchni 108m2 znajdujący sie w ciągu usługowo - handlowym oddanego do użytku pod koniec 2015r wielorodzinnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

609 000 zł68 m² 8 955,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny - stan deweloperski - kupujący nie płaci 2 % pcc Piękne słoneczne mieszkanie z dużymi oknami od podłogi. Stan deweloperski bez podłóg i białego montażu. Piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

294 800 zł31 m² 9 565,22 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przestronne jednopokojowe mieszkanie na V piętrze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Do odbioru I Q 2017. Inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 318 976 zł141 m² 16 470 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym 8-kondygnacyjnym budynku położonym na warszawskim Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 7- ostatnim piętrze budynku.