dowolna

Nowe mieszkania i domy Białołęka, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Białołęka

237 ogłoszeń

237 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

298 860 zł51 m² 5 885,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe mieszkanie rynek pierwotny. Bez podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Budowana inwestycja jest kameralna i w stylu apartamentów. Inwestycję cechuje nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

210 648 zł38 m² 5 527,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

360 476 zł55 m² 6 528 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe mieszkanie rynek pierwotny. Bez podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Budowana inwestycja jest kameralna i w stylu apartamentów. Inwestycję cechuje nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Żerań

Żerań,Warszawa

474 000 zł94 m² 5 070 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Mieszkania gotowe do zasiedlenia! Komfortowe rozkłady mieszkań: kuchnie z oknem, spiżarnie, przestronne balkony. . Znakomita lokalizacja przy stacji pkp Żerań. W pobliżu liczne linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

572 000 zł110 m² 5 195 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Lubisz aktywną formę spędzania czasu wolnego? Kochasz zieleń? Nasza Nowa Inwestycja jest właśnie dla Ciebie! Mieszkania wybudowane i gotowe do odbioru Mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łopianowa

Białołęka,Warszawa

610 300 zł93 m² 6 583,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

- inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na Żeraniu - nowoczesna architektura oraz dobra komunikacja z Centrum - 5- i 6-piętrowe budynki mieszkalne z podziemnymi halami garażowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

210 648 zł38 m² 5 529 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jeżeli kochasz kontakt z naturą i spokój, z dala od zgiełku i ciągłego pośpiechu. To z pewnością zakochasz się w Naszej Inwestycji. Nie czekaj, mieszkania gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żerań

Żerań,Warszawa

276 000 zł41 m² 6 798 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

269 400 zł40 m² 6 752 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lubisz aktywną formę spędzania czasu wolnego? Kochasz zieleń? Nasza Nowa Inwestycja jest właśnie dla Ciebie! Mieszkania wybudowane i gotowe do odbioru Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

339 583 zł55 m² 6 163 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żerań

Żerań,Warszawa

437 300 zł75 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

319 992 zł50 m² 6 396 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokale usługowe od Ronson Development z możliwością kupna lub wynajmu. Czysty zysk! Nasze osiedla budujemy w najlepszych lokalizacjach, które zapewniają szybki dostęp do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żerań

Żerań,Warszawa

362 000 zł62 m² 5 801 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

427 705 zł76 m² 5 635 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nasza nowa inwestycja inspirowana jest sztuką filmową, jeżeli chcesz poczuć się wyjątkowo jest to oferta dla Ciebie. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 75,90m2, z przestronną loggią na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

221 500 zł31 m² 7 168 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Lubisz aktywną formę spędzania czasu wolnego? Kochasz zieleń? Nasza Nowa Inwestycja jest właśnie dla Ciebie! Mieszkania wybudowane i gotowe do odbioru Kawalerka o powierzchni 30,90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

205 500 zł38 m² 5 338 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne mieszkanie 2 pokoje o pow. 38 m2 z ogródkiem/tarasem o pow. 30 m2 Nowe osiedle na Białołęce, zlokalizowane przy ulicy Ostródzkiej. Kameralna zabudowa, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

334 800 zł62 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lubisz aktywną formę spędzania czasu wolnego? Kochasz zieleń? Nasza Nowa Inwestycja jest właśnie dla Ciebie! Mieszkania wybudowane i gotowe do odbioru Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żerań

Żerań,Warszawa

221 500 zł31 m² 7 145 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

359 000 zł60 m² 5 983 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji I podatku pcc Nowe osiedle na Białołęce, zlokalizowane przy ulicy Ostródzkiej. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

329 463 zł55 m² 5 977,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesna inwestycja zlokalizowana w spokojnej dzielnicy Warszawy, idealna dla miłośników spokojnego i kameralnego życia w niedalekiej odległości od centrum miasta. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

336 202 zł54 m² 6 252,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

283 000 zł51 m² 5 538 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne mieszkanie przestronne 2 pokoje z możliwością adaotacji na 3 Nowe osiedle na Białołęce, zlokalizowane przy ulicy Ostródzkiej. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

285 000 zł51 m² 5 545 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ćwiklińskiej

Białołęka,Warszawa

332 925 zł58 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kupujący nie płaci prowizji, jesteśmy zewnętrznym Biurem sprzedaży Dewelopera. Mieszkanie z balkonem, miejsce garażowe w garażu podziemnym, komórka lokatorska. Budowa osiedla zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

271 000 zł46 m² 5 879 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne mieszkanie 2 pokoje o pow. 46 m2 z ogródkiem/tarasem Nowe osiedle na Białołęce, zlokalizowane przy ulicy Ostródzkiej. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

1 069 331 zł134 m² 7 995 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

1 651 890 zł269 m² 6 150 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

225 000 zł31 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 53 nowych mieszkań o powierzchni od 30 do 114 m 2, w budynku jest od 4 do 5 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śpiewaków

Białołęka,Warszawa

730 000 zł150 m² 4 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

* wszystkie koszty utrzymania domu to zaledwie 3 tysiące złotych rocznie (budynki energooszczędne); * cena obejmuje podwyższony standard wykończenia (ogrodzenie, podjazdy, tarasy, instalacje alarmowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

210 481 zł36 m² 5 847 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jeżeli kochasz kontakt z naturą i spokój, zdala od zgiełku i ciągłego pośpiechu. To zpewnością zakochasz się w Naszej Inwestycji. Nie czekaj, mieszkania gotowe w tym roku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

339 583 zł55 m² 6 174 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

221 500 zł31 m² 7 145 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Lubisz aktywną formę spędzania czasu wolnego? Kochasz zieleń? Nasza Nowa Inwestycja jest właśnie dla Ciebie! Mieszkania wybudowane i gotowe do odbioru Kawalerka o powierzchni 31m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

217 965 zł35 m² 6 252,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1-pokojowe mieszkanie rynek pierwotny. Bez podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Mieszkanie położone na 2-gim piętrze w nowo budowanej inwestycji przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

237 016 zł44 m² 5 334,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe mieszkanie rynek pierwotny. Bez podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Mieszkanie położone na parterze w nowo budowanej inwestycji przez dewelopera. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

331 000 zł61 m² 5 399,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

210 648 zł38 m² 5 543 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

334 800 zł62 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

221 500 zł31 m² 7 145 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

572 000 zł110 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Lubisz aktywną formę spędzania czasu wolnego? Kochasz zieleń? Nasza Nowa Inwestycja jest właśnie dla Ciebie! Mieszkania wybudowane i gotowe do odbioru Mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 110m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

203 301 zł38 m² 5 334,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij