dowolna

Nowe mieszkania i domy Mokotów, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Mokotów

313 ogłoszeń

313 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

251 430 zł31 m² 8 108,03 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: funkcjonalna kawalerka z ogródkiem. Kuchnia w aneksie Okna wychodzące na południowy-zachód Nowoczesny ośmiopiętrowy budynek w ciekawej lokalizacji. Okolica cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

699 108 zł84 m² 8 309,85 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Pełne przestrzeni mieszkanie o niebanalnym i praktycznym rozkładzie Pokój dzienny o powierzchni 32 mkw z dwoma wyjściami na dwa oddzielne tarasy Trzy foremne i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

509 317 zł67 m² 7 648,56 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na VI piętrze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Mokotów na terenie warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

352 000 zł42 m² 8 297,97 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na Dolnym Mokotowie Pokój dzienny z aneksem kuchennym i sypialnia. Okna mieszkania wychodzą na 26 metrowy ogródek. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 467 720 zł109 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem oferty jest piękne 4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 108,72m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 26,47m2 oraz widna kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionu AK Karpaty

Mokotów,Warszawa

548 246 zł74 m² 7 450,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do odbioru. Lokalizacja _ Osiedle Bluszczańska II , ul. Batalionu ak Karpaty 2 piętro balkon 6,69 m stan deweloperski parapety wewnętrzne konglomerat wysokość mieszkania 270 cm Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

341 904 zł46 m² 7 450,51 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: dolny Mokotów Okolice skrzyżowania czerniakowska/chełmska Z dala od ruchliwych ulic Cicho i zielono Blisko do parków: sieleckiego, promenada, morskie Oko, łazienki Królewskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 400 000 zł250 m² 13 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Ostatnia luksusowa willa, prestiżowe osiedle na Dolnym Mokotowie! Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący na strzeżonym, kameralnym osiedlu na Dolnym Mokotowie. Ostatni wolny dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 087 058 zł137 m² 15 234 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym 8-kondygnacyjnym budynku położonym na warszawskim Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 7- ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaśminowa

Mokotów,Warszawa

809 786 zł74 m² 11 016 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na Górnym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na parterze II-Kondygnacyjnego budynku z windą i udogodnieniami dla niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 599 000 zł163 m² 9 810,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:153 m²

Nowoczesny, przestronny, 3-piętrowy dom z ogrodem w zabudowie szeregowej na sprzedaż. Okna wychodzące na wschód i zachód. I kondygnacja Na parterze znajduje się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaśminowa

Mokotów,Warszawa

545 658 zł57 m² 9 541,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na Górnym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na parterze II-Kondygnacyjnego budynku z windą i udogodnieniami dla niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

267 423 zł31 m² 8 576,75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam jednopokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaśminowa

Mokotów,Warszawa

601 368 zł63 m² 9 537,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na Górnym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze II-Kondygnacyjnego budynku z windą i udogodnieniami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

339 803 zł38 m² 8 911,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Sypialni -.