dowolna

Nowe mieszkania i domy Mokotów, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Mokotów

313 ogłoszeń

313 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Stegny

Stegny,Warszawa

311 300 zł31 m² 10 193,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do bezpośredniego zakupu mieszkania w inwestycji zlokalizowanej w atrakcyjnej części Mokotowa. Skontaktuj się, umów na spotkanie i kup mieszkanie w atrakcyjnej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

279 400 zł28 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez kosztów dodatkowych, 0% prowizji i bez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

727 947 zł94 m² 7 740 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji I pcc! Szybki termin oddania I kwartał 2019! Mam przyjemność zaproponować Państwu inwestycję, która liczy 97 mieszkań - to propozycja dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widna

Mokotów,Warszawa

491 800 zł52 m² 9 466,79 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

***bezpośrednio od dewelopera*** bez prowizji I pcc! na start jesteś do przodu. Nie liczymy powierzchni pod ściankami działowymi! jako jedyni na rynku deweloperskim! Inwestycja dla tych którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Służew

Służew,Warszawa

945 000 zł73 m² 12 945,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo handlowy w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym. Nadaje się na sklep, gab kosmet - lekarski itp Inwestycja w pełni zakończona, osiedle zamieszkałe, pełna infrastruktura. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Służewiec

Służewiec,Warszawa

415 000 zł48 m² 8 718,49 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

47m apartament przygotowany do aranżacji na 2 pokoje Stan deweloperski bez podłóg i białego montażu. Doże przestronne okna drewniane od podłogi, na ścianach gładzie gipsowe, mieszkanie 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

750 545 zł78 m² 9 655,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji I pcc! Mieszkania gotowe do odbioru! ostanie 13 mieszkań! Mam przyjemność zaproponowania Państwu mieszkanie w gotowej inwestycji która liczy 119.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

420 168 zł51 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie polecam rodzinom z dziećmi lub na wynajem. Przyszłym właścicielem mieszkania można stać się wpłacając zaledwie 10% ceny mieszkania a pozostałą część 90% tuż przed odbiorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

265 000 zł34 m² 7 794 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) Bardzo ładny rozkład - okna wychodzą na zachód Nowoczesny budynek o podwyższonym standardzie położony w bardzo dobrym miejscu Warszawy. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potoki

Mokotów,Warszawa

1 285 000 zł114 m² 11 222,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4 pokojowe, (114,5 m2) mieszkanie, położone w kameralnej i cichej lokalizacji przy jednocześnie doskonałej logistyce i infrastrukturze. Mieszkanie znajduje się na nowo budowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 349 000 zł130 m² 10 376,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Apartament 130m2 + 22m2 balkonu kameralna niska zabudowa odbiór W tym roku Przestronny czteropokojowy apartament w nowo powstającej inwestycji na Mokotowie. Do dyspozycji mieszkańca mamy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

404 796 zł51 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

439 000 zł55 m² 7 981,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa Trzypokojowy apartament położony w samym sercu Mokotowa w nowo powstjącej inwestycji. Do dyspozycji mam duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

405 000 zł49 m² 8 265 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) piękny apartament 2 - pok Z tarasem W świetnej lokalizacji Bardzo ładny rozkład - okna wychodzą na zachód Nowoczesny budynek o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

334 999 zł49 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zakup bezpośrednio od developera, bez dodatkowych opłat! Biuro sprzedaży telefon: mieszkanie zlokalizowane w bliskiej odległości od Galerii Mokotów. Nowoczesna architektura, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

265 000 zł34 m² 7 794 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

603 999 zł66 m² 9 108,72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zakup bezpośrednio od developera, bez dodatkowych opłat! 4 pok, mieszkanie dwu-poziomowe, balkon 10 m2 + Taras 8 m2 Biuro sprzedaży telefon: mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej i położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

399 979 zł63 m² 6 362 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Służewiec

Służewiec,Warszawa

1 895 000 zł116 m² 16 266,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wykończony pod klucz - zakup - rynek pierwotny! Nigdy nie zamieszkały dwupoziomowy apartament wykończony w najwyższym standardzie - w nowym kameralnym osiedlu. w bliskiej okolicy Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Stegny,Warszawa

445 000 zł45 m² 9 940 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja Green Mokotów etap I znajduje się na Stegnach, al. Wilanowska (6,1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A. Lokal ma 3 metry wysokości. Wykorzystane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

745 000 zł106 m² 7 015,07 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Zakup bezpośrednio od developera, bez dodatkowych opłat! Gotowe, 5 pokoi, mieszkanie dwu-poziomowe, balkon 12 m2 + Taras 14 m2 Miejsce postojowe - za 1 zł Biuro sprzedaży telefon: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Służew

Służew,Warszawa

755 000 zł89 m² 8 477,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokojowy apartament stan deweloperski do natychmiastowego odbioru dwustronny, rozkładowy apartament wykończone w standardzie deweloperskim do natychmiastowego odbioru Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

518 967 zł74 m² 6 997 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

422 661 zł47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament gotowy do odbioru! W jednym bardzo kameralnym budynku na dolnym Mokotowie odnajdą Państwo mieszkania dwupokojowe o powierzchni ok. 46 m2 i trzypokojowe o powierzchni ok. 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

789 087 zł89 m² 8 833,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament o powierzchni 89,33 m2 w kameralnym budynku apartamentowym w świetnej lokalizacji przy ul. Bukowińskiej. Mamy przyjemność zaoferować Państwu ten komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

732 271 zł78 m² 9 386,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament o powierzchni 78,01 m2 w kameralnym budynku apartamentowym w świetnej lokalizacji przy ul. Bukowińskiej. Mamy przyjemność zaoferować Państwu ten komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

680 419 zł69 m² 9 907,09 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament o powierzchni 68,68 m2 w kameralnym budynku apartamentowym w świetnej lokalizacji przy ul. Bukowińskiej. Mamy przyjemność zaoferować Państwu ten komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

623 767 zł59 m² 10 595,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament o powierzchni 58,87 m2 w kameralnym budynku apartamentowym w świetnej lokalizacji przy ul. Bukowińskiej. Mamy przyjemność zaoferować Państwu ten komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

476 560 zł47 m² 10 204,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament o powierzchni 46,70 m2 w kameralnym budynku apartamentowym w świetnej lokalizacji przy ul. Bukowińskiej. Mamy przyjemność zaoferować Państwu ten komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Górny Mokotów,Warszawa

800 000 zł80 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

s5007/ Mieszkanie 3 pokojowe z osobną,widną kuchnią. Nieruchomość położona w zespole budynków mieszkalnych Apartamenty Mokotów nad Skarpą w Warszawie w obrębie dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

582 000 zł80 m² 7 275 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa Czteropokojowe mieszkanie położone w samym sercu Mokotowa w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mam duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

489 000 zł63 m² 7 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa widna kuchnia Trzypokojowy apartament położony w samym sercu Mokotowa w nowo powstjącej inwestycji. Do dyspozycji mam duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

360 000 zł42 m² 8 571 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Górny Mokotów,Warszawa

800 000 zł80 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Górny Mokotów,Warszawa

800 000 zł80 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Górny Mokotów,Warszawa

800 000 zł80 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stegny

Stegny,Warszawa

396 800 zł47 m² 8 451,54 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Świetna komunikacja zarówno z centrum miasta, jak i z lotniskiem Chopina. Centra handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola oraz ścieżki rowerowe w bezpośrednim sąsiedztwie. 7 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

633 000 zł74 m² 8 554,05 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kompaktowe 3 pokojowe (74m2) mieszkanie w sercu Mokotowa mieszkanie gotowe do odbioru Trzypokojowy przestronny apartament położony w samym sercu Mokotowa. Do dyspozycji mam duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

404 364 zł43 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do obejrzenia innych ofert na stronie biura Nieruchomości Marzena Łasek Budynek zaprojektowano jako V kondygnacyjny: parter - lokale usługowe, kondygnacje II - V zajmują apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

653 936 zł67 m² 9 698 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja ta, to nowoczesny zespół apartamentowy, powstały w ramach kontynuacji projektów znajdujących się na Mokotowie najszybciej rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Dogodna lokalizacja.