dowolna

Nowe mieszkania i domy Mokotów, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Mokotów

318 ogłoszeń

318 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolny Mokotów

Dolny Mokotów,Warszawa

429 450 zł53 m² 8 040,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie blisko Centrum Wa-wy. Super lokum na Siekierkach - to inwestycja w przyszłość. Najbardziej rozwijająca się dzielnica w Wa-wie. - zabudowa ekskluzywna, tylko jeden budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orkana

Górny Mokotów,Warszawa

2 176 784 zł147 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

0% prowizji od kupującego. Zakup mieszkania od dewelopera. Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Górny Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 147,08 m2 położone na 4. piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orkana

Górny Mokotów,Warszawa

818 440 zł58 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

0% prowizji od kupującego. Zakup mieszkania od dewelopera. Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Górny Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 58,46 m2 składające się z 2 pokoi położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

886 000 zł103 m² 8 601,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Pięknie położone kameralne osiedle niskich budynków wielorodzinnych apartamentowych. Prosta bryła domów świetnie wpisuje się w zielone otoczenie. Okolica cicha, spokojna - idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

516 490 zł55 m² 9 352 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Termin oddania IV kwartał 2017 Liczba pokoi: 3 Cena: 516490 pln 9351,624 pln 44,87 m2 4 p. Inwestycja zlokalizowana w południowej części Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

268 463 zł31 m² 8 699,40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Funkcjonalna i przytulna kawalerka na Mokotowie z oddzielną, widną kuchnią. Pokój dzienny: 16,26 m2 Kuchnia: 8,08 m2 Ekspozycja okien na wschód. Okna skierowane na wewnętrzną część osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

295 866 zł30 m² 9 925 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Termin oddania IV kwartał 2017 Liczba pokoi: 1 Cena: 295865,67 pln 9925,05 pln m2 1 piętro Inwestycja zlokalizowana w południowej części Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

531 716 zł60 m² 8 899 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Liczba pokoi: 2 59,75 m2 Cena: 531716,45 pln 8902 pln Piętro: 2 galeria park i galeria park top to nowoczesny zespół apartamentowy, powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

402 095 zł45 m² 8 961 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Termin oddania IV kwartał 2017 Liczba pokoi: 2 Cena: 402095,25 pln 8961,34 pln 44,87 m2 Parter Istnieje możłiwość zrobienia 2 pokoi z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

296 145 zł30 m² 9 908 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Termin oddania IV kwartał 2017 Liczba pokoi: 1 Cena: 296144,95pln 9907,88 pln 29,89 m2 4 p. Inwestycja zlokalizowana w południowej części Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

516 490 zł55 m² 9 352 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Termin oddania IV kwartał 2017 Liczba pokoi: 3 Cena: 516490 pln9351,62 pln m2 4 piętro Inwestycja zlokalizowana w południowej części Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

295 866 zł30 m² 9 925 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orkana

Górny Mokotów,Warszawa

818 440 zł58 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

402 095 zł45 m² 8 961 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

638 600 zł66 m² 9 676 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Mokotów. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 znajduje się na parterze w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 008 770 zł111 m² 9 088 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, sprzedam 5 pokojowy apartament na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orkana

Górny Mokotów,Warszawa

2 176 784 zł147 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

389 402 zł45 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Oddanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

531 800 zł60 m² 8 863 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Mokotów. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 318 976 zł141 m² 16 470 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym 8-kondygnacyjnym budynku położonym na warszawskim Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 7- ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

449 220 zł46 m² 9 661 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Mokotów. 1 pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym apartamentowcu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

568 405 zł72 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

0% prowizji od kupującego 0% pcc sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Tylko teraz promocja! Mieszkanie w cenie 7900 pln/m2 brutto. Dotychczasowa cena to 8 645 pln/m2. 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

296 145 zł30 m² 9 908 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Orkana

Górny Mokotów,Warszawa

1 811 964 zł122 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

0% prowizji od kupującego. Zakup mieszkania od dewelopera. Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Górny Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 122,43 m2 położone na parterze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

359 704 zł45 m² 7 993 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku z windą. Oddanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

827 270 zł83 m² 9 919 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Mokotów. 4 pokojowy apartament o powierzchni 83,4m2 z tarasem i przestronnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 197 980 zł80 m² 15 050 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym 8-kondygnacyjnym budynku położonym na warszawskim Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 7- ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 206 180 zł97 m² 12 435 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Mokotów. 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni 97 m2 znajduje się na ostatnim piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

535 704 zł67 m² 7 992 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji, 3 pokoje, mokotów, nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Zakończenie inwestycji IV kwartał 2016 roku Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

812 656 zł74 m² 11 040 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji od kupującego 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej, luksusowej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Termin oddania kamienicy do końca 2018. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaśminowa

Górny Mokotów,Warszawa

575 044 zł62 m² 9 214 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na Górnym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze II-Kondygnacyjnego budynku z windą i udogodnieniami dla niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

493 452 zł61 m² 8 089 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie w nowoczesnym kompleksie mieszkalno-biurowo-usługowym położonym na warszawskim Mokotowie. Inwestycja bardzo dobrze zlokalizowana - blisko Centrum Biznesowego, galerii Mokotów oraz stacji.