dowolna

Nowe mieszkania i domy Bielany, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Bielany

24 ogłoszenia

24 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielany

Bielany,Warszawa

854 900 zł72 m² 11 798,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bez pcc, bez prowizji Przestronne mieszkanie w budynku, które będzie oddane do użytku w III kwartale 2021 roku. Jest to pierwsze osiedle z certyfikatem breem w Polsce, wieszaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Bielany

Bielany,Warszawa

1 883 000 zł117 m² 16 117,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Bez pcc, bez prowizji Przestronne mieszkanie w budynku oddanym do użytku w 2020 roku. Jest to pierwsze osiedle z certyfikatem breem w Polsce, wieszaki i stojaki na rowery, zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

1 820 400 zł206 m² 8 841,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest segment o łącznej powierzchni użytkowej 205,90 m2 z 85 m2 ogródkiem. Osiedle składa się z 5 butikowych segmentów znajdujących się w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

910 000 zł107 m² 8 483,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest segment o powierzchni użytkowej 107,27 m2 z 40 m2 ogródkiem. Osiedle składa się z 5 butikowych segmentów znajdujących się w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

910 000 zł107 m² 8 480,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Zewnętrzne biuro sprzedaży- expander sprzedaje bez prowizji. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na trzech poziomach z ogródkiem. Przed domem są 2 miejsca postojowe naziemne. Inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

910 000 zł107 m² 8 480,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mini-osiedle domów w zabudowie bliźniaczej na bielanach, każda połówka domu posiada swój ogródek. Zamieszkaj już na wiosnę 2021! Parter: salon + aneks kuchenny + toaleta 1. Piętro: 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

910 000 zł107 m² 8 480,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

875 000 zł107 m² 8 177,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Słoneczny segment narożny na nowym osiedlu na warszawskich Bielanach. Bezpośrednio! Inwestycja to połączenie zalet spokojnej, zielonej okolicy i życia w mieście. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

875 000 zł108 m² 8 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Segment narożny na nowym osiedlu na warszawskich Bielanach. Inwestycja to połączenie zalet spokojnej, zielonej okolicy i życia w mieście. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rudzka

Bielany,Warszawa

1 101 800 zł91 m² 12 154,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kupując z nami nie płacisz prowizji, podatku pcc oraz oszczędzisz na kosztach notarialnych. Udogodnienia: pierwsze osiedle z certyfikatem breeam w Polsce, wieszaki i stojaki na rowery,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

854 000 zł72 m² 11 861,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bielany - 72m2 - 3 pokoje - 5min od metra Przestronne trzy pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Ogromnym atutem jest lokalizacja: 5min od metra i tramwaju oraz 2 min do autobusu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

854 000 zł72 m² 11 861,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rokokowa

Bielany,Warszawa

1 215 821 zł143 m² 8 483,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Kupno bezpośrednio W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc. infoliniaoraz Udogodnienia: bliskość terenów rekreacyjno-wypoczynkowych, przynależności: mieszkania posiadają ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rokokowa

Bielany,Warszawa

910 000 zł107 m² 8 483,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Warszawa

Las Bielański,Warszawa

851 000 zł98 m² 8 639,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal usługowy na Bielanach o pow. 98,5m kw. Lokal z przeznaczeniem na działalność typu: gabinet stomatologiczny lub lekarski, kancelaria prawnicza, biuro projektowe, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Las Bielański,Warszawa

873 000 zł101 m² 8 643,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal usługowy na Bielanach o pow. 101m kw. Lokal z przeznaczeniem na działalność typu: gabinet stomatologiczny lub lekarski, kancelaria prawnicza, biuro projektowe, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Bielany,Warszawa

799 623 zł123 m² 6 501 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bez pcc, bez prowizji 8 domów w zabudowanie bliźniaczej w pobliżu Puszczy Kampinoskiej. Wszystkie mieszkania posiadają ogród i balkon. Dwa miejsca postojowe w cenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielany

Bielany,Warszawa

1 648 000 zł102 m² 16 207,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

799 600 zł123 m² 6 500,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

To doskonała oferta dla pragnących wygody i swobody domu, z jednoczesnym komfortem życia w mieście gdzie na 2 poziomach wraz antresolą znajdziecie Państwo odpowiednią przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

300 000 zł31 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

"Mieszkanie, w ogrodzie". to 31m2 kawalerka z ogródkiem 40 m2 ( 0 prowizji) Dom Bielany to doskonała oferta dla pragnących wygody i swobody domu, z jednoczesnym komfortem życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Estrady

Bielany,Warszawa

799 622 zł115 m² 6 953,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zewnętrzne biuro sprzedaży- expander- bez pcc, bez prowizji. Na sprzedaż segment 4 pokojowy trzy poziomowy z ogródkiem. Ogródek w sezonie letnim, będzie dodatkowym atutem. Do segmentu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

295 000 zł31 m² 9 546,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

-Zakup bezpośrednio od dewelopera -bez prowizji -bez podatku od czynności cywilno-prawnej Komfortowa kawalerka 30,9 m2 z możliwością aranżacji oddzielnej sypialni. Do mieszkania przynależy taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

799 600 zł115 m² 6 953,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

542 000 zł80 m² 6 775 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-Zakup bezpośrednio od dewelopera -bez prowizji -bez podatku od czynności cywilno-prawnej Jeśli chcesz poczuć się jak w domu ta oferta jest dla Ciebie! Komfortowe trzy pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

799 600 zł115 m² 6 953,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rudzka

Bielany,Warszawa

1 101 800 zł91 m² 12 154,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

799 600 zł115 m² 6 953,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

640 000 zł65 m² 9 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie w urokliwej zielonej okolicy na Bielanach. Cztery oddzielne pokoje oraz duża kuchnia z oknem sprawiają, że lokal jest bardzo ustawny i funkcjonalny. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Stare Bielany,Warszawa

522 000 zł45 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kompaktowe dwupokojowe mieszkanie W stanie deweloperskim z tarasem w druga linia zabudowy, widok na storę wschodnią. Mieszkanie składa się z - przestronnego i ustawnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Stare Bielany,Warszawa

1 648 000 zł102 m² 16 156,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament na ostatnim piętrze z tarasem na dachu. Czteropokojowy apartament w stanie deweloperskim w druga linia zabudowy, widok na trzy strony świata: wschód, zachód, południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Stare Bielany,Warszawa

715 000 zł70 m² 10 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie W stanie deweloperskim z tarasem. Widok na północ , południe i wschód. Mieszkanie składa się z - przestronnego i ustawnego salonu o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

542 000 zł80 m² 6 775 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Estrady

Bielany,Warszawa

795 150 zł117 m² 6 773 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Estrady

Bielany,Warszawa

795 150 zł117 m² 6 773 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** oferta aktualna *** spotkania on line *** rozmowy telefoniczne *** kontakt mailowy *** Twój wybór! plusy domu na bielanach: - cisza i spokój - ogródek - balkony - Kampinos - 300 m - szlaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bielany

Bielany,Warszawa

3 060 000 zł318 m² 9 607,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:2 731 m²

Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolicanieruchomość złożona z: pomieszczenie 14,5 m.kw pomieszczenie 7,1 m.kw pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Estrady

Bielany,Warszawa

804 650 zł117 m² 6 853,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

435 000 zł30 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kawalerka o powierzchni 30 m2, wykończona w bardzo dobrym standardzie, położona na piątym piętrze apartamentowca, w spokojnej części Bielan. Mieszkanie (obecnie wykańczane) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Bielany,Warszawa

439 000 zł43 m² 10 317,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w nowej inwestycji na Bielanach. Termin odbioru przypada na II kw 2020 roku. Na powierzchnię 42,5m składają się: salon z aneksem kuchennym, przedpokój, sypialnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

535 000 zł80 m² 6 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Expander Advisors Sp. z o.o - niezależne biuro sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego oferuje, idealną inwestycje dla osób prowadzących aktywny tryb życia jak również szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

542 000 zł80 m² 6 775 zł/m²

 

Piętro:1/2